CDM Majewski - ostrzegam przed tą firmą !!!

CDM Majewski - ostrzegam przed tą firmą !!!

Postprzez Gość » Pn sie 11, 2003 4:40 pm

Około 2 lat temu podpisałem umowę dealerską z firmą CDM Majewski do dnia dzisiejszego nie dostałem nawet cennika. Mniejsza z tym . W marcu podpisała umowę z tą samą firmą moja żona .Wydawło mi się , że będzie miała więcej szczęścia niż ja gdyż już w maju dostała cennik . W dniu 27 maja wpłaciła zaliczkę i zamówiła pierwsze okno . Po miesiącu oczekiwania zadzwoniłem aby ustalić termin dostawy i okazało się ,że nasze zamówienie leży sobie spokojnie gdyż nikt nie widział co to za firma przysłała okno i zaliczkę . Nikt nie wpadł na pomysł aby zadzwonić do nas. Przez 2 tygodnie próbowałem dowiedzieć się kiedy okna zostana zrealizowane . Najczęstszą odpowiedzią było : Z chwilkę ktoś do pana oddzwoni. Oczywiście nikt nie dzwonił .Usłyszłem też chyba 2lub 3 razy aby klient zrezygnowałz okna . Dnia 16lipca otrzymałem potwierdzenie realizacji na 32 tydzień z uwagą , że nie jest to termin dostawy. Interweniowałem u kierownika działu sprzedaży który obiecał mi że okno zostanie dostarczone do mnie jeszcze w lipcu. Dnia 4 sierpnia zadzwoniono do mnie abym przygotował resztę pieniędzy gdyż w tym dniu będzie dostawa okna. Po 2 dniach około godziny 18 przyjechała dostawa lecz moja żona nie miała juz tych pieniędzy . Okna nie otrzymaliśmy . Kierowca powiedział , że będzie w piątek . Nadszedł piątek , zadzwonił kierowca i poinformował nas , że właśnie skończył mu się czas pracy i będzie u nas w sobotę. Słowa dotrzymał. I tak po 74 dniach z czego 44 po terminie okno stało w naszym magazynie. Taki drobiazg , że cena okna nie zgadzła się z cennikiem o głupie kilkadziesiąt złotych nie wspomnę . Chciałem podzielić się swoim szczęściem z którymś panów prezesów lecz tak jak wielokrotnie wcześniej byli nieosiągalni a zwyczaju oddzwaniania gdy zostawia się wiadomość a pan Aleksiejuk nie odbiera telefonu a jego skrzynka głosowa jest zapełniona zapewne widomościami od szczęśliwców którzy otrzymali swoje okna . Ciekawi mnie też czy po tej notce na forum odezwie się ktoś z firmy CDM Majewski Sp. z o.o. w Suwałkach aby zrekompensować mi opóźnienie w terminie i skrogować fakturę gdyż ja nie mam już czasu ani ochoty wydzawniać naderemnie do tej firmy . Z czystym sercem radzę omijać Suwałki jak najdalej . Jakoś nabrałem obrzydzenia do okien z drewna.
Pozdrawiam
Zbigniew Świderski
thyssen@interia.pl
Gość

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Wt sie 12, 2003 11:32 am

Po dzisiejszej rozmowie z Panem Aleksiejukiem z firmy CDM Majewski który stwierdził iż na forum podaję nieprawdę pragnę sprostować następujący fakt .
Firma mojej żony nie posiada umowy o współpracy z firmą CDM i to jest prawda - nie posiada jej gdyż Pan Aleksiejuk podpisał tę umowę z nami będąc w naszej firmie poczym zabrał wszystkie egzemplaże do siedziby swojej firmy aby została podpisana przez Panów Prezesów i miała być odesłana "wkrótce".

Skoro firma Termo-Plast nie jest stroną dla CDM to dlaczego cennik który przyszedł pocztą został wysłany na tę firmę ? Dlaczego potwierdzenie zamówienia zostało wysłane do firmy Termo-Plast? Dlaczego została wystawiona faktura na firmę Termo-Plast? Dlaczego został udzielony rabat dealerski dla firmy Termo-Plast ?
Oczekiwałem innej reakcji ze strony firmy CDM niż oswiadczenia telefonicznego iż nie mamy podpisanej umowy . Takie postepowanie jest żałosne . Zapewne wkrótce otrzymam faktórę korygującą gdyż rabat dealerski nie przysługuje firmie która nie ma stosownej umowy na sprzedaż wyrobów CDM.

