Co sądzicie o firmie PROFITECH z Opola?

andriu1968
Małomówny
Małomówny

Co sądzicie o firmie PROFITECH z Opola?

Post autor: andriu1968 » wt lut 26, 2008 5:44 pm

Jakie są wasze opinie na temat tej firmy.Wiem że maja świetnego handlowca który strasznie obgaduje konkurencje. Co wy na to?

oknoAD

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Co sądzicie o firmie PROFITECH z Opola?

Post autor: KNMTG » wt lut 26, 2008 5:47 pm

andriu1968 pisze:Jakie są wasze opinie na temat tej firmy.Wiem że maja świetnego handlowca który strasznie obgaduje konkurencje. Co wy na to?
to jest "świetny handlowiec " ? Obgaduje konkurencję to i obgaduje twoją firmę :twisted:
jawaryn :)

andriu1968
Małomówny
Małomówny

Post autor: andriu1968 » wt lut 26, 2008 5:50 pm

Nie tylko moja firmę jeszcze wiele innych,ale mysle że robi wrogą robote.

miroslaw

odp.

Post autor: miroslaw » wt lut 26, 2008 7:41 pm

Kolumb jeden-przeciez każdy obgaduje zeby złapac robotę tylko jeszcze sie nie słyszy (to o tych co twierdzą że nie obgadują)Tutaj tylko hamstwem i cwaniactwem(chodzi o kraj) zdobywa się pieniądze.

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » wt lut 26, 2008 9:53 pm

o przepraszam - znam kilku uczciwych - ale oni są biedni :roll:
jawaryn :)

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » śr lut 27, 2008 8:53 am

a ja znam kilku biednych - ale nieuczciwych

oknoAD

andriu1968
Małomówny
Małomówny

Post autor: andriu1968 » śr lut 27, 2008 11:09 pm

a ja znam kilku uczciwych - i nie są biedni.

adjj
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: adjj » czw lut 28, 2008 11:59 am

Już sam fakt, że firma zatrudnia takiego "świetnego" handlowca świadczy o niej samej. Źle niestety. Takich handlowców łatwo "zjeść na śniadanie".Szkoda tylko, że niestrawności się można nabawić.
Z konsumenckim pozdrowieniem.

marekbracki
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: marekbracki » czw lut 28, 2008 3:26 pm

O firmie wiem tyle, że kupują najtańsze z możliwych komponentów. W środku wygląda fatalnie, pracownicy bardzo szybko się zmieniają. Jeśli chodzi o jakość ich okien, to nie sądzę, aby była dobra. Strategię tej firmy można chyba porównać do Dobroplastu - byle tanio.

Grzegorz Uhryn
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Handlowiec Profitech

Post autor: Grzegorz Uhryn » czw mar 20, 2008 8:09 am

Witam wszystkich i pytam cóż za kanalia tak o mnie się wyraża. Oczernianie innych handlowców nie leży w moim interesie gdyż nie wdaje się w tego typu rozmowy z klientami, które w większości przypadków rozbawiają mnie do łez jak słyszę co wygadują inni handlowcy!!! Pewnie nikt z Was tutaj obecnych mnie nie zna więc dajcie sobie spokój z tego typu komentarzami !!! Pozdrawiam

andriu1968
Małomówny
Małomówny

Post autor: andriu1968 » czw mar 20, 2008 10:14 pm

Podziekuj koledze z firmy za opinie(S.J)

wieslaw II
Czytelnik
Czytelnik

Profitech Opole

Post autor: wieslaw II » czw mar 20, 2008 10:36 pm

Szanowni koledzy ...

dlaczego ciagle ktos kogos musi tu na tym forum "wciagac w bloto" ?
czy to taka polska mentalnosc ?
Profitech produkuje okna tanie bo na takich nastawil sie odbiorcow ale czy to cos zlego ? kazdy ma "wlasna strategie" a Profitech ma wlasnie taka i jesli nie popierasz polityki firmy to mozesz przeciez nie kupowac , ale napewno nie powinienes wypowiadac sie negatywnie. Znam wiele firm , w branzy okiennej jestem juz od 25 lat i znam temat naprawde dobrze, kazda firma ma na rynku dobre opinie ale i zle i tak juz bedzie zawsze .Uwazam ze degradowac kogos tylko dlatego ze produkuje tanie okna jest poprostu dziecinne ! Pokazcie lepiej oszustow ,tych ktorzy oszukuja przy produkcji poprzez stosowanie cieniutkiej jak blacha saxofonu zamiasz systemowej stali,
tych ktorzy zakladaja szyby klejone gdzies w garazu.............. tych ktorzy "odchudzaja" okucia itd ,itd
Mysle ze z producentami to jest tak jak z kobietami , jedne nam sie podobaja i potrafimy wiele rzeczy"przeoczyc" inne zas nie sa w naszym guscie co powoduje ze widzimy wszelkie "wady poprzez wielka lupe.....
czasem warto sie zastanowic a czesto jeszcze przespac noc zanim kogos ocenimy. Moze warto o tym pamietac...
Spokojnych Swiat i wielu kolorowych jajek!!!

TREFTOL
Czytelnik
Czytelnik

Re: Co sądzicie o firmie PROFITECH z Opola?

Post autor: TREFTOL » śr lip 09, 2008 3:29 pm

Współpracuję z różnymi firmami od 99roku i w zasadzie to od większości handlowców wysłuchuję jaka to konkurencja jest fatalna i beznadziejne wyroby przechodzą z ich fabryk . O handlowcu z Opola nie powiem złego słowa! Choć znamy się zaledwie rok to jak na razie jest bardzo pozytywnie. Jak jest problem to go rozwiązuje, w żadnym razie nie nagaduje na inne firmy. Doskonale zna ceny i rynek więc jest dobrym handlowcem. A że ceny innym spędzają sen z powiek to trudno! :lol:

BG Okno
Czytelnik
Czytelnik

Re: Handlowiec Profitech

Post autor: BG Okno » ndz sie 10, 2008 12:12 am

Grzegorz Uhryn pisze:Witam wszystkich i pytam cóż za kanalia tak o mnie się wyraża. Oczernianie innych handlowców nie leży w moim interesie gdyż nie wdaje się w tego typu rozmowy z klientami, które w większości przypadków rozbawiają mnie do łez jak słyszę co wygadują inni handlowcy!!! Pewnie nikt z Was tutaj obecnych mnie nie zna więc dajcie sobie spokój z tego typu komentarzami !!! Pozdrawiam

Prawda widziałem Pana Grzesia w akcji, Andrzej po prostu wie kogo zatrudnić i jak tanio i naprawdę przyzwoicie produkować, a inni nie zawsze...

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”