Tras; Oknoplast; Oknoplus - nowe ceny?

Gość

Tras; Oknoplast; Oknoplus - nowe ceny?

Post autor: Gość » wt lip 22, 2003 6:58 pm

Potrzebuję informacji! Jeżeli się nie mylę krakowskie firmy podniosły znacznie ceny - mam cennik Trasa i Oknoplusa, słyszałem też o Oknoplaście. Czy ktoś wie od kiedy i o ile? czy to koniec rabatów? zmiany w ofercie?

oknoAD

Gość

Re: Tras; Oknoplast; Oknoplus - nowe ceny?

Post autor: Gość » wt lip 22, 2003 8:44 pm

Anonymous pisze:Potrzebuję informacji! Jeżeli się nie mylę krakowskie firmy podniosły znacznie ceny - mam cennik Trasa i Oknoplusa, słyszałem też o Oknoplaście. Czy ktoś wie od kiedy i o ile? czy to koniec rabatów? zmiany w ofercie?

SZYBKA REAKCJA ...BRAWO. KRAKOWSKIE FIRMY PODNIOSŁY CENY JAKIEŚ PÓŁ ROKU TEMU, A OKNOPLUS CHYBA JESIENIĄ 2002R. GRATULUJE REFLEKSU I POZDRAWIAM A.P.

Gość

Post autor: Gość » śr lip 23, 2003 8:08 am

Ale coś słyszałem od sprzedawców oknoplusa i oknoplastu że myślą o podwyższeniu cen.

Gość

Oknoplast

Post autor: Gość » śr lip 23, 2003 8:19 am

Oknoplast z Krakowa zrobił już drugą podwyżkę w tym roku. Chwalą się że sprzedają nową VEKĘ w tych samych cenach a mają w salonach nowe cenniki o 5% droższe! Cwaniaczki :twisted:

Gość

Post autor: Gość » śr lip 23, 2003 12:36 pm

Anonymous pisze:Ale coś słyszałem od sprzedawców oknoplusa i oknoplastu że myślą o podwyższeniu cen.

ZMIEŃ INFORMATORÓW ... OKNOPLUS NP. OBNIŻYŁ CENY OKIEN NIETYPOWYCH OK. 8% OD 1 LIPCA 2003R. I TO NIE RABATEM ALE CENNIKOWO POZOSTAWIAJĄC DOTYCHCZASOWE UPUSTY...A OKNOPLAST... JEST WIELKI. A.P.

Realista

Post autor: Realista » śr lip 23, 2003 7:54 pm

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Ale coś słyszałem od sprzedawców oknoplusa i oknoplastu że myślą o podwyższeniu cen.

ZMIEŃ INFORMATORÓW ... OKNOPLUS NP. OBNIŻYŁ CENY OKIEN NIETYPOWYCH OK. 8% OD 1 LIPCA 2003R. I TO NIE RABATEM ALE CENNIKOWO POZOSTAWIAJĄC DOTYCHCZASOWE UPUSTY...A OKNOPLAST... JEST WIELKI. A.P.
Oknoplast jest wielki? To są wielcy, ale bajeranci, szkoda gadać...

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw lip 24, 2003 2:37 pm

Jest tak:
1. Tras bez zmian cenowych.
2. Oknoplus podniósł ceny wraz z wprowadzeniem Brugmana (oczywiście, że już dosyć dawno temu) ok. 7-10%.
3. Oknoplast wprowadzjąc nowy system (5-komorowa Veka) również podniósł ceny ok. 5% - mniej więcej miesiąc temu.

Gość

Post autor: Gość » pt lip 25, 2003 2:43 pm

Ojojoj :?

Umberto

Błąd

Post autor: Umberto » pn lip 28, 2003 8:57 am

Anonymous pisze:Jest tak:
1. Tras bez zmian cenowych.
Tras obniżył ceny w stosunku do tych z początku roku '03 o jakieś 10%. Ale i tak są za drogie w stosunku do jakości tych wyrobów. Mam na myśli wykonanie (a raczej spieprzenie) wyrobu. Założenia teoretyczne okien w tym systemie i samego systemu są dobre. Teoria rozmija się z praktyką. Nowe okna (zwłaszcza te z magazynu) wyglądają jakby już były gdzieś zamontowane. Podrapane, porysowane, pokrzywione, poobijane, brudne
a do tego: za krótkie listwy przyszybowe, za krótkie uszczelki, nie przykręcone okucia, źle podkładkowane szyby. Ehhh...

KTOS

Post autor: KTOS » wt lip 29, 2003 4:58 pm

ZA TO SŁYSZAŁEM ZE BROKAT SPRZEDAJE VEKE PROFIL PIECIOKOMOROWY W CENIE TRZYKOMOROWEGO. NIE CHCE MI SIE WIERZYC ZE COS ZLE PRZELICZYLI. TO CHYBA JAKIS SZTURM.

Gość

Post autor: Gość » śr lip 30, 2003 12:03 pm

POTWIERDZAM, PRZYPOMINA SZTURM ARMII CZERWONEJ.

Gość

Post autor: Gość » śr lip 30, 2003 7:57 pm

KTOS pisze:ZA TO SŁYSZAŁEM ZE BROKAT SPRZEDAJE VEKE PROFIL PIECIOKOMOROWY W CENIE TRZYKOMOROWEGO. NIE CHCE MI SIE WIERZYC ZE COS ZLE PRZELICZYLI. TO CHYBA JAKIS SZTURM.
zaden szturm i pewnie policzyli dobrze. 5-cio komorowka jest tak chuda, ze pewnie jest w niej tyle samo pcw co w softline 3- komorowym. To i czemu PERFECT LINE mialby byc drozszy od SOFTLINE??

Gość

Post autor: Gość » pt sie 01, 2003 11:59 pm

ad komór. Sztuka jest sztuka, a i tak niektórzy podnieśli ceny.

SKUTER

Post autor: SKUTER » pn sie 04, 2003 9:35 pm

...odległość między ryflami wewnątrz profila musi być min. 3 mm aby miało sens zwiększanie ilości komór w kierunku większej ciepłochronności tegoż profila. Generalnie na terenie Polski jest niewiele profili spełniających tę normę. Cyfry rzutują na końcowy produkt w Fabrykach Okien.

Gość

Post autor: Gość » wt sie 05, 2003 10:37 pm

SKUTER pisze:...odległość między ryflami wewnątrz profila musi być min. 3 mm aby miało sens zwiększanie ilości komór w kierunku większej ciepłochronności tegoż profila. Generalnie na terenie Polski jest niewiele profili spełniających tę normę. Cyfry rzutują na końcowy produkt w Fabrykach Okien.
KTURE FIRMY SPEŁNIAJĄ TE NORMY WEDŁUG CIEBIE.
JEŚLI PISZESZ ŻE W POLSCE JEST NIEWIELE FIRM SPEŁNIAJĄCYCH TE NORMY TO JE WYMIEŃ....A.P.

gość1

Post autor: gość1 » śr sie 06, 2003 10:13 am

Panie A.P które a nie kture, poligloto

Gość

Post autor: Gość » śr sie 06, 2003 9:52 pm

gość1 pisze:Panie A.P które a nie kture, poligloto
NIE CZEPIAJ SIE BŁĘDÓW PALANCIE
ODPISZ NA TEMAT JAK MASZ COŚ DO POWIEDZENIA.A.P.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”