Czy szanowni forumowicze też tak traktują swoich dealerów?
Gość

Nieźle

Postprzez Umberto » Wt sie 12, 2003 2:15 pm

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
Przynajmniej wiadomo gdzie nie zamawiać okien. Ja drewno kupuję w GORANie. Żadnych problemów.
Pozdrawiam
Umberto

Postprzez Gość » Pn sie 18, 2003 9:11 am

na okno które firma CDM Majewski dostarczyła złożyłem już reklamację gdyż powłoka lakiernicza przykleiła się do foli w którą było to okno zapakowane . Ciekawe jak długo będę czekać na uznanie reklamacji . CDM chyba przyjeło taką strategię : udawać , że wszystko jest o.k. i nie odpowidać na słowa krytyki. Ciekawy sposób postępowania .
Z.Świderski
Gość

dlaczego tylko ty masz problmy ??????????????????

Postprzez daro » Pn sie 18, 2003 10:04 am

Anonymous napisał(a):na okno które firma CDM Majewski dostarczyła złożyłem już reklamację gdyż powłoka lakiernicza przykleiła się do foli w którą było to okno zapakowane . Ciekawe jak długo będę czekać na uznanie reklamacji . CDM chyba przyjeło taką strategię : udawać , że wszystko jest o.k. i nie odpowidać na słowa krytyki. Ciekawy sposóŚwiderski
daro

Postprzez Alumin » Pn sie 18, 2003 10:32 am

Znam CDM i szanuję ich . Pana posty zaczynaja mi wyglądać na typowe przerzucanie swojej odpowiedzialności na innych. Nie ma firm idealnych i nawet jesli coś się miedzy Wami wydarzyło to pewnie po obu stronach sa jakieś błędy. Teraz czepianie się na forum oknonetu wydaje mi sie niesprawiedliwe. Piszę to bo boje się, że zaraz na moją firmę ktoś coś napisze a też nie jestesmy idealni i wyjdzie że jesteśmy kiepscy?!!! Przecież to nie prawda, zresztą tak jak w przypadku CDM. Rozmawiałem też z moimi kontrahentami i raczej widzą to podobnie do mnie, tzn, że raczej Pana zacietrzewienie budzi nieufność i współczują CDM-owi.
Nie możecie się dogadać? To do obu stron .
Alumin
Alumin

Postprzez Gość » Pn sie 18, 2003 10:58 am

Jak tu się dogadać gdy druga strona nabrała wody w usta? Starałem się dodzwonić do prezesów firmy - niewykonalne , napisałem na forum i wyłałem na wszystkie znane mi firmy linka do tego forum jedyną reakcją był telefon Pana Aleksiejuka , że piszę nieprawdę . W drugim poście napisałem jak to było z podpisaniem umowy . Dalej cisza . Ja ze swojej strony spełniłem wszystkie wymagania jakie postawiła przede mna firma CDM . Oknami zajmuję się osiem lat z innymi firmami było raz lepiej raz gożej ale z takim lekceważeniem jak w CDM nie spotkałem się do tej pory.
Z.Świderski
Gość

