OKNA Z MERANTI

OKNA Z MERANTI

Postprzez KLIENT » So cze 21, 2003 1:13 pm

STOJĘ PRZED DYLEMATEM - U JAKIEGO PRODUCENTA ZAMÓWIC OKNA Z MERANTI !! , MOŻE KTOŚ MA JAKIES POZYTYWNE DOŚWIADCZENIA?????
KLIENT

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » So cze 21, 2003 8:32 pm

Mam negatywne... Firm na U...
Gość

Postprzez mirek » So cze 21, 2003 10:44 pm

Anonymous napisał(a):Mam negatywne... Firm na U...

czyżby urzędowski kolego
mirek

Postprzez gościu » N cze 22, 2003 9:04 pm

Tak, tak U.
Kliencie jak będziesz odbierał okna mahoniowe wykonane z meranti to spróbuj je podnieść. Meranti może być bardzo lekki lub ciężki.
Oczywiście lepszy jest ten drugi, ale sam zgadnij który spotkasz.
Chyba lepsza jest jednak sosna.
gościu

Goran

Postprzez Umberto » Pn cze 23, 2003 7:07 am

Zamów sobie w firmie GORAN. Maja super okienka
Umberto

Postprzez Gość » Pn cze 23, 2003 12:38 pm

Albo w ADPOL, Dziadek, STOLLAR [ten z Olecka] lub M&S - wszyscy mają je sprawdzone i mają badania aprobacyjne i certyfikacyjne. Tylko te firmy w Polsce, nik więcej. Nie kupuj niesprawdzonego kota w worku bo zamiast meranti będziesz miał nędzną podróbkę - jak podaje ktoś powyżej - lekkie jak piórko [to znaczy z nieodpowiedniego, rzadkiego jak topola drewna]
Gość

Postprzez Gość » Pn cze 23, 2003 9:57 pm

Anonymous napisał(a):Albo w ADPOL, Dziadek, STOLLAR [ten z Olecka] lub M&S - wszyscy mają je sprawdzone i mają badania aprobacyjne i certyfikacyjne. Tylko te firmy w Polsce, nik więcej. Nie kupuj niesprawdzonego kota w worku bo zamiast meranti będziesz miał nędzną podróbkę - jak podaje ktoś powyżej - lekkie jak piórko [to znaczy z nieodpowiedniego, rzadkiego jak topola drewna]

kolego-podawaj sprawdzone informacje.
Jestem producentem pcw, więc nie mam złych intencji ,ale o dwóch
z wymienionych tu firm słyszałem wiele złego - odrobinę również widziałem .Certyfikat to nie wszystko ......

p.s.Czyżby zaczął się ruch w interesie ,coś tu mało buło dzisiaj
odwiedzających ?
Gość

Postprzez JarekK » Wt cze 24, 2003 6:24 am

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):Albo w ADPOL, Dziadek, STOLLAR [ten z Olecka] lub M&S - wszyscy mają je sprawdzone i mają badania aprobacyjne i certyfikacyjne. Tylko te firmy w Polsce, nik więcej. Nie kupuj niesprawdzonego kota w worku bo zamiast meranti będziesz miał nędzną podróbkę - jak podaje ktoś powyżej - lekkie jak piórko [to znaczy z nieodpowiedniego, rzadkiego jak topola drewna]

kolego-podawaj sprawdzone informacje.
Jestem producentem pcw, więc nie mam złych intencji ,ale o dwóch
z wymienionych tu firm słyszałem wiele złego - odrobinę również widziałem .Certyfikat to nie wszystko ......

p.s.Czyżby zaczął się ruch w interesie ,coś tu mało buło dzisiaj
odwiedzających ?

Nie dość że nie podaje dobrych informacji, to jeszcze chce klienta do bankruta puścić.
STOLLAR z Olecka ogłosił upadłość, to tylko tak dla informacji.
JarekK

Postprzez Gość » Wt cze 24, 2003 7:55 am

masz może numer sprawy ?
Gość

Postprzez Gość » Wt cze 24, 2003 8:22 am

Wiele złego to ja słyszałem o tobie - okna bez usztywnień, pocienione ścianki profili, okucia podróbki, szyby z piwnicy U=2,8, profile jednokomorowe. Masz siedem spraw w sądzie, nie płacisz za dostawy, co chwila zmieniasz system. Chcesz więcej.
Nie rzucaj oszczerstw na innych.
STOLLAR ma się dobrze i będzie miał swoją aprobatę a ty nawet certyfikatu nie masz.
Gość

Postprzez JarekK » Wt cze 24, 2003 11:30 am

Anonymous napisał(a):masz może numer sprawy ?

Syndyk Michał Rybczewski,
Sędzia Ewa Dominowska
Sygnatura akt VU 14/03
JarekK

Postprzez JarekK » Wt cze 24, 2003 11:37 am

Anonymous napisał(a):Wiele złego to ja słyszałem o tobie - okna bez usztywnień, pocienione ścianki profili, okucia podróbki, szyby z piwnicy U=2,8, profile jednokomorowe. Masz siedem spraw w sądzie, nie płacisz za dostawy, co chwila zmieniasz system. Chcesz więcej.
Nie rzucaj oszczerstw na innych.
STOLLAR ma się dobrze i będzie miał swoją aprobatę a ty nawet certyfikatu nie masz.

Gościu, nie wiem co skąd wiesz, ale widzę że gówno wiesz.
Nie robię okien PCV, tylko z drewna.

A to że STOLLAR ogłosił upadłość, przeczytałem w FORUM BRANŻOWE - Czerwiec 2003. Więc jeśli się to nie zgadza to proszę zgłoś się do Pana Tomasza Wolfa i niech on ci powie skąd ma tą informację, którą opublikował w numerze.
JarekK

Postprzez Gość » Śr cze 25, 2003 9:12 am

Produkujesz odpady drewniane nie okna.
A w STOLLAR byłem w połowie czerwca i produkcja idzie pełną parą.
A aprobatę - własną- będą mieli za miesiąc. A ty co - ubliżać tylko potrafisz. I aprobaty nie masz więc zamilcz.
Gość

Postprzez mirek » Śr cze 25, 2003 12:52 pm

Anonymous napisał(a):Produkujesz odpady drewniane nie okna.
A aprobatę - własną- będą mieli za miesiąc. A ty co - ubliżać tylko potrafisz. I aprobaty nie masz więc zamilcz.

z tego co czytam wynika że to ty ubliżasz na forum trochę kultury proszę.
mirek

Postprzez mirek » Śr cze 25, 2003 12:53 pm

z tego co czytam wynika że to ty ubliżasz na forum trochę kultury proszę.
mirek

Postprzez g.p.s. » Śr cze 25, 2003 2:07 pm

JarekK
dzięki za numer sprawy
gps
g.p.s.

Postprzez JarekK » Śr cze 25, 2003 6:23 pm

g.p.s. Nie ma za co.
JarekK

Postprzez JarekK » Śr cze 25, 2003 6:30 pm

Skoro twierdzisz, że znasz moją produkcję to powiedz jak się nazywa moja firma.
JarekK

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)