okna BOGDAŃSKI

PINKI

okna BOGDAŃSKI

Post autor: PINKI » czw sie 14, 2003 12:29 pm

WITAM

Chciałbym aby ktoś zechciał wypowiedzieć się co do okien produkowanych ( od niedawna zresztą ) przez firmę Bogdański , post nie ma na celu żadnych chwytów marketingowych , tym bardziej nie jest skierowany przeciw tej firmie. Jestem człowiekiem z branży
( jak to brzmi :D ) piszę ponieważ zauważyłem iż na forum pojawia się dużo nieufności , zazdrości czy nawet agresji. Co do mojego pytania , ceny tego producenta są powalające , zastanawiam się więc jakim kosztem , pozdrawiam wszystkich

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw sie 14, 2003 1:18 pm

A co to za okna - drewno, PCV, aluminium, jakieś odpady czy co że takie tanie - a może z demobilu [ z demontażu]

PINKI

Post autor: PINKI » czw sie 14, 2003 1:36 pm

PCW , tyle tylko że cholernie tanie , profil brugman , okucie chyba flex , dla przykładu okno balkonowe 420 brutto , okno o34 poniżej 500 brutto , a żeby było ciekawiej do nietypowych też nikt nie ma startu, no i podobno montaż 8 zł / mb , czyli przy o34 jakieś 46 zeta!! . Nie mam nic do nich bo to przecież ich polityka cenowa , tylko jak tu u siebie ludzi zatrzymać skoro u nich jest o tyle taniej

Umberto

Bez tematu

Post autor: Umberto » czw sie 14, 2003 1:49 pm

Zawsze się znajdzie ktoś kto zrobi taniej. Nawet jak ktoś zacznie rozdawać okna za darmo to znajdzie się zaraz taki co dopłaci do swoich okien. Nie przejmuj się więc i rób swoje a jeśli robisz to dobrze to bedziesz miał klientów.

PINKI

Post autor: PINKI » czw sie 14, 2003 1:53 pm

Okey , tylko wiesz jaki to ból jak tylko ze względu na cenę ktoś porywa ci fajny temat w dodatku na twoim "podwórku"

Umberto

Wiem

Post autor: Umberto » czw sie 14, 2003 3:34 pm

Trzeba z żywymi na przód iść
Po życie sięgać nowe
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę

P.S. Niech żywi nie tracą nadziei 8)

oknoAD

Petersen

Bogdański

Post autor: Petersen » sob sie 16, 2003 9:11 pm

Witam ..sprzedawałem ten profil z tym okuciem ..to paranoja profil nie powiem jest OK ale okucie dno jak masz samochód to pakuj gaz bo z reklamacjami nie wyrobisz okucie jest fatalne z mojego doświadczenia max.3lata i koniec..jakby miał AutoPilota..to jeszczcze..
To firma z mojego regionu niestety o wyrobach Bogdańskiego(jakość) nie mam zdania bo nie mialem z nimi doczynienia ..ale w regionie jest podobna firma (garaż) robi na tym profilu i na tym okuciu tragedia ..nawet mając dobry profil można zrobić fatalne okno pakując do niego takie badziewie jak flex!!!!!A Bogdański niewiem może robi dobre okna ale to okucie???? Nie polecam Flexa !!!!

Gość

Post autor: Gość » sob sie 16, 2003 10:32 pm

Mowisz chyba o FLEXIE 1 bo FLEX 2 to dzień do nocy w porównaniu do pierwszego nic mi sie z nim nie dzieje. ciekaw jestem na czym ty okuwasz? acha i na pewno nie jestem z Winkhausa :)