Postprzez Gość » Pn sie 18, 2003 12:35 pm

gożej=gorzej
przepraszam
Z.Ś
Gość

ach ci ludzie

Postprzez gosc2 » Śr sie 20, 2003 11:03 pm

Jak zwykle troche prawda leży po 2-ch stronach. Handlujemy z CDMem chyba od ich początku (czytaj końca majewskiego) ale teraz jest chyba nowa kadra - ludzie zatrudniacie na recepcji panienke która sorry za słownictwo ale ma głos jak ........................., po za tym pan Sanik - boże uchowaj zwrócić się do niego z większą sparwą i bardziej zawiłą niż balkon dwuskrzydłowy... Nie do wykonania!. Wiem, że najprościej dostać zlecenie na 160 okien O34 w bieli ale na litość b. rynek się zmienia!!! Są i inni zasługujący na pochwałe. Pan Kundzicz jest w pełni profesjonalny i nie boi sie poważniejszych wyzwań. To udana inwestycja f-my. Natomiast pan Aleksiejuk :/ - to chyba żart w tej firmie, który pracuje tylko dzięki starym układzikom z byłego CDMu czyli Centrum Dystrybucji Mazowsze. Swoją droga to ciekawa nazwa zwłaszcza na suwalszczyźnie ;-). Czasem kusi mnie przeskok do AD-POLu.
Panowie marketing u Was leży na łopateczkach,
pozdrawiam drewniarzy
gosc2

Postprzez Gość » Wt sie 26, 2003 2:02 pm

A firma CDM Majewski dalej milczy jak zaklęta. Twardzi są .
Z Świdreski
Gość

Postprzez Gość » Śr sie 27, 2003 7:43 pm

CDM ma dość niskie ceny wiec mają pełne rece roboty a nie czas na polemike na forum. Co do AD-POLu, próbuj ale popatrz na ceny ?
Co do personelu - w końcu dzwonią do nich delaerzy a nie ludzie z ulicy wiec po co zatrudniać Cindy Crawford - ona pracuje dla wody d-:
Ech - nasuwa się powiedzenie "WSZĘDIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA"
Gość

Postprzez Gość » Cz sie 28, 2003 11:44 am

Nasuwa się jeszcze jedno powiedzenie : Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. :wink:
Gość

Postprzez Gość » Pt sie 29, 2003 11:00 am

Szanowny Panie Świderski - jeszcze w życiu nie słyszałem aby okno produkować 74 dni - chyba, że to ręczna robota - wyciosane kozikiem i dłutem a okucia od kowala.
Masz Pan tego jak śliwek na miedzy - ADPOL, M&S, GORAN< DZIADEK, HUMDREX - i mają swoje własne aprobaty w tym niektórzy z nich na okna z meranti [co nikt nie ma Polsce].
Po co się stresować taką "współpracą". To za komuny okna kupowało się z pod lady i PAN MAGAZYNIER to był PAN.
Przecież to Pana wiesza klient a nie producenta. Ma markę firmy pracuje się lata. Natomiast takie jedno okno potrafi przyspożyć kłopotów na lata. Po co to Panu - czyżby lubił Pan mocne wrażenia, hazard i scysje z klientami.
Taki CDM w końcu wypadnie z rynku - internet mu to zapewni - to najlepsza i reklama i antyreklama.
Gość

Postprzez drzewiarz » Pt sie 29, 2003 2:42 pm

Chciałbym włączyć się do dyskusji jestem drzewiarzem handluję klejonką czyli półfabrykatem do produkcji okien drewnianych i zaciekawiłem się co piszą o firmie CDM.
Nie wiem jakie okna produkują , ale wiem jaką klejonkę. Panowie, firma CDM produkuje klejonkę sosnową i egzotyczną prawie dla wszystkich najlepszych firm okniarskich w Polsce np. ADPOL, PARTNER, FERNO i wielu innych. Jeżeli słychać o nowych produktach np. OKNA Z DĘBU AFRYKAŃSKIEGO (FRAMIRE) w M&S czy w TRASIE to wiem że jest to klejonka z CDM.
Klejonka z CDM uważana jest za najlepszą w kraju....a może dalej gdyż słyszałem o sprzedaży klejonki CDM do SZWECJI, WĘGIER a nawet do JAPONII. I jeżeli ktoś choć trochę zna się na rynku (w pełnym tego słowa znaczeniu) stolarki budowlanej to wie iż takiej linii do produkcji klejonej kantówki nie ma w Polsce, dla przykładu wypowiem jedno słowo: MULTISCANER LASEROWY który bez ingerencji człowieka rozpoznaje i usuwa wady drewna: zmiana koloru, zawój, przeżywiczenie, sęki, siniznę. Jest to zespół maszyn i obrabiarek połączonych automatyką JEDYNA TAK MASZYNA W POLSCE.
Nie znam nikogo z działu handlowego związanego z Wydziałem Okiennym w tej firmie, lecz jak działam na rynku ok.10 lat to nie widziałem tylu ludzi na produkcji po Wydziale Technologii Drewna co w CDM-ie.
Zapraszam na ciekawe strony: www.drewno.pl i www.cdm-drewno.pl
drzewiarz

