Firmy okuciowe w polsce

Misio

Firmy okuciowe w polsce

Post autor: Misio » śr sie 27, 2003 4:42 pm

Co sądzisz o dystrybutorach okuć obwiedniowych w naszym kraju? VBH,Winkhaus,GU,Geniatec,VDV ?
producent

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » śr sie 27, 2003 8:39 pm

sądze ze ROMB jest najlepszy. ;-D i jego diler tez. 603959555 jesli potrzebujesz okuc to zadzwon.

Klient VBH

Post autor: Klient VBH » ndz sie 31, 2003 10:24 am

Nie wiem jak Wy ,ale uważam ,że VBH jest do kitu ,za duży rozrośnięty organizm ,który nie potrafił sie dostosować do nowych warunków ,fatalna logistyka,ale inni nie są wcale lepsi. Kiedyś współpracowałem z VDV Łódź -bardzo dobra obsługa ,a zwłaszcza logistyka,zawsze można było na nich liczyć ,odpowiedzialni ludzie ,rozumieli nasze problemy ,jak zacząlem współpracować z innym Oddziałem to się zupełnie zmieniło .Mam nadzieję jednak na poprawę i wtedy spróbuję powrócić .
Niezadowolony klient.

Gość

Post autor: Gość » ndz sie 31, 2003 10:28 am

Anonymous pisze:sądze ze ROMB jest najlepszy. ;-D i jego diler tez. 603959555 jesli potrzebujesz okuc to zadzwon.
Człowieku o czym TY mówisz ,spójrz tylko na zawiasy Romba ....
Andrzej K

Gość

Post autor: Gość » ndz sie 31, 2003 10:53 am

nowy romb moze byc nialy , ale nie ta cena

zbych

Post autor: zbych » wt wrz 09, 2003 8:42 pm

a znacie SELVE?
ja zdecydowanie ODRADZAM !!!!!

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » pt wrz 19, 2003 2:18 pm

zbych pisze:a znacie SELVE?
ja zdecydowanie ODRADZAM !!!!!
Seeelve jest do DUUUUUPY Roto jest najlepsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Produc

Post autor: Produc » sob paź 25, 2003 8:38 am

Najlepszym dostawcą jest Geniatec - ma super cenu, super obsługę i szybkie dostawy.
A inni...
Nie wiadomo jak długo będize jeszcze VDV istniało - mają problemy finansowe. Do samego Roto wiszą prawie 10 mln. nie mówiąc już o innych.
Vbh jest jeszcze ok a reszta jest do d...!

Jarecki

Post autor: Jarecki » sob paź 25, 2003 8:41 am

Potwierdzam!
Geniatec jest ok.
Mają praktycznie wszystko. A dostawy w ciągu 48 godz.
I jeszcze dobre ceny i super ludzie

Oknomak

Post autor: Oknomak » sob paź 25, 2003 8:43 am

Jestem obsługiwany przez Geniatec i jestem bardzo zadowolony!

Gość

Post autor: Gość » czw lis 20, 2003 12:42 am

Wyraznie widać że pracownicy firmy GENIATEC nie mają co robić,wiszą w internecie i polecaja swoje usługi.
Tak to jest jak sie nie ma klientów :D

si.plus

okucia

Post autor: si.plus » czw lis 20, 2003 12:57 am

Okucie obwiedniowe przeniesione żywcem z Niemiec jest niepotrzebnie tak wypacione i drogie . Podoba mi się okno skandynawskie . Dwa zawiasy i łasńcuszek , otwierane na zewnątrz , jest całkiem szczelne .No może to nie antywłam ale całkiem inna filozofia . Tak samo jak ta dyskusja , która nie prowadzi do niczego . Wciągnijcie mocno powietrz do płuc . Czujecie jak pachną norweskie fiordy .Oni nie są tak nerwowi i mają byle jakie okucia i rope.

Fachowiec

Post autor: Fachowiec » czw lis 20, 2003 3:13 pm

MACO, MACO i jeszcze raz MACO - dobrze radzę z wieloletniej praktyki.

mirek

Co za bzdet

Post autor: mirek » czw lis 20, 2003 6:31 pm

Fachowiec pisze:MACO, MACO i jeszcze raz MACO - dobrze radzę z wieloletniej praktyki.
A jak długo jesteś zatrudniony w Maco? Myślę, że od niedawna.

mirek

Re: Co za bzdet

Post autor: mirek » czw lis 20, 2003 6:45 pm

mirek pisze:
Fachowiec pisze:MACO, MACO i jeszcze raz MACO - dobrze radzę z wieloletniej praktyki.
A jak długo jesteś zatrudniony w Maco? Myślę, że od niedawna.
informuje ze ktos z........ł mi nika i mamy mirkow dwoch oswiadczam ze odcinam sie od tej wypowiedzi mirek 1