Petersen2

dla gościa

Post autor: Petersen2 » sob sie 16, 2003 11:02 pm

sorka chodzi o flexa 1 ..a ja nie okuwam tylko sprzedaje obecnie mam veke okutą RotoNT ..ale są producenci co pakują badziewie byle było taniej i potem wychodzą z przyzwoitych profili pasztety..a o Bogdańskim nie wypowiadam sie bo nie znam jego okien..oceniłem tylko flexa i to 1 a sam zainteresowany niech oceni jakie to są okna i co to za firma...osobiście wiem jak to jest jak ktoś sprzedaje 034 za 550 brutto ..sam sprzedawałem badziewie i mam tego dość niska cena zgadza dobra jest na chwile ..bo jest zysk ale potem są problemy bo niestety coś za coś niska cena niska jakość i sprzedajesz bo to idzie ale potem robisz sobie anty reklame . Smieszy mnie ta cała wojna i wyzwiska na tym forum między wielbicielami jednego profilu a miłośnikami drugiego są poprosytu solidne firmy( nie zależy to od wielkości) i fuszerkowcy!!!! ja sprzedaje Veke , Deceu...ncka..i brakuje mi w ofercie czegoś tańszego co nie znaczy gorszego jakościowo..Pozdrawiam Piotr

Peterse3

Post autor: Peterse3 » sob sie 16, 2003 11:05 pm

a co do win....usa to nie mam nic widziałem Brug..okuty win..sem AutoPilot bardzo dobre okno

Gość

Post autor: Gość » pn sie 18, 2003 2:24 pm

A JA MYSLALEM ZE BOGDANSKI ROBI TANIE OKNA ALE Z KBE!!

Petersen#

Post autor: Petersen# » pn sie 18, 2003 11:32 pm

co do bogdańskiego to nie wiem na jakim profilu on robi odniosłem sie do okucia nic więcej!! pozdrawiam !!!!

Gość

Post autor: Gość » wt sie 19, 2003 8:12 am

A czy ten bogdański daje usztywnienia. A szyby to chyba 2,8.
A 8 zł za 1m montażu to chyba nie ma kotew a zamiast pianki jest cement, tynk. Ciekawe jak długo wytrzyma produkując takie badziewie.
Sprawdź czy ma certyfikat - na pewno nie ma. Co do profili - to są chude [odchudzone] i nie mają dopuszczenia. Takich cwaniaków co tanio robią jest więcej

znawca okien BOGDAŃSKI

okna BOGDAŃSKI

Post autor: znawca okien BOGDAŃSKI » śr sie 20, 2003 4:27 pm

Firma Bogdański istnieje od 14 lat i jest w dobrej kondycji,robi dużo więc może zrobić dobre okno w dobrej cenie . :)

Gość

Post autor: Gość » czw sie 21, 2003 8:44 am

14 lat - chyba w podziemiu. Bo nigdzie ich nie ma - w żadnej aprobacie.
A gdzie certyfikat. Tacy starzy wyjadacze to certyfikaty mają od lat.

Gość

Post autor: Gość » czw sie 21, 2003 10:32 am

Anonymous pisze:14 lat - chyba w podziemiu. Bo nigdzie ich nie ma - w żadnej aprobacie.
A gdzie certyfikat. Tacy starzy wyjadacze to certyfikaty mają od lat.
Ty przedmówcę chyba źle zrozumiałeś. On napisał że "ISTNIEJE 14 LAT", a to że może 14 lat temu to był sklep spożywczy (może nawet pierwszy na jego ulicy) to już inna bajka.

Poza tym, czym się przejmujesz.

inny

Post autor: inny » pt sie 22, 2003 1:25 pm

nieznam histori tej firmy ale czy sklep spożywczy na początek to coś złego.Polski model to "okularnik"na początek i parę przewałek i jest cool.

Merzi

firma Bogdański

Post autor: Merzi » wt sie 26, 2003 6:26 pm

Bogdański pracuje od ponad roku na KBE.
Przy tych cenech i polityce Brugmann nie pasuje

rusłan

okna bogdanski

Post autor: rusłan » śr wrz 03, 2003 7:40 pm

ciekawa sprawa z tym bogdanskim spotkałem sie z ich produktem w kijowie według firmy "wikana-dniew" sprzedają za 300-tyś.Euro miesięcznie na Ukrainie.

gośc-iu

Post autor: gośc-iu » wt wrz 09, 2003 11:27 am

czyli za około 1.2 mln to chyba porównywalnie jak największe okienne firmy w Polsce....... :idea:

gośc-iu

Post autor: gośc-iu » śr wrz 24, 2003 9:16 am

.......... może ktoś wie więcej o tej firmie

pinki

Post autor: pinki » pn lis 24, 2003 11:56 am

.......... może ktoś wie więcej o tej firmie

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”