Postprzez producent1 » Pt sie 29, 2003 6:00 pm

Miałem możliwość obejrzenia kantówki CDM w magazynach DLH i nie wiem skąd taki zachwyt mojego przedmówcy. Ja widziałem kantówkę łączoną z odcinków 15-20 cm i to nie była pojedyncza kantówka lecz całe pakiety. Czyli coś z tą jakością nie tak, nie mówiąc o spełnieniu wymogów stawianych klejonce.
Same nowoczesne maszyny to nie wszystko.
Znam lepszych producentów np. TLH Polska, Poldan.
Jeszcze jedno jestem ciekaw czy wymienione firmy Partner,Adpol, Ferno kupują kantówkę u swojej konkurencji?
producent1

Postprzez producent2 » Pt sie 29, 2003 6:19 pm

JESTEM PEWIEN , ŻE ADPOL NIE KUPUJE KLEJONKI W CDM !!!!!!!
JESTEM TEŻ PEWIEN ,ŻE ADPOL KUPUJE KLEJONKĘ W TLH I POLDANIE I TO NIE MAŁE ILOŚCI!!!!!!- NIESTETY NIE KUPUJE U MNIE!!

KAŻDEJ FIRMIE ZDARZAJĄ SIĘ "WPADKI" I PRODUCENTOWI KLEJONKI I PRODUCENTOWI OKIEN , ISTOTNE JEST JEDNAK TO JAKA JEST SKALA "WPADEK" I JAK FIRMA REAGUJE!!!!

CDM JEST FIRMĄ "NA DOROBKU" I JEŻELI W SWOIM DZIAŁANIU BĘDĄ KONSEKWENTNI TO MAJĄ SZANSĘ ODNIEŚĆ SUKCES - KTOŚ W KOŃCU MUSI UZUPEŁNIĆ RYNEK PO : STOLBUD GORZÓW , WROCŁAW ...........
producent2

Postprzez Gość » Pt sie 29, 2003 7:49 pm

Masz Pan tego jak śliwek na miedzy - ADPOL, M&S, GORAN< DZIADEK, HUMDREX - i mają swoje własne aprobaty w tym niektórzy z nich na okna z meranti [co nikt nie ma Polsce].

No i jeszcze Stolbud Wołomin..
Gość

Postprzez Gościu » Pt sie 29, 2003 7:51 pm

Panie Drzewiarz.
Nie mów Pan nigdy jedyna, bo kobiety się obrażą.
Laser zawsze można wyłączyć i często się tak robi, bo gdy kupiło się materiał do dalszej sprzedaży to trzeba go sprzedać. Do kominka trochę za drogi. Takie jest życie.
A tak naprawdę to czy to aby napewno CDM klei klejonkę?
Ptaszki ćwierkają co innego.
Gościu

Postprzez gość3 » So sie 30, 2003 6:41 am

a co ptaszki ćwierkają?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość3

Postprzez Gość » Pn wrz 01, 2003 9:06 am

CDM może mieć i pięćset skanerów - bajeró. Natomiast nie ma i nigdy nie miał certyfikatu na tę klejonkę. Więc niech się nie chwali.
ADPOL ma i pozostali też bo kupują klejonkę w DLH lub POLDANIe.
Klejonka CDM jest tragiczna - sklejana z kawałków po 20 cm - niezgodnie z normą. Tragicznie to wygląda. Jeszcze kleją warstwy zewnętrzne z takich krótkich odcinków.[/list]
Gość

Postprzez Daro » Pn wrz 01, 2003 12:07 pm

Czy wy wiecie co piszecie, jeśli czegoś nie widzę to się na ten temat nie wypowiadam.Oglądałem fabrykę CDM-u i jestem pod wrażeniem (bajer)
Daro

