Jaki profil wybrac Deceuninck czu Rehau?

Nafcio

Jaki profil wybrac Deceuninck czu Rehau?

Post autor: Nafcio » pt cze 27, 2003 12:44 pm

Przymierzam sie do zakupu okien i moj wybor ograniczyl sie do dwoch firm jedna produkuje okna z profilu Deceuninck i Salamander a druga z profilu Rehau. Prosze o rade, ktory profil wybrac?

dziekuje

oknoAD

Gość

Re: Jaki profil wybrac Deceuninck czu Rehau?

Post autor: Gość » pt cze 27, 2003 1:04 pm

Nafcio pisze:Przymierzam sie do zakupu okien i moj wybor ograniczyl sie do dwoch firm jedna produkuje okna z profilu Deceuninck i Salamander a druga z profilu Rehau. Prosze o rade, ktory profil wybrac?

dziekuje

Powiedz nazwe firmy produkującej a ja ci doradze profil nie ma znaczenia
tylko producent

Gość

Post autor: Gość » pt cze 27, 2003 1:08 pm

Osobiście wybrałbym Salamander, ale tak jak powiedział poprzednik, najwięcej zależy od producenta.

Gość

Post autor: Gość » pt cze 27, 2003 3:12 pm

REHAU,ALUPLAST,VECA,ROPLASTO ITP.....jeden kit
Ważne kto ten kit produkuje....

Okna PCV

jaki system?

Post autor: Okna PCV » pt cze 27, 2003 11:14 pm

Wszyscy macie rację nie jest ważne a jakiego materiału jest produkt, tylko jaki krawiec szyję i tyle !!!

Gość

Re: jaki system?

Post autor: Gość » pt cze 27, 2003 11:15 pm

Okna PCV pisze:Wszyscy macie rację nie jest ważne a jakiego materiału jest produkt, tylko jaki krawiec szyję i tyle !!!
sorry zamiast "z" mapisałem "a" ważne z jakiego .....

oknoAD

Okna PCV

jaki system?

Post autor: Okna PCV » pt cze 27, 2003 11:16 pm

Wszyscy macie rację nie jest ważne z jakiego materiału jest produkt, tylko jaki krawiec szyję i tyle !!!

MIKA

Post autor: MIKA » sob cze 28, 2003 10:10 am

Nie wybieraj REHAU , np. ich 4 - komorowy profil ma tylko 60 mm szerokości( na takiej szer. produkuje się profile 3 - komorowe.

zadowolony klient

wybór okien

Post autor: zadowolony klient » sob cze 28, 2003 5:32 pm

ja osobiście kupiłem okna w Thermoplaście-polecam-zero problemów i bardzo dobra jakość wykonania.

Nafcio

Post autor: Nafcio » pn cze 30, 2003 6:29 am

Przepraszam za kilkudniowa nieobecnosc. Producentem okien zarowno Deceuninck jak i Salamander jest firma Eko-Okna.

Gość

Post autor: Gość » pn cze 30, 2003 8:44 am

Firma w porządku - nie słuchaj tego wariata co mówi, że REHAU 4-komorowy ma tylko 60 mm szerokości. Wszystkie tak mają. Dopiero od 5-komorowych szerokość się zwiększa do 70 mm.
DECEUNINCK jest bielszy [najbielszy].

Gość

Post autor: Gość » pn cze 30, 2003 9:27 am

Anonymous pisze:Firma w porządku - nie słuchaj tego wariata co mówi, że REHAU 4-komorowy ma tylko 60 mm szerokości. Wszystkie tak mają. Dopiero od 5-komorowych szerokość się zwiększa do 70 mm.
Zastanawiam się czy u Ciebie jest wszystko w porządku z oczami.
Deceunick jest przebielony przez co wpada w siny odcień,a
Salamander moim zdaniem jest najbielszym i najgładszym profilem.
Pomijam inne porównania co do parametrów technicznych.

P.S Pracuję na Aluplaście i jestem zadowolony.

