CO NOWEGO W BROKACIE

PITER

CO NOWEGO W BROKACIE

Post autor: PITER » wt lip 29, 2003 5:10 pm

SŁYSZAŁEM ŻE BROKAT SIĘ PODNOSI Z KRYZYSU, ZWIĘKSZYŁ NAWET ZATRUDNIENIE. CHYBA JESZCZE NIE MA ZADNYCH NOWYCH HANDLOWCÓW TERENOWYCH NA POZIOMIE TYCH POPRZEDNICH...ALE MOŻE MAM ZŁE INFORMACJE W KAZDYM RAZIE WIEM ŻE W SZCZECINIE TRUDNO NIE ZAUWAŻYĆ BROKATU. PRODUKUJĄ NOWĄ VEKĘ PIĘCIOKOMOROWĄ PODOBNO SPRZEDAJĄ W CENIE TRZYKOMOROWEJ... KTOŚ MOŻE WIE COŚ WIĘCEJ? ACHA DALEJ SZALEJA Z TYMI PROMOCJAMI NA ROLETKI. WŁAŚCIWIE TO ONI JE PRODUKUJĄ CZY OD KOGOŚ KUPUJĄ I CO TAM JESZCZE SIE PRODUKUJE?

oknoAD

mirek

Re: CO NOWEGO W BROKACIE

Post autor: mirek » wt lip 29, 2003 5:23 pm

PITER pisze:SŁYSZAŁEM ŻE BROKAT SIĘ PODNOSI Z KRYZYSU, ZWIĘKSZYŁ NAWET ZATRUDNIENIE. CHYBA JESZCZE NIE MA ZADNYCH NOWYCH HANDLOWCÓW TERENOWYCH NA POZIOMIE TYCH POPRZEDNICH...ALE MOŻE MAM ZŁE INFORMACJE W KAZDYM RAZIE WIEM ŻE W SZCZECINIE TRUDNO NIE ZAUWAŻYĆ BROKATU. PRODUKUJĄ NOWĄ VEKĘ PIĘCIOKOMOROWĄ PODOBNO SPRZEDAJĄ W CENIE TRZYKOMOROWEJ... KTOŚ MOŻE WIE COŚ WIĘCEJ? ACHA DALEJ SZALEJA Z TYMI PROMOCJAMI NA ROLETKI. WŁAŚCIWIE TO ONI JE PRODUKUJĄ CZY OD KOGOŚ KUPUJĄ I CO TAM JESZCZE SIE PRODUKUJE?
jak na niezorientowanego zadajesz pytania zupelnie jak obeznany z firma brokat . powodzenia

życzliwy

Re: CO NOWEGO W BROKACIE

Post autor: życzliwy » wt sie 05, 2003 9:01 pm

PITER pisze:SŁYSZAŁEM ŻE BROKAT SIĘ PODNOSI Z KRYZYSU, ZWIĘKSZYŁ NAWET ZATRUDNIENIE. CHYBA JESZCZE NIE MA ZADNYCH NOWYCH HANDLOWCÓW TERENOWYCH NA POZIOMIE TYCH POPRZEDNICH...ALE MOŻE MAM ZŁE INFORMACJE W KAZDYM RAZIE WIEM ŻE W SZCZECINIE TRUDNO NIE ZAUWAŻYĆ BROKATU. PRODUKUJĄ NOWĄ VEKĘ PIĘCIOKOMOROWĄ PODOBNO SPRZEDAJĄ W CENIE TRZYKOMOROWEJ... KTOŚ MOŻE WIE COŚ WIĘCEJ? ACHA DALEJ SZALEJA Z TYMI PROMOCJAMI NA ROLETKI. WŁAŚCIWIE TO ONI JE PRODUKUJĄ CZY OD KOGOŚ KUPUJĄ I CO TAM JESZCZE SIE PRODUKUJE?
...sprzedawaj dalej 5 komór w cenie 3 to napewno wyjdziesz na prostą ale do upadku.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”