Postprzez Ciekawy » Wt wrz 02, 2003 9:20 am

drzewiarz napisał(a):Chciałbym włączyć się do dyskusji jestem drzewiarzem handluję klejonką czyli półfabrykatem do produkcji okien drewnianych i zaciekawiłem się co piszą o firmie CDM.
Nie wiem jakie okna produkują , ale wiem jaką klejonkę. Panowie, firma CDM produkuje klejonkę sosnową i egzotyczną prawie dla wszystkich najlepszych firm okniarskich w Polsce np. ADPOL, PARTNER, FERNO i wielu innych. Jeżeli słychać o nowych produktach np. OKNA Z DĘBU AFRYKAŃSKIEGO (FRAMIRE) w M&S czy w TRASIE to wiem że jest to klejonka z CDM.
Klejonka z CDM uważana jest za najlepszą w kraju....a może dalej gdyż słyszałem o sprzedaży klejonki CDM do SZWECJI, WĘGIER a nawet do JAPONII. I jeżeli ktoś choć trochę zna się na rynku (w pełnym tego słowa znaczeniu) stolarki budowlanej to wie iż takiej linii do produkcji klejonej kantówki nie ma w Polsce, dla przykładu wypowiem jedno słowo: MULTISCANER LASEROWY który bez ingerencji człowieka rozpoznaje i usuwa wady drewna: zmiana koloru, zawój, przeżywiczenie, sęki, siniznę. Jest to zespół maszyn i obrabiarek połączonych automatyką JEDYNA TAK MASZYNA W POLSCE.
Nie znam nikogo z działu handlowego związanego z Wydziałem Okiennym w tej firmie, lecz jak działam na rynku ok.10 lat to nie widziałem tylu ludzi na produkcji po Wydziale Technologii Drewna co w CDM-ie.
Zapraszam na ciekawe strony: www.drewno.pl i www.cdm-drewno.pl

Nie wiem skąd jesteś, ani jak długo pracujesz w branży, ale o ile się nie mylę to
1: ADPOL ma własną produkcję kantówki, (więc może kupuje u kogoś jak sam już nie wyrabia)
2: FERNO kupuje od Roggemana (podobno już zaimpregnowaną)
3: w Szwecji jest chyba trochę inny profil, więc nie jest to ta sama kantówka co sprzedawana w Polsce
4: Do Japoni, to może robią listwy przymykowe, ale na pewno nie kantówkę klejoną
5: MULTISCANER też się myli i przy produkcji kantówki w ilości około 1000 m3/miesiąc potrzeba dodatkowo zatrudniać minimum 4 pracowników, którzy przebierają materiał i patrzą co Scaner nie wykrył
6: A jeśli chodzi o Wydział Technologii Drewna, to dziwi mnie jeden fakt, dlaczego Aprobata na kantówkę okienną w Polsce jest tylko tłumaczeniem wytycznych z IFT Rosenheim??

PS: Do LINI do produkcji kantówki powinno się zaliczać także tartaki.

PS2: Z drewna które jest do d...., nie da się zrobić dobrej kantówki.
Ciekawy

Postprzez Gość » Pt wrz 05, 2003 4:04 pm

I co z tego , że mają skaner , ludzi po studiach jak nie potrafią powiedzieć PRZEPRASZAM i usunąć reklamację ? A ja czekam , czekam , i czeka.....
Klient również a CDM ma nas w d...ie.
Z Świdreski
Gość

Postprzez gość 10 » Pt wrz 05, 2003 9:29 pm

Maja dużo zamówień , z tego co słyszałem wręcz nie wyrabiaja sie z produkcją więc po co im "upierdliwi " klienci?????????
gość 10

Postprzez Gość » So wrz 06, 2003 12:39 pm

A po co i w ogóle klienci? Oni są przecież tacy wspaniali , że niedługo nie będą im potrzebni klienci i upierdliwi i nie upierdliwi. Mylić się jest rzeczą ludzka ale wsoką klase mozna pokazać przyznając się do błędu i zrekompensować klientowi czas oczekiwania i usterki w oknie. Z tego co widać to i skaner nie pomoże gdy z butów wyłazi słoma .
Z.Świderski
Gość

