Uważajcie na konkurencję!!!!!!!

PRODUCENTPCV

Uważajcie na konkurencję!!!!!!!

Post autor: PRODUCENTPCV » ndz lip 13, 2003 10:59 pm

Skontaktowali się z Nami Panowie z tego ogłoszenia Firma FONFARA Białobrzegi koło Grójca i okazało się że na profilu TYSEN produkują okna, a jako że mają problemy ze zbytem, a mają niby sieć sprzedaży kombinowali przyklieć pod swoją nazwę Inne tańsze okna, dokładnie ALUPLAST i sprzedawać, CIEKAWE JAK Długo!!!! Potem ujawniliśmy ceny, hurtowe, a wiemy że mamy najtańsze okna w Polsce w tym profilu... i pewni że PANOWIE chcą Współpracować czekaliśmy na dalsze kroki... Były niby dalej rozmowy... i cisza!!!
Obecnie pewni jesteśmy jednego CI Panowie po prostu chcieli sprawdzić sobie rynek na Aluplaście i ceny, aby teraz rozpocząć produkcję i KOMBINOWAĆ samodzielnie... Powodzenia i tak będziemy WALCZYĆ O KLIENTÓW DOBRYMI OKNAMI, CENAMI, MARKĄ !!!!

oknoAD


fonfara
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 3:36 pm
Kontaktowanie:

Post autor: fonfara » ndz lip 13, 2003 11:59 pm

Gwarantuje Panu że firma Fonfara nie rozpoczeła produkcji na profilu ALUPLAST i nie ma takiego zamiaru . Prosze nie rozpowszechniać nie prawdziwych informacji ani nie siac popłochu . To jest akurat przykład walki z konkurencją innymi metodami niż powszechnie stosowanymi.

__

__

Post autor: __ » ndz lip 20, 2003 10:16 pm

__

comanche

Re: Uważajcie na konkurencję!!!!!!!

Post autor: comanche » wt sie 05, 2003 8:47 pm

FONFARA zbankrutował !!! Komornik siedzi w Białobrzegach i liczy dla REIMPEX-u.

shark

Re: Uważajcie na konkurencję!!!!!!!

Post autor: shark » wt sie 05, 2003 8:54 pm

Ja uważam, że jeśli ktoś wie o co chodzi w sprzedaży to sprzeda lód eskimosom. Niestety, ale FONFARA od pewnego czasu ma problemy egzystencjalno-mentalne. Chłopaki sami już zgrzewacie i piłujecie ?

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 46 gości