problem z pianą montażową - proszę o pomoc !!!!!!!!!!

problem z pianą montażową - proszę o pomoc !!!!!!!!!!

Postprzez montażysta » Pt lip 25, 2003 2:59 pm

czy nie obrobiona zaprawą tynkarską piana montażowa może po kilku tygodniach wypaczyć ościeżnice okna. Jak długo się rozpręża kiedy nie jest odizolowana od warunków atmosferycznych?
montażysta

.

reklama oknoAd

Re: problem z pianą montażową - proszę o pomoc !!!!!!!!!!

Postprzez mirek » Pt lip 25, 2003 8:56 pm

montażysta napisał(a):czy nie obrobiona zaprawą tynkarską piana montażowa może po kilku tygodniach wypaczyć ościeżnice okna. Jak długo się rozpręża kiedy nie jest odizolowana od warunków atmosferycznych?

powiedz w jakiej firmie pracujesz, postaram sie omijac ta firme z daleka.
bardziej idiotycznych pytan nie mozna juz zadac. powodzenia
mirek

Re: problem z pianą montażową - proszę o pomoc !!!!!!!!!!

Postprzez montażysta » So lip 26, 2003 8:57 am

mirek napisał(a):
montażysta napisał(a):czy nie obrobiona zaprawą tynkarską piana montażowa może po kilku tygodniach wypaczyć ościeżnice okna. Jak długo się rozpręża kiedy nie jest odizolowana od warunków atmosferycznych?

powiedz w jakiej firmie pracujesz, postaram sie omijac ta firme z daleka.
bardziej idiotycznych pytan nie mozna juz zadac. powodzenia

Jeżeli nie potrafisz mi pomóc to lepiej się nie wypowiadaj, bo ja potrzebuję mądrej opini a nie bzdurnych opini.
montażysta

Postprzez Gość » Pn lip 28, 2003 9:38 am

Osłonięta, czy nieosłonięta - nie powinna spęcznieć później.
Znam podobny przypadek - ale wtedy piana była zestarzała. Piana jak wiesz pieni się od wilgoci - jak jej było za dużo [za dużo piany] to się do końca nie spieniła [została jak żółtko w jajku] i spieniła jak okna się poluźniły i wilgoć weszła przez mikroszczelinę do tego "żółtka"[/list]
Gość

Postprzez dziku » Wt lip 29, 2003 8:52 pm

Nie którzy nie powinni posiadać komputerów.

Nie jest to odiosobniony przypadek. Sam miałem kilka razy podobne problemy. Robiłem So. i po nawet po roku potrawiła ta pianka jeszcze pracować. Aby unoknąć takich problemów zacząłem stosować inną piankę i problemy znikęł. WAŻNE!!! I piankę i miejsce gdzie ma być pianka musi być spryskana wodą.
dziku

Postprzez Gość » Śr lip 30, 2003 10:18 am

Niedobrze jest też pryskać pianę na nieodlurzone podłoże, zapylone a nawet zagruzowane pyłem, miałem - w progu. Wtedy nawet wiadro wody nie pomoże.
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)