Uwaga na okna MEETH MASSIV - to odpad ze śmieci.

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Uwaga na okna MEETH MASSIV - to odpad ze śmieci.

Post autor: pchelek » wt wrz 17, 2002 1:37 pm

Okna tego typu pojawiły się w niektórych hurtowniach wschodniej Polski.
Jest to bardzo tani produkt bez aprobaty technicznej i bez certyfikatu. W świetle Prawa Budowalnego ta działalność jest nielegalna i do tego psuje polski rynek. Tylko zmasowana akcja innych producentów może zapobiec zalewaniu Polski przez te "okna" - są wyjątkowo słabe ale niska cena przyciąga nabywców. Są oszukiwani przez sprzedawców, gdyż kupują produkt o bardzo niskiej jakości. Niestety są tacy co w Polsce to sprzedają.
Niemcy czyszczą swój rynek z odpadów toksycznych śmieci i śmieją się w nos. Tracą na tym polscy dobrzy producenci.
To taka akcja dla Zrzeszenia Rozsądnych Producentów. Walczmy z odpadami.
Niech Ci to to produkowali opiszą swoje perypetie, sprawy sądowe [okna wypadały i kleszczyły się].[/list][/list]

oknoAD

ROMAN

Post autor: ROMAN » śr wrz 18, 2002 8:29 pm

KOLEGA CHYBA Z KSIEZYCA SPADŁ

Meeth
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Meeth » pt kwie 04, 2003 10:24 pm

Kolego! Produkuje je już cztery lata i wszystko jest z nimi w porządku. Klienci są zadowoleni i niejednokrotnie polecają nas swoim znajomym. Widać z tego, że mocno przesadzasz. Napisz na jakiej podstawie piszesz takie rzeczy. Przypominam, że w regulaminie tego forum jest kilka słów na temat niesprawdzonych informacji i oszczerstwa. Czekam na konkretne przykłady.

koleś

okna bez aprobaty

Post autor: koleś » pt kwie 04, 2003 10:41 pm

Jak nie masz aprobaty ITB na okna i drzwi balkonowe, to pewnego dnia na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z 2000 Urząd skarbowy dobierze Ci się do tyłka za wprowadzenie produktu nie dopuszczonego do stosowania w polskim budownictwie. Na razie przepis jest martwy, bo jakby pozamykali takich producentów to zrosłoby bezrobocie, a tego nikt nie chce w obecnej sytuacji. Ale przyjdą takie czasy np. UE, kiedy nie będzie zmiłuj się i na podstawie w/w rozporzadzenia zwrócisz 100% obrotu do Urzędu Skarbowego. ciekawa perspektywa, co? Życzę powodzenia! :shock:

koleś

okna bez aprobaty

Post autor: koleś » pt kwie 04, 2003 10:44 pm

Jak nie masz aprobaty ITB na okna i drzwi balkonowe, to pewnego dnia na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z 2000 Urząd skarbowy dobierze Ci się do tyłka za wprowadzenie produktu nie dopuszczonego do stosowania w polskim budownictwie. Na razie przepis jest martwy, bo jakby pozamykali takich producentów to wzrosłoby bezrobocie, a tego nikt nie chce w obecnej sytuacji, a poza tym Urzędy działają ze sporym opóźnieniem. Ale przyjdą takie czasy np. UE, kiedy nie będzie zmiłuj się i na podstawie w/w rozporzadzenia zwrócisz 100% przychodu do Urzędu Skarbowego. ciekawa perspektywa, co? Życzę powodzenia! :shock: Komornik

niemeeth

Post autor: niemeeth » pt kwie 04, 2003 10:46 pm

Miełem okazję przyglądać się temu ścierwu- meeth. Parę lat temu odwiedził mnie jakiś szkop z tym czymś. Najpierw zapytałem o cenę , potem dostałem cennik profili o kilkanaście procent droższych niż mój dotychczasowy profil PCW . Powiedziałem szkopowi ,że pogadamy jak zejdzie z ceną tak z 50% - to miało by jakiś sens. Wtedy opierdolił mnie wykrzykując o tym jak zatruwam swoich kilentow dotychczasowym profilem. Później zapaliliśmy to ścierwo wewnątrz profila meeth , zwykłą zapalniczką - no nie pali się ale za to tli , a smród jest nie do wytrzymania.
Panie meeth tam wyżej - !!!!!!!!! Takiego gówna w życiu nie widziałem a ten chamski szkop pasował jak ulał do profila jaki oferował. DNO .
Strzeż się panie meeth bo Unia Europejska idzie i dorwą cię wreszcie za sprzedaż trucizny. Bez uszanowania

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » pn kwie 07, 2003 11:46 am

Meeth się bardzo strzeże bo adresu firmy nie podaje i nie ma go nigdzie. Oficjalnie tego wyrobu nie sprzedaje. A sprzedaje i wie, że sprzedaje nielegalnie - bez aprobaty i bez certyfikatu. Łamie prawo.
Co do badań to już pięć lat temu był artykuł w kwartalniku OKNO o tym, że ma zakończone badania do atestu - chyba nic nie wyszło z tego.
Meeth bredzi o lobby PCW co mu wstrzymuje ten produkt i oskarża dodatkowo Instytut Budownictwa - oszczerstwo "Ręka rękę myje". Zapomina zupełnie, że to Instytut robi badania - jak się o tym dowiedzą to meeth wyleci z kraju na kopach za oszczerstwa.
Rola lobby PCW, żeby tego wyrobu nie było w Polsce - bo w Niemczech go nie ma. Były problemy z tymi oknami w sklepach PRAKTIKER - masa reklamacji. Dlatego prubóje w Polsce.
Jest tylko na Ukrainie.

Gość

Post autor: Gość » pt kwie 11, 2003 2:53 pm

Sprzedaje te śmierdzące okna w Opolu.
Ostatnio zainteresowała się tym skarbówka z Opola bo teść szefa największego producenta na PVC w Opolutym się wkurzył że jakiś szwab sprowadza okna z Niemiec i sprzedaje je po 200 zł za sztukę. Podobno w Niemczech wydali zakaz na wyroby budowlane z odpadów.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”