KUPIĘ DRZWI WEJŚCIOWE

EM
Czytelnik
Czytelnik

KUPIĘ DRZWI WEJŚCIOWE

Post autor: EM » śr lip 02, 2003 1:39 pm

Kupię pilnie drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz, 2-skrzydłowe z poprzeczką z naświetlem, kolor biały, dwa zamki, klamka lub pochwyt, szklenie zwykłe 4/16/4 może być k=2,6, w dolnych kwaterach skrzydeł wypełnienie pcv.
Opis od strony zewnętrznej:
skrzydło lewe szerokość=550 wysokość=2100
skrzydło prawe szerokość=900 wysokość=2100
poprzeczka na wysokości=800
naświetle szerokość 1450 wysokość=400
Proszę o oferty w aluminium i pcv. Dowolny profil.
emgroup@wp.pl
Płatne gotówką, sprawa pilna!
Z góry dziękuję.

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » śr lip 02, 2003 2:23 pm

Ludzie - nie na tym forum - już kiedyś dostałem po usach że wpychamy się na forum osób z branży i tak naprawde odczułem wrażenie że im tu przeszkadzamy (mu którzy chcą coś kupić) Dla nich jesteśmy laikami wpieprzającymi się na ich profesjonalne forum.

Gość

Post autor: Gość » śr lip 02, 2003 2:25 pm

Poza tym zaraz Ci napiszą że nie pisze się "pcv", a "pvc" lub "pcw".

Lub złapią cię za słowo z literóką

EM
Czytelnik
Czytelnik

Sorrrrrrrrrrrrry

Post autor: EM » śr lip 02, 2003 7:15 pm

Raz jeszcze przepraszam, myślałem, no trudno, szkoda, pomyliłem się, ojej.....

Pożontkowy

Post autor: Pożontkowy » śr lip 02, 2003 7:53 pm

Bez przesady!
Po pierwsze jest oddzielny wątek pt. Kupię Okna Drzwi.
Tam jak ktoś chce i uważa że w ten sposób coś kupi to proszę bardzo, ale tu jest Forum d y s k u s y j n e PROFESJONALISTÓW. Poruszane są ważne tematy i tylko zaśmiecasz to miejsce. :lol:
Czy uważasz że dokonasz zakupu nie ogladając poprzednio tego.
A może wycenić, zrobić i przyjechać pokazać. Może łaskawie szanowny klient kupi. Może mały rabacik na początek np. 40% - dla przełamania lodów. :lol:

Gość

Post autor: Gość » czw lip 03, 2003 12:29 pm

Widzisz EM !!!!!! forum PROFESJONALISTÓW !!!!!!!!! dostępne dla wszytkich.

Oj chłopcy (Zyga, JarekK, szaman i inni) naprawde jak chcecie mieć swoje PROFESJONALNE forum to postarajcie się o swój portal i swoją częśc dostępną za hasłem. Chyba Was stać bo opływacie w pieniądze skoro w ogóle nie jesteście zainteresowani częścią "Kupię okna, drzwi"

Brak mi słów patrząc na Wasze PROFESJONALNE wypowiedzi na PROFESJONALNYM forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw lip 03, 2003 5:55 pm

czy Ty naprawdę Gościu nic nie rozumiesz, czy tylko udajesz?

JarekK

Post autor: JarekK » pt lip 04, 2003 6:18 am

Anonymous pisze:Widzisz EM !!!!!! forum PROFESJONALISTÓW !!!!!!!!! dostępne dla wszytkich.

Oj chłopcy (Zyga, JarekK, szaman i inni) naprawde jak chcecie mieć swoje PROFESJONALNE forum to postarajcie się o swój portal i swoją częśc dostępną za hasłem. Chyba Was stać bo opływacie w pieniądze skoro w ogóle nie jesteście zainteresowani częścią "Kupię okna, drzwi"

Brak mi słów patrząc na Wasze PROFESJONALNE wypowiedzi na PROFESJONALNYM forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gościu, patrz kto o czym pisze i dlaczego się danym tematem nie interesuje. Ja robię okna i drzwi z DREWNA, a ten klient na początku chce drzwi z PCW lub ALUMINIUM.
Widzisz tą różnicę??
Poza tym zgadzam się z jednym z przedmówców, który powiedział że raczej nie kupi tutaj tych drzwi - a to z jedengo bardzo ważnego powodu - na forum nie zobaczysz jaki towar dana firma robi.

Gość

Post autor: Gość » pt lip 04, 2003 7:15 am

Poza tym Polska to duża kraj i żeby zobaczyć to trzeeba szukać w swojej okolicy a nie na drugim końcu Polski.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”