Doświadczeni koledzy! Proszę o pomoc!

panama69
Czytelnik
Czytelnik

Doświadczeni koledzy! Proszę o pomoc!

Post autor: panama69 » sob lut 09, 2008 3:02 pm

Jestem na etapie otwierania punktu sprzedaży okien, drzwi, bram.Bardzo proszę o poradę w jaki sposób rozliczać się wykonawcami. Czy lepiej mieć swoją ekipę na umowę o pracę czy lepiej korzystać z usług firmy zewnętrznej? W jaki sposób i ile im płacić? Czy z firmą zewnętrzną rozliczam się na tej zasadzie, że Oni wystawiają mi fakturę na 22 % a ja klientowi na 7 %? Na co jeszcz zwrócić uwagę? Te pytania pewnie dla Was są banalnie proste ale dla mnie jest to całkiem nowa branża dlatego bardzo Was proszę o pomoc.Proszę również o informacje jak kształtują się u Was ceny dla klienta ostatecznego.Pozdrawiam.[/list]

oknoAD

Awatar użytkownika
DAREK 13
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: DAREK 13 » sob lut 09, 2008 3:24 pm

No co ty na łosie polujesz, jedna ważna rada - zachowaj swój styl, wylicz własne ceny opracuj własne procedury zaskocz wszystkich wydajnością rozwiązań załatw resztę leszczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:):):) POWODZENIA
WITAMY W RAJU :):):)

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » sob lut 09, 2008 4:26 pm

z miła chęcią udzielę odpłatnie informacji,przekażę kontakty itp. Pisz na priv

GAWO
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Grupa FORTE - nowa jakość pracy

Post autor: GAWO » pn lut 11, 2008 10:30 am

Ponieważ jest to dość szeroki zakres wiedzy, usystematyzuj pytania i prześlij je do naszej firmy ( www.gawo.com.pl ). Odpowiemy bezpłatnie :)

inz. Piotr Gawroński
takie bedą losy branży jakie jej sprzedawców chowanie...

miroslaw

odp.

Post autor: miroslaw » pn lut 11, 2008 6:39 pm

A ja jestem na etapie otwarcia nowej firmy:udzielanie informacji i zdradzanie kontaktów za forsę po 13 latach pracy.Zaczne chyba od stawek jak adwokaci np. 200zl za list z gadką :bisnesmeni o pieniądzach nie rozmawiają.Pokój z tobą a przedpokój ze mna ...z jakiegos kabaretu czy cus takiego podobnego...

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”