Postprzez Gość » Pn wrz 08, 2003 8:21 am

Szanowny Panie Z. Świderski.
Masz na CDM bat nad baty. Nie mają certyfikatu. A jak nie mają certyfikatu to sprzedają nielegalnie [Prawo Budowlane tego zabrania. Zg
    oś się Pan do ITB - to Panu potwierdzą, żażdy producent musi mieć certyfikat [lub deklarację zgodności - ale i tej nie mają].
    Podasz ich Pan do
Gość

Postprzez Gość » Pn wrz 08, 2003 12:48 pm

Dziękuję za pomoc.
Z.Świderski
Gość

Postprzez Gość » Wt wrz 09, 2003 12:07 pm

Jestem po rozmowie z ITB. Mam nadzieję , że uda mi się teraz zwrócić uwagę Wielce Szanownej Firmy CDM na zaistniały problem . :D :D :D
Gość

Postprzez Daro » Śr wrz 10, 2003 9:13 am

Szanowni koledzy handluje z CDM już od lat kilku.Ci co piszą że CDM nie ma ITB to orażają CDM, mnie jak i większość dealerów w Polsce.Gościu i cała reszta zdzwońcie do ITB i zapytajcie się kto się znajduje na pozycji 21 AT-15-2948/00 z maja 2002
Daro

Postprzez Gość » Śr wrz 10, 2003 10:49 am

lista producentów wpisanych do tej aprobaty jest długa. Pytanie jest tylko jedno ilu z nich ma badania i przkroje okien zgodne z aprobatą aby wystawić deklaracje zgodności
Gość

Postprzez Gość » Pn wrz 15, 2003 12:36 pm

Widzę , że pojawił się na Oknonecie baner mojej ulubionej firmy CDM . Powinni umieścić w nim informację "Zero reklamacji" (usuniętych) :wink: . Mija kolejny tydzień a firma udaje , że nic nie wydażyło się . Pozdrawiam.
Z.Świderski
Gość

Postprzez Gość 9 » Pn wrz 15, 2003 2:07 pm

P.Świderski wydarzyło a nie (wydażyło)
Gość 9

Postprzez Gość » Pn wrz 15, 2003 6:53 pm

:oops: Przepraszam . Może Gość zwróci też uwagę firmie CDM na ich błędy . :?
Gość

Postprzez Gość » So wrz 27, 2003 10:40 am

Panie Andrzeju! Widzę , że rozmowy z CDM nie poszły na marne . Baner pięknie miga na ekranie . Czy to jedyny efekt rozmów?
Z.Ś
Gość

Postprzez Gość » Pn wrz 29, 2003 7:49 am

Z. Ś. - zamiast się wściekać i tracić nerwy to zgłoś się do ITB to Ci potwierdzą, że CDM nie ma certyfikatu [a ich okna niezgodne są z aprobatą] i masz ich w garści.
Gość

Postprzez Gość » Pn wrz 29, 2003 11:25 am

Ale jaja , telenowela "Świat Okien"
Gość

Postprzez Gość » Śr paź 08, 2003 8:20 pm

Co słychać w CDM Majewski ? Czy terminy przekroczyły już 100 dni a jakość spadła poniżej okien z lat siedemdziesiątych ?
Pozdrawia was wasz wierny fan Z Świderski (przypominam o reklamacji i o korekcie na zawyżoną fakturę) .
Gość

pieniactwo

Postprzez spokojny » Pn paź 13, 2003 9:58 am

Panie świderski - czy Pan nie ma lepszego zajęcia niż pisanie takich bzdurek?? Wie Pan - znam Firmę CDM od dawna i jakość marketingu jest na zniewalająco wysokim poziomie. Jeżeli nie potrafi Pan poradzić sobie z jednym oknen - to w jaki sposób zarabia Pan na chleb??? Firma CDM ma wyrób na najwyższym poziomie i produkcję bardzo dużą - nie dziwię się że dostają drgawek na samą myśl o taki pieniaczu jak Pan. W końcu "Psy szczekają a karawana idzie dalej" - takie są prawa rynku.
Może to zabrzmi dziwnie - ale CDM to dla mnie konkurencja - a mimo to chętniej będę polemizował z nimi niż z Panem....
spokojny

