krispol

rolsys
Czytelnik
Czytelnik

krispol

Post autor: rolsys » wt wrz 16, 2008 7:41 pm

chce podjąć współpracę z tą firmą ma ktoś jaekies doświadczanie proszę o opinie
krispol

oknoAD

ROLMET
Czytelnik
Czytelnik

Re: krispol

Post autor: ROLMET » śr wrz 17, 2008 9:06 pm

Mam od 1,5 miesiaca czekam aż sie handlowiec skontaktuje !Chyba zabrakło im na telefony wydajac tyle kasy w reklame
Powodzenai

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » czw wrz 18, 2008 7:25 pm

[quote="rolsys"]chce podjąć współpracę z tą firmą ma ktoś jaekies doświadczanie proszę o opinie
krispol[/qu

Znam dużo lepszych i mniej medialnych firm .

rolsys
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: rolsys » pt wrz 19, 2008 5:29 pm

znaczy jakie i co ci nie odpowiada w krispolu ceny warunki czy co tam jest nie tak
pełen profesjonalizm

jesper_2006
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jesper_2006 » pt wrz 19, 2008 7:31 pm

Znam tę firmę trochę cwaniakują jak by na bramach znali się najlepiej a tak pod względem jakości oferują to co wszyscy żadna rewelacja

kamila radomska
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kamila radomska » pn paź 06, 2008 11:18 am

W imieniu firmy Krispol serdecznie zapraszam do kontaktu. Prosiłabym o przesłanie swoich danych na adres: k.radomska@krispol.pl – nasz Regionalny Szef Sprzedaży skontaktuje się z Panem w trybie pilnym. Pozdrawiam, Kamila Radomska - Woźniak PR Manager Krispol

oknoAD

arturrex
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: arturrex » pn paź 06, 2008 8:02 pm

hehehh
Z przedstawicielami najlepiej kontaktować sie na wiosnę jak jest zastój.
Wtedy i z wystawka i z materiałami reklamowymi nie ma problemu. Przedstawiciele wtedy jeżdzą ze " swoją wazelinką". :lol:
Ale ja stosuję proste zasady: ktoś nie ma dla mnie czasu kiedy ja czegoś potrzebuję, to i ja nie mam na wiosne czasu dla takich przedstawicieli.
Nie sprzedaje okien w systemie Avandgarde.

jakistam
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jakistam » ndz lis 30, 2008 2:47 pm

..arturrex...Ty masz zastój na wiosnę???!!! To życzę powodzenia w dalszych sukcesów w handlu oknami :lol:

hasan19
Czytelnik
Czytelnik

Re: krispol=kaszana

Post autor: hasan19 » śr gru 10, 2008 7:07 am

Pracowałem tam kiedyś i szczerze nie polecam tych bram ze względu na jakość wykonania, a jeżeli kupować to każdy panel należy dokładnie obejrzeć ponieważ w głowie się nie mieści jak pogięte poszycie mogą nam przysłać.

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » śr gru 10, 2008 12:47 pm

Hasan, a może jak już nie pracujesz to i poszycia nie są pogięte?
Zwolniłeś się bo nie mogłeś zaakceptować że fabryka wypuszcza wadliwy towar?Czy może było odwrotnie..
To że ktoś coś takiego mógł wypuścić nie oznacza że robi to nadal.
Marka zobowiązuje.

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » wt lis 26, 2013 8:52 pm

jak to wygląda teraz z bramami - po takim czasie od tego postu :?:
jak ktoś jest APS KRISPOL to niech się odezwie na priv - mam pytanie

Awatar użytkownika
Grabicak
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Post autor: Grabicak » wt gru 17, 2013 7:49 pm

rolsys pisze:chce podjąć współpracę z tą firmą ma ktoś jaekies doświadczanie proszę o opinie
krispol
Z Krispolem znam się trochę ponad dwa lata. Jeśli chodzi o rolety to nie polecam. Długo było ok a później jakość spadła. I każdemu się może zdarzyć. Ale niedopuszczalne jest to że na moje sygnały o spadku jakości nie buło absolutnie żadnej reakcji.

Krispol oferuje też zupełnie przyzwoite bramy garażowe segmentowe. Na temat przemysłu i rolowanych się nie wypowiem bo nie sprzedawałem.
Plus za system do wycen e-krispol. Szczególnie za możliwość wydruku oferty w różnych językach.
Mimo wycofania się z rolet bramami nadal handluję i jeśli nic się nie zmieni to nadal handlował będę :)
Moje posty przedstawiają moje subiektywne zdanie i nie każdy musi się z nimi godzić.

Pozdrawiam normalnych.

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » wt gru 17, 2013 9:36 pm

Grabicak pisze: ...I każdemu się może zdarzyć. Ale niedopuszczalne jest to że na moje sygnały o spadku jakości nie buło absolutnie żadnej reakcji.
...
Musiałbyś chyba napisać jakim to jesteś wpływowym człowiekiem, by CIę potraktowano trochę poważniej. Wiele firm ma z tym problemy i nie słucha sygnałów z rynku. Ostatnio miałem podobna sytuację z pewnym mocno zdobywającym rynek producentem drzwi stalowych. Serwis na poziomie takim sobie.
Ale są i pozytywne przykłady - CAL, MS, Avante. Naturalnie mają wyczulony słuch na to sie o nich mówi i reagują wzorowo

Awatar użytkownika
Grabicak
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Post autor: Grabicak » śr gru 18, 2013 5:31 am

finlandia pisze:Musiałbyś chyba napisać jakim to jesteś wpływowym człowiekiem, by CIę potraktowano trochę poważniej.
Już udowodniłem jaki to jestem ważny. Jak przestałem zamawiać przyjechał przedstawiciel i "bolał nad tą stratą" :D :D

Ale tak jak mówisz. Są firmy które ze stetoskopem na szyi rynek osłuchują i dobrze na tym wychodzą. I oby było ich jeszcze więcej.
Moje posty przedstawiają moje subiektywne zdanie i nie każdy musi się z nimi godzić.

Pozdrawiam normalnych.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”