CO NOWEGO W BROKACIE

CO NOWEGO W BROKACIE

Postprzez PITER » Wt lip 29, 2003 5:10 pm

SŁYSZAŁEM ŻE BROKAT SIĘ PODNOSI Z KRYZYSU, ZWIĘKSZYŁ NAWET ZATRUDNIENIE. CHYBA JESZCZE NIE MA ZADNYCH NOWYCH HANDLOWCÓW TERENOWYCH NA POZIOMIE TYCH POPRZEDNICH...ALE MOŻE MAM ZŁE INFORMACJE W KAZDYM RAZIE WIEM ŻE W SZCZECINIE TRUDNO NIE ZAUWAŻYĆ BROKATU. PRODUKUJĄ NOWĄ VEKĘ PIĘCIOKOMOROWĄ PODOBNO SPRZEDAJĄ W CENIE TRZYKOMOROWEJ... KTOŚ MOŻE WIE COŚ WIĘCEJ? ACHA DALEJ SZALEJA Z TYMI PROMOCJAMI NA ROLETKI. WŁAŚCIWIE TO ONI JE PRODUKUJĄ CZY OD KOGOŚ KUPUJĄ I CO TAM JESZCZE SIE PRODUKUJE?
PITER

.

reklama oknoAd

Re: CO NOWEGO W BROKACIE

Postprzez mirek » Wt lip 29, 2003 5:23 pm

PITER napisał(a):SŁYSZAŁEM ŻE BROKAT SIĘ PODNOSI Z KRYZYSU, ZWIĘKSZYŁ NAWET ZATRUDNIENIE. CHYBA JESZCZE NIE MA ZADNYCH NOWYCH HANDLOWCÓW TERENOWYCH NA POZIOMIE TYCH POPRZEDNICH...ALE MOŻE MAM ZŁE INFORMACJE W KAZDYM RAZIE WIEM ŻE W SZCZECINIE TRUDNO NIE ZAUWAŻYĆ BROKATU. PRODUKUJĄ NOWĄ VEKĘ PIĘCIOKOMOROWĄ PODOBNO SPRZEDAJĄ W CENIE TRZYKOMOROWEJ... KTOŚ MOŻE WIE COŚ WIĘCEJ? ACHA DALEJ SZALEJA Z TYMI PROMOCJAMI NA ROLETKI. WŁAŚCIWIE TO ONI JE PRODUKUJĄ CZY OD KOGOŚ KUPUJĄ I CO TAM JESZCZE SIE PRODUKUJE?

jak na niezorientowanego zadajesz pytania zupelnie jak obeznany z firma brokat . powodzenia
mirek

Re: CO NOWEGO W BROKACIE

Postprzez życzliwy » Wt sie 05, 2003 9:01 pm

PITER napisał(a):SŁYSZAŁEM ŻE BROKAT SIĘ PODNOSI Z KRYZYSU, ZWIĘKSZYŁ NAWET ZATRUDNIENIE. CHYBA JESZCZE NIE MA ZADNYCH NOWYCH HANDLOWCÓW TERENOWYCH NA POZIOMIE TYCH POPRZEDNICH...ALE MOŻE MAM ZŁE INFORMACJE W KAZDYM RAZIE WIEM ŻE W SZCZECINIE TRUDNO NIE ZAUWAŻYĆ BROKATU. PRODUKUJĄ NOWĄ VEKĘ PIĘCIOKOMOROWĄ PODOBNO SPRZEDAJĄ W CENIE TRZYKOMOROWEJ... KTOŚ MOŻE WIE COŚ WIĘCEJ? ACHA DALEJ SZALEJA Z TYMI PROMOCJAMI NA ROLETKI. WŁAŚCIWIE TO ONI JE PRODUKUJĄ CZY OD KOGOŚ KUPUJĄ I CO TAM JESZCZE SIE PRODUKUJE?

...sprzedawaj dalej 5 komór w cenie 3 to napewno wyjdziesz na prostą ale do upadku.
życzliwy

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)