Salamander

Petersen

Salamander

Post autor: Petersen » sob sie 16, 2003 9:25 pm

Proszę o opinie o tym profilu może ktoś zna producenta okien na tym profilu z woj.małopolskiego lub ościennych !!!!!
Pozdrawiam Piotr
P.S. to nie jest podpucha !!!!

oknoAD

Petersen@

Salamander

Post autor: Petersen@ » sob sie 16, 2003 9:39 pm

Przepraszam pytam o profil a nie napisalem jaki!!!
Chodzi o Salamander!!!

koleżka

Post autor: koleżka » pn wrz 15, 2003 8:25 pm

według mnie jeden z najlepszych profili na rynku
okno w układzie ościeżnica 2D + skrzydło 3D ...... REWELACJA
polecam !!!!

Gość

Post autor: Gość » pn wrz 22, 2003 6:16 pm

Koleżanka nie potrzebnie tak się podnieca. Profil 2D+3D rzeczywiście wyglada nieźle, ale co z tego jak profil jak z plasteliny.

koleżka

Post autor: koleżka » pn wrz 22, 2003 7:41 pm

Anonymous pisze:Koleżanka nie potrzebnie tak się podnieca. Profil 2D+3D rzeczywiście wyglada nieźle, ale co z tego jak profil jak z plasteliny.

i tak właśnie zostałem transseksualistą :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gość

Post autor: Gość » pn wrz 22, 2003 7:53 pm

Koleżka czy koleżanka nie zmiania stanu rzeczy. Profil jak był mientki tak dalej jest :D

oknoAD

Umberto

Rili?

Post autor: Umberto » czw wrz 25, 2003 7:51 am

Anonymous pisze: Profil jak był mientki tak dalej jest :D
To znaczy, że co? Że gnie się pod pasami transportowymi? A może gnie się pod własnym ciężarem? Skrzydła spływają po szybach? jaki jest współczynnik rozszeżalności liniowej profilu salamander?

koleżka

Post autor: koleżka » czw paź 02, 2003 6:51 pm

Anonymous pisze:Koleżka czy koleżanka nie zmiania stanu rzeczy. Profil jak był mientki tak dalej jest :D
w sumie może dla ciebie nie zmienia to stanu rzeczy, chociaż dla mnie akurat ma to fundamentlne znaczenie zwłaszcza w kontekście tej "miętkości" :lol: :lol: :lol:

matrix

Post autor: matrix » śr paź 08, 2003 5:33 pm

salamander ! z doświadczenia wiem że balkon np. 1500 x 2200 słupek ruchomy bez podziału poprzecznego zachowuje się jak okna z przed 15 lat, kolor to już dramat 40 dybli na jeden balkon co 50mm, montować od północnej strony.....rama 5 komór, skrzydło 4,słupek 3 policzcie średnią i wyjdzie OVALPLUS.................

Gość

Post autor: Gość » czw paź 09, 2003 8:51 am

a może %-cio komorowy Deceunick? :lol:

Gość

Post autor: Gość » pn paź 27, 2003 10:54 am

koleżka pisze:według mnie jeden z najlepszych profili na rynku
okno w układzie ościeżnica 2D + skrzydło 3D ...... REWELACJA
polecam !!!!
Jaka rewelacja skoro system nie posiada nawet Aprobaty Technicznej?

Konkurent

Porównanie

Post autor: Konkurent » pn paź 27, 2003 11:42 am

matrix pisze:salamander ! z doświadczenia wiem że balkon np. 1500 x 2200 słupek ruchomy bez podziału poprzecznego zachowuje się jak okna z przed 15 lat, kolor to już dramat 40 dybli na jeden balkon co 50mm, montować od północnej strony.....rama 5 komór, skrzydło 4,słupek 3 policzcie średnią i wyjdzie OVALPLUS.................
To może tak jak profil eko oklejany TRASA :shock:

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”