Welet

JarekK

Welet

Post autor: JarekK » śr sie 06, 2003 6:25 am

Wczoraj dotarła do mnie informacja, że w Welecie komornik zablombował maszyny. Czy ktoś może tą informację potwierdzić lub zaprzeczyć?

Szkoda by było. Na początku lat 90. dużo dobrego zrobiła na rynku okien z drewna.

Chociaż ostatnio zapomnieli, że okna sprzedają handlowcy.

oknoAD

Jarek O.

welet

Post autor: Jarek O. » śr sie 06, 2003 3:37 pm

Potwierdzam iż Welet jest na "krawędzi" cały dział handlowy w Warszawie się rozsypał.

ARTUR T

welet

Post autor: ARTUR T » śr sie 06, 2003 3:47 pm

O WELECIE PODOBNE INFORMACJE KRĄŻĄ JUŻ OD PONAD ROKU , A JAK WIEM JESZCZE KILKA DNI TEMU DOSTARCZAŁ OKNA DO KLIENTÓW CO PRAWDA Z OGROMNYMI OPÓŻNIENIAMI I Z DUŻĄ ILOŚCIĄ WAD!!!
OSOBIŚCIE ŻYCZĘ WELETOWI JAK NAJLEPIEJ ALE RZECZYWIŚCIE ZACZEŁY SIĘ TAM DZIAĆ DZIWNE HISTORIE

ARTUR T

Gość

Post autor: Gość » śr sie 06, 2003 5:28 pm

narazie welet nie jest w stanie zapłacić nawet faktury na 300 złotych ...

konkurencja

Post autor: konkurencja » pt sty 02, 2004 2:10 pm

Czy ktoś ma jakieś wiarygodne informacje o Welecie - podobno w sierpniu'2003 " byl na krawędzi??" - a jak jest w styczniu '2004 ??????????

Gość

Post autor: Gość » sob sty 03, 2004 12:33 pm

tych 300 złotych wciąż nie zapłacił ...

oknoAD

konkurencja

Post autor: konkurencja » wt sty 13, 2004 8:41 pm

I NIC WIECEJ KONKRETNEGO ??????????????????????????

wmiwm

welet

Post autor: wmiwm » czw sty 15, 2004 3:01 pm

Welet nie upadnie .Raczej potrwa to jeszce ale nie jest to pocieszeniem dla tych co czekają na swoje pieniądze . Welet w tym roku wygeneruje kasę w postaci umożonych płatności 6000000 PLN . Czy wiecie ile na to tzreba robić ? To proste Welet nie produkuje okien tylko pieniadze . A jak się komuś to nie podoba , trudno . Myślę , że około czerwaca zacznie się poprawiać sytuacja a pod koniec roku będzie już niezła ale napewno nie dla dostawcow . I pomyślcie jakie to szczęście dostawcy magą głowę lżejszą o 6000000 PLN . To tak jak by zarobili w ciągu chwili tę kasę bo nikt im już nie jest winien więc jak nie ma długu to ? Osobiście podziwiam Właściela . Nie muszę dodawać , że u niego się szkoliłem .

Pozdrawiam

A.R.

wmiwm

Welet i nic wiecej

Post autor: wmiwm » ndz sty 18, 2004 12:02 am

napisałem coś ciekawego to juz dziź tego nie ma ???? Po co takie forum ???

wmiwm

Welet i nic wiecej

Post autor: wmiwm » ndz sty 18, 2004 12:03 am

napisałem coś ciekawego to juz dziś tego nie ma ???? Po co takie forum ???

konkurencja

Post autor: konkurencja » ndz sty 18, 2004 9:33 am

O czym ty piszesz!!!!!!!!

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”