DRUTEX i co dalej

mar3k1

DRUTEX i co dalej

Post autor: mar3k1 » sob cze 21, 2003 12:21 pm

A co sądzicie na temat DRUTEX S.A.?

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » sob cze 21, 2003 12:47 pm

Zaczynam współpracę z tą firmą. Mieszkam i pracuje w Lublinie. Przyjechał facet w garniturze, zielonym samochodem i roztoczył wielką, oiękną wizjię. Jak się pracuje z tą firmą?

sprzedawca

Post autor: sprzedawca » sob cze 21, 2003 12:49 pm

Bardzo dobrze, towar przyjeżdża na czas, dają na krechę, uwzględniają szybko rekalamacje. Dla mnie rewelka

Gość

Post autor: Gość » sob cze 21, 2003 12:51 pm

Zaczeli sprzedawać drewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER :mrgreen:

dealer111

Post autor: dealer111 » sob cze 21, 2003 12:53 pm

Dobry handlowiec-Warszawa

KAZIK

Post autor: KAZIK » sob cze 21, 2003 1:07 pm

PCV - OK , ALE OKNA DREWNIANE POZOSTAWIAJA WIELE DO ŻYCZENIA !

oknoAD

mar3ek1

Post autor: mar3ek1 » sob cze 21, 2003 1:13 pm

Co ztym drewnem jest nie tak? Gorsze od Wołomina?

dealer 11

Post autor: dealer 11 » sob cze 21, 2003 2:00 pm

Drutex ma swietnych handlowców, zwłaszcza na południu, pd. zachodzie i wschodzie. bardzo dobrzy fachowcy.

mar3ek1

Post autor: mar3ek1 » sob cze 21, 2003 2:42 pm

Też tak mi się wydaje

mirek

Post autor: mirek » sob cze 21, 2003 10:51 pm

KAZIK pisze:PCV - OK , ALE OKNA DREWNIANE POZOSTAWIAJA WIELE DO ŻYCZENIA !
prosze o konkrety takie obmawianie bez konkretnych zarzutów nie jest o.k. ja jestem zadowolony z okien DRUTEX-u zero reklamacji, terminy zawsze zgodne z zamówieniem, życze wszystkim takich dostawców. Pozdrowienia dla Bytowa

sart

Post autor: sart » pt lip 11, 2003 7:41 am

sprzedawca pisze:Bardzo dobrze, towar przyjeżdża na czas, dają na krechę, uwzględniają szybko rekalamacje. Dla mnie rewelka
Drutex uwzględnia reklamacje !?!?!?

Dobre sobie.
Okna tanie a nic oprócz tego. Kupiłeś, zapłaciłeś to bujaj sie frajerze.

konkurent

Post autor: konkurent » pt lip 11, 2003 7:48 am

sprzedawca pisze:Bardzo dobrze, towar przyjeżdża na czas, dają na krechę, uwzględniają szybko rekalamacje. Dla mnie rewelka
To powienieneś wiedzieć coś istotnego. Jeżeli przeszedłeś do Drutexa z konkurencji to dobrze - pewnie dostałeś przyzwoite warunki. Jeżeli nie to masz pecha bo Drutex ma zwyczaj dawać kilka procent lepsze warunki za przejscie do nich. Tak więc starzy dobrzy i uczciwi dealerzy dostają od firmy Drutex po d.... za lojalność.

sart

Post autor: sart » pt lip 11, 2003 7:51 am

jeszcze a propos - dobry towar

który ???????? ideal 2000 ??????????

tak odchudzony profil na gabarytach i grubościach scian, że w przyzwoitym systemie więcej plastiku schodzi na listwe przyszybową niż w aluplascie na skrzydło

Gość

Post autor: Gość » pt lip 11, 2003 8:39 am

sart pisze:
jeszcze a propos - dobry towar

który ???????? ideal 2000 ??????????

tak odchudzony profil na gabarytach i grubościach scian, że w przyzwoitym systemie więcej plastiku schodzi na listwe przyszybową niż w aluplascie na skrzydło

AJK

Post autor: AJK » śr sie 06, 2003 2:10 pm

LUDZIE co wy
Drutex ze swoim pakietem EURO kurde robi tylko złą markę aluplastowi, jest Aluplast ideal 2000 i aluplast ideal 200 pakiet EURO chudszy o prawie 2 cm i z ceownikiem w srodku, a do tego okucie AUBI kurcze zeby to wyregulować trzeba zdjąc skrzydło, przestańcie mówić o bublach.

mirek

Post autor: mirek » śr sie 06, 2003 3:28 pm

AJK pisze:LUDZIE co wy
Drutex ze swoim pakietem EURO kurde robi tylko złą markę aluplastowi, jest Aluplast ideal 2000 i aluplast ideal 200 pakiet EURO chudszy o prawie 2 cm i z ceownikiem w srodku, a do tego okucie AUBI kurcze zeby to wyregulować trzeba zdjąc skrzydło, przestańcie mówić o bublach.
zeby wyregulowac trzeba zdjac skrzydlo - wiekszej bzdury nie slyszalem w tym miesiacu, ale mamy dopiero 6-ty wiec wszystko przed toba AJK.
powodzenia

ornitolog

Post autor: ornitolog » śr sie 06, 2003 11:08 pm

AJK pisze:LUDZIE co wy
klienci końcowi i tak w d...ie mają wszystko - chcą tanio to mają frajerzy na co zasługują. I tak się wymieni za 5 - 8 lat na następne g...no. Nasz biznes musi się kręcić Panowie - rozumiecie ? Kasa, kasa - szybko i dużo a co będzie później ? A kto się o to martwi.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”