Gość

Post autor: Gość » pn cze 30, 2003 9:33 am

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Firma w porządku - nie słuchaj tego wariata co mówi, że REHAU 4-komorowy ma tylko 60 mm szerokości. Wszystkie tak mają. Dopiero od 5-komorowych szerokość się zwiększa do 70 mm.
To jeszcze raz ja
Nie wszystkie profile 4-komorowe mają 60mm- np.Aura,Wymar(nawet 5 komór).Aluplast 4000 jeszcze w zeszłym roku miał 4 komory przy
głębokości zabudowy 70mm .
Nie wyzywaj nikogo nie sprawdziwszy swojego zasobu wiadomości!!!

Okna PCV

4-komory

Post autor: Okna PCV » pn cze 30, 2003 10:59 pm

Gealan 4-komory 74 mm, i to jest profil.
natomiast te profile rozmaite 4,5 komór o szerokości 60 mm to czysty marketing, mamienie klienta

Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » śr lip 02, 2003 6:51 pm

Gealan made in Rumunia też mi rewelacja to już Aluplast jest nawet lepszy

kemot
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kemot » pt lip 04, 2003 9:48 am

Chyba nie wiesz co piszesz, wygląda na to, że nie masz zielonego pojęcia
na temat profili. Nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!!
Dla Twojej wiadomości im profil ma więcej komór, tym powienien być szerszy. Porządni producenci profili robią prawdziwe cztery komory na szer. co najmniej 70 mm( norma europejska). to samo się tyczy 5 kom.Co z tego, że profil ma 5 komór na szer. jak twierdzisz 7 cm, to się mija z celem. chyba o takiej firmie piszesz co nawet na szer. 6 cm zrobi Ci profil 5 komorowy. Też pewnie nie wiesz, że odległośc pomiędzy poszczególnymi ściankami komór powinna być co najmniej 5 mm.

ten profil o którym piszesz tylko aspiruje do nazwy wielokorowych!

Gość

Post autor: Gość » pt lip 18, 2003 10:49 am

Dziwi mnie, że mówisz o normie europejskiej, która niby zaczyna się od 70 cm dla profili wielokomorowych.
Od 2 lat eksportuję okna na rynek Europy Zachodniej i klienci wymogli na mojej firmie produkt wykonany z profili firmy Reahu, która cieszy się bardzo dobrą opiniąna Zachodzie.
Gwoli ścicsłości, odbiorcą nie jest żaden kuzyn, ani ciotka osiadła na Zachodzie, tylko poważna firma handlowa. Co tydzień wysyłam im TIR a z oknami i drzwiami wykonanymi z 4 komorowego systemu firmy Rehau.
Nie wiem skąd ten pomysł, że Europejska norma to 70 mm?
Gdyby to była norma, firmy budowlane, które kupują od moich odbiorców okna, nigdy by nie chciały tego konkretnego produktu.

Gość

Post autor: Gość » ndz sie 10, 2003 2:32 pm

LK

Post autor: LK » wt sie 12, 2003 3:25 pm

Anonymous pisze:Dziwi mnie, że mówisz o normie europejskiej, która niby zaczyna się od 70 cm dla profili wielokomorowych.
Od 2 lat eksportuję okna na rynek Europy Zachodniej i klienci wymogli na mojej firmie produkt wykonany z profili firmy Reahu, która cieszy się bardzo dobrą opiniąna Zachodzie.
Gwoli ścicsłości, odbiorcą nie jest żaden kuzyn, ani ciotka osiadła na Zachodzie, tylko poważna firma handlowa. Co tydzień wysyłam im TIR a z oknami i drzwiami wykonanymi z 4 komorowego systemu firmy Rehau.
Nie wiem skąd ten pomysł, że Europejska norma to 70 mm?
Gdyby to była norma, firmy budowlane, które kupują od moich odbiorców okna, nigdy by nie chciały tego konkretnego produktu.
NORMA EUROPEJSKA TO NORMA OBOWIĄZUJĄCA WW UNII EUROP. DO KTÓREJ WEJDZIEMY
A REHAU NIECH SIĘ SCHOWA

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”