jak płacić(-cie) montażystom ???

jak płacić(-cie) montażystom ???

Postprzez madbad2 » So lip 05, 2003 7:17 pm

otwieram druga brygadę: zatrudnię nowych pracowników , dojdą zus-y i podatki (?) i dojdzie praca dla montażystów . pytanie : jak płacić aby wilk (ja) był syty i owca cała ?
madbad2

.

reklama oknoAd

Re: jak płacić(-cie) montażystom ???

Postprzez mirek » So lip 05, 2003 7:51 pm

madbad2 napisał(a):otwieram druga brygadę: zatrudnię nowych pracowników , dojdą zus-y i podatki (?) i dojdzie praca dla montażystów . pytanie : jak płacić aby wilk (ja) był syty i owca cała ?

zrob tak jak firma M&S np. we wroclawiu nie podpisuj umowy o prace, a jak "montazysta " po kilku miesiacach beda sie upominac o umowy
i ZUS to ich wywal i bierz nastepnych dalej leci tak samo pare miesiecy i kopa . pozdrawiam
mirek

Postprzez Szaman » Pn lip 07, 2003 7:22 am

To ciekawe bo M&S nigdy nie miał i nie ma ekip montażowych
Skąd takie informacje ?

Pozdrowienia
Szaman

Postprzez mirek » Pn lip 07, 2003 7:30 am

Szaman napisał(a):To ciekawe bo M&S nigdy nie miał i nie ma ekip montażowych
Skąd takie informacje ?

Pozdrowienia

Szaman myslalem ze potrafisz czytac miedzy wierszami, przeczytaj jeszcze raz moj poprzedni post (dodam ze z reguly sa to ludzie tzw. krusowcy oraz zarejestrowani w R U P) kiedys juz opisywalem te praktyki.
informacje mam od przedstawiciela M&S. Twoja uwaga moze byc sluszna nie ma ekip montazowych poniewaz ich nie rejestruje i nie zatrudnia (oficjalnie) pozdrawiam.
mirek

Postprzez Gość » Pn lip 07, 2003 7:40 am

To zależy co chcesz przez to uzyskać.
Jak im zapłacisz mało to oni będą robić żeby zrobić i wszystko na szybko.
Jak im zapłacisz dużo to będą robić może i dobrze, ale na pewno nie szybko.
A znaleźć ten właściwy poziom jest PRAWIE nie możliwe.

PS: Ja płacę moim montażystom dużo, żeby nie mieć kłopotów z klientami. Bo tak to już jest że handlowiec ma do czynienia z klientem 2 godziny, a montażysta cały dzień. I jak będzie do d...., to klient już firmy nie poleci.
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)