Postprzez Gość » Pn paź 13, 2003 7:51 pm

Panie Spokojny . Raczej nie jestem pieniaczem ale postawa firmy CDM spowodowała , że postępuję w ten sposób. Czy Pan też tak postępuje wobec osób które kupuja okna w Pańskiej firmioe? Przedłuza Pan terminy do 74 dni , totalnie Pan pieprzy okno , nie reaguje Pan na reklamacje, zawyza faktury? Jeśli tak to gratulacje. Jest Pan równie wielki jak CDM . Co do zarabiania na chleb doskonale radzę sobie ze sprzedażą okien PCV od 8 lat i ogromnie żałuję , że zachciało mi się okien drewnianych. Nigdy więcej drewna !!!
Gość

Postprzez Gość » Cz paź 16, 2003 1:50 pm

Spokojny- podoba mi się Twój tok rozumowania. Klientowi który kupuje dużo okien realizujemy reklamacje , nie zawyżamy faktur otrzymuje cennik i materiały reklamowe a ten co kupuje mało niech się p...... Może podasz nazwę swojej firmy ?
Gość

Postprzez mirek » Cz paź 16, 2003 3:16 pm

Anonymous napisał(a):Spokojny- podoba mi się Twój tok rozumowania. Klientowi który kupuje dużo okien realizujemy reklamacje , nie zawyżamy faktur otrzymuje cennik i materiały reklamowe a ten co kupuje mało niech się p...... Może podasz nazwę swojej firmy ?

retoryczne pytanie - na pewno nie poda zaklad o krzynke piwa :wink:
mirek

Postprzez bim » So paź 18, 2003 5:54 am

a ten co kupuje mało niech się p.....
nie jest to najwyższy poziom polemiki gościu
Myśle że jesteś pracownikiem firmy której obecnie sie dobrze dzieje i macie wykananą norme sprzedaży :D nie zazdroszcze kilerom tobie podległym ze masz takie podejscie do tematu
pozdrowienia dla tych co nie PIER......OM ludzi

PS Dołaczam sie do zakładu o skrzynke :)
bim

Postprzez Gość » Cz paź 23, 2003 11:28 am

A CDM w sprwie korekty faktury i reklamacji milczy dalej .
Gość

Postprzez Bobik » Pt paź 31, 2003 8:12 am

Bardzo podoba mi się na banerze CDM - precyzja produkcji.
Wczoraj odebrałem okna od CDM - tak się zagotowałem , że musiałem ich poprosić o wystawienie faktur korygujących - bo chyba przysłali ni towar drugiej katergorii.
Poodciskane skrzydła - fantazyjnie zamalowane ręcznie
Listwa przyszybowa uszczerbiona i zaszpachlowana i chyba zamalowana lakierem do paznokci - widoczne wgłębienie w centralnej części okna
A szyby zawsze są tak upierdolone silikonem , że moi montażyści pół dnia myją klientom szyby.

Jedyny odzew ze strony fabryki , to pytanie , czy są to wady transportowe , jakbym wiedział , czy to kierowca ze złości , że pracuje w takiej firmie , kopał w te okna i później lakierkiem do paznoci je retuszował.

A tak z historii .
Dzwonię do p. Andrzeja K. z CDM i pytam kiedy przyjedzie okno potwierdzone dwa tygodnie wcześniej , na co wielebny Andrzej odpowiada ,że to okno przecież już pojechało i jest u mnie. Co prawda mam na magazynie ok.200 okien i taka mała sztuka mogła mi umknąć natomiast okna drewnianego w kolorze Teak sigma nie jestem w stanie przeoczyć i poczułem się jakbym współpracował z zakładem pracy chronionej .
Ale zastawmy to już bez komentarza...
Okno przyjechało wczoraj .

Pozdrawiam
Bobik

Postprzez Gość » Pt paź 31, 2003 4:27 pm

Ciekawe czy Panu ktoś z firmy CDM :wink: (mrugnięcie jak w reklamie piwa bezalkoholowego bo słowo firma to raczej nie pasuje do CDM) odpowie na forum . Ja ciągle czekam ....
Pozdrawiam
Z.Ś.
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)