okna drewniane Soft Line

Artur

okna drewniane Soft Line

Post autor: Artur » wt wrz 24, 2002 10:01 am

Czy ktoś coś wie o oknach drewnianych Soft Line? Pojawiły się niedawno w sprzedaży. Czy są naprawdę lepsze od innych okien, czy też jest to zagrywka na cele reklamy i propagandy? :?:

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » wt wrz 24, 2002 11:51 am

a czy hasło SoftLine nie odnosi się przypadkiem do okien plastikowych ??

Gość

Post autor: Gość » wt wrz 24, 2002 12:27 pm

Softline w drewnie ma z grusza dwie zalety:
1. Jest ładniejszy (choć to kwestia gustu...)
2. Nie ma ostrych krawędzi, dzięki czemu lakier jest nałożony bardziej równomiernie - nie ma efektu "bardzo cienkiej warstwy" na krawędziach

Gość

Post autor: Gość » wt wrz 24, 2002 5:11 pm

okna drewniane softline są o wiele bardziej ładniejsze od zwykłych okien drewnianych.

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » śr wrz 25, 2002 8:07 am

:lol: To to samo co DJ68 z tym, że ma zaokrąglone krawędzie.
Niedługo ukaże się PIERWSZA w POLSCE indywidualna aprobata techniczna ITB na okna drewniane SOFTLINE [dla niezależnego producenta] z wieloma innymi zaletami -jak
- okna stałe [nie ma ich w tej starej aprobacie technicznej ITB wydanej dla wszystkich producentów okien - tym kołchozie]
- okna o nieograniczonej w zasadzie wielkości [w starej aprobacie jest ograniczenie szerokości skrzydła do 90 cm a okna dwuskrzydłowego do 150 cm - idiotyzm]
- okna dwurzędowe, trójdzielne i inne okna,
- na dowolnej szybie zespolonej
Polecam te okna SOFTLINE[/list]

Gość

Post autor: Gość » śr wrz 25, 2002 5:20 pm

Byłem w jednej firmie, która robi okna w Soft Line. Usłyszałem, że jak chcę okno łukowe czy okrągłe, to mi nie zrobią. Jakieś ograniczone możliwości w technologii czy coś takiego. :?

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw wrz 26, 2002 6:50 am

Byłem w jednej firmie, która robi okna w Soft Line. Usłyszałem, że jak chcę okno łukowe czy okrągłe, to mi nie zrobią. Jakieś ograniczone możliwości w technologii czy coś takiego.
Widać to nie firma, tylko większy garaż i nie stać ich na odpowiednie maszyny :!:
Mam zamontowane okno łukowe softline produkcji M&S - nie widzieli problemu z jego wykonaniem...

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » czw wrz 26, 2002 8:42 am

:P Pewno nie mają frezarki, żeby wyfrezować łuki

Gość

Re: okna drewniane Soft Line

Post autor: Gość » pt wrz 27, 2002 12:35 pm

Artur pisze:Czy ktoś coś wie o oknach drewnianych Soft Line? Pojawiły się niedawno w sprzedaży. Czy są naprawdę lepsze od innych okien, czy też jest to zagrywka na cele reklamy i propagandy? :?:
Soft Line w oknach drewnianych polega na wyfrezowanych zaokrągleniach listw przyszybowych. Czysty marketing !!!

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » pt wrz 27, 2002 12:44 pm

:D Zapomniałem dopisać - to wyfrezowanie obejmuje też ramy skrzydeł i ościeżnic - to taki poprawiony optycznie zwyczajny DJ-68 - nic poza tym.
Okucia, uszczelki, szyby, przekroje [wymiary ram] są bez zmian.

Kolo

Post autor: Kolo » pt wrz 27, 2002 12:45 pm

Tak czytam te wszystkie opinie i sa one na żenującym poziomie. Soft Line to tylko nazwa handlowa więc po co się czepiać?
Widać że na tym portalu czepiają się głównie mali "garażowcy" którzy mają wygórowane ambicje a tylko w ten sposób mogą powalczyc na rynku z "duzymi"

Friko

Do Kolo

Post autor: Friko » pt wrz 27, 2002 12:47 pm

Co to jest dle ciebie "garażowoiec"?

Kolo

Post autor: Kolo » pt wrz 27, 2002 12:48 pm

"garazowieć" to firma o łącznych przychodach do 30 mln zł rocznie

Gość

Post autor: Gość » pt paź 11, 2002 3:38 pm

kolo ty sie dobrze czujesz? pokaz mi "stolarzy" o takich przychodach,
Urzedowski to garaz...

Gość

Kolo

Post autor: Gość » wt paź 15, 2002 9:52 am

Anonymous pisze:kolo ty sie dobrze czujesz? pokaz mi "stolarzy" o takich przychodach,
Urzedowski to garaz...
Urzędowski robi ok 65 mln rocznie

Gość

Post autor: Gość » wt paź 15, 2002 2:23 pm

:D czas skończyć z tym obrażaniem garażowców i zabrać się do solidnej roboty. Ja znam garaż o pow. 5000 m2 po dawnej zajezdni autobusowej a producent należy do tych największych i co z tego że jest garażowcem

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”