Okna -jakie wybrac

fonfara
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: fonfara » ndz cze 29, 2003 7:30 pm

Proszę wysłać specyfikacje chętnie Panu wycenimy i przedstawimy ofertę.

Jacek Podwysocki
sprzedaz@fonfara.com.pl

oknoAD

Okna PCV

Re: Okna -jakie wybrac

Post autor: Okna PCV » pn cze 30, 2003 1:39 am

lukasz___ pisze:Musze sie wkoncu zdecydowac jakie okna wybrac ,a jest ich sporo i dosc nietypowe np 4300 x 2300 , trzy kwatery jedna przesówna.
Mam wycene z Trasa, Stolara, i inter-budu z Krakowa, Tras i inter - bud to plastiki i chyba tylko takie wchodza w gre. A wiec tak Inter-bud to okna 5 komorwe Eurofutur komrelling (czy cos takiego?), tras 4 komorowe ,obustronny kolort ,szyba i okucie podsatwae, Tras wycenil wszytko na ok. 55 tys a inter bud na 80 tys , to jest dosc spora roznica, i czy jest sens doplacac a z tak duzo aby miec troche ladniejszy i odrobine lepszy profil? A moze polecie jeszcze jakas firme w okolicach krakowa lub kielc ?
Dzieki wysztkim za pomoc zaluje tylko ze dopiero teraz znalalem to forum , musze do konca tygodnia sie zdecydowac :?
PS. Jesli ktos chce to moze wycenic mi okno o ktorym pisalem powyzej . Porownam sobie z trasem i Inter-budem , moze bedzie dobra cena to podesle cale zestawienie.
Taki zestaw wyceniłem na kwotę 6000 zł butto system 5 komorowy Roplasto, szyby 6 mm
Proszę o przesłanie specyfikacji chetnie wycenie reszte technoplast@technoplast.pl

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”