Jarekb

Post autor: Jarekb » sob lis 22, 2003 10:49 am

Anonymous pisze:Wyraznie widać że pracownicy firmy GENIATEC nie mają co robić,wiszą w internecie i polecaja swoje usługi.
Tak to jest jak sie nie ma klientów :D
Widzę, że komuś Geniatec przeszkadza. Przecież jest wiadome, że Geniatec ma super obsługę przy dobrych cenach - to są fakty. Kto jest dostawcą największych producwentów okien w Polsce - firmy Goran i Dobroplast - otóż dostawcą jest nikt inny tylko Geniatec.Niektórzy z przedstawicieli innych dostawców (nie będe wymieniał nazw) nie mogą się z tym pogodzić, że Geniatec ma dobrą logistykę i super ceny, dostawy w ciągu 48 godzin. Niektórzy mówią, żę mają tylko jedne okucie obwiedniowe w swojej ofercie (Roto) i, żę to jest niby negatywne. Mając jedno okucie Geniatec może trzymać większe stany magazynowe nie rozdrabniając się na dwa lub trzy inne okucia przez co Geniatec Gwarantuje terminowość dostaw. Geniatec obsługuje nie tylko tak duże firmy jak w/w ale także gwarantuje dobrą obsługę małym i średnim firmom.
Geniatec ma także bardzo dobre ceny i jest bardzo konkurencyjny do innych dostawców, jest to spowodowane tym, żę kupuje większe ilości przez co może wynegocjować lepsze ceny. Ponadto Geniatec ma w swojej ofercie szeroki asortyment okuć do drzwi i dodatków do okien i drzwi.
Niestety niektórzy z dostawców stosują politykę plotek i pomówień... nie będe tego komentował.

Pozdrawiam
Jarek B.

mirek

Post autor: mirek » sob lis 22, 2003 3:28 pm

p. Jurek B. nie naleze do ludzi stosujacych polityke pomowien i plotek ,
ale na jakich podstawach opiera pan twierdzenie ze firmy podane przez pana cyt. Goran i Dobroplast koniec cyt.
czy dotyczy to wysokosci obrotow
czy ilosci zamowionych okuc ( np. samych zasownic ?????)
czy wysokoscia zadluzenia w bankach
prosze dla porownania podac wysokosc obrotow firm wymienionych przez pana oraz firm takich jak np. Oknoplast, Drutex, Ferno, MS
nadmieniam ze nie pracuje w tych firmach interesuje mnie tylko kryterium jakie pan przyjal stwierdzajac ze te dwie firmy sa najwieksze ( osobiscie watpie w to )

Gość

Post autor: Gość » sob lis 22, 2003 9:10 pm

ferno??? lol litosci

JarekB

Post autor: JarekB » pn lis 24, 2003 7:13 pm

P. Mirku
Firma MS...? Chyka każdy z braży wie jakie ma problemy...,
a firma Drutex owszem jest duża ale chyba nie największa w Polsce, a to, że szefostwo bywa u prezydenta Kwaśniewskiego to chyba nie ma nic wspólnego z wielkością produkcji i zasobach finansowych.
Największe firmy w Polsce produkują ok. 2000-3000 okien dziennie
i oczywiście są wypłacalni co nie można powiedzieć o niektórych innych firmach

Pozdrawiam
JarekB

mirek

Post autor: mirek » pn lis 24, 2003 8:04 pm

JarekB pisze:P. Mirku
Firma MS...? Chyka każdy z braży wie jakie ma problemy...,
a firma Drutex owszem jest duża ale chyba nie największa w Polsce, a to, że szefostwo bywa u prezydenta Kwaśniewskiego to chyba nie ma nic wspólnego z wielkością produkcji i zasobach finansowych.
Największe firmy w Polsce produkują ok. 2000-3000 okien dziennie
i oczywiście są wypłacalni co nie można powiedzieć o niektórych innych firmach

Pozdrawiam
JarekB
p. Jarku prosilem o konkrety i jak zwykle nie doprosilem sie
prosilem o uzasadnienie na jakiej podstawie ? np. obrotow i co i nic
MS ma problemy finansowe nie jest to moj problem !!!!
nie interesuje mnie gdzie bywa p. G. to jego prywatna sprawa !!!!
nigdy nie powiedzialem ze firma Drutex jest najwieksz w polsce to pan twierdzi ze firmy przez pana wymienione sa najwieksze ponawiam moje pytanie na jakiej podstawie pan tak twierdzi
2000-3000 okien dziennie a na ile zmian i ile doba ma godzin w tych firmach ?????? pisze pan ze sa firmy gdzie wykonuje sie okno srednio co ok. 40 sek. pod warunkiem pracy 3-trzy zmianowej bez przerwy na sniadania, konserwacje klania sie PIP i sa to firmy wymienione przez pana ??? w takim razie zycze powodzenia.

JarekB

Post autor: JarekB » wt lis 25, 2003 7:13 pm

mirek pisze: p. Jarku prosilem o konkrety i jak zwykle nie doprosilem sie
prosilem o uzasadnienie na jakiej podstawie ? np. obrotow i co i nic
MS ma problemy finansowe nie jest to moj problem !!!!
nie interesuje mnie gdzie bywa p. G. to jego prywatna sprawa !!!!
nigdy nie powiedzialem ze firma Drutex jest najwieksz w polsce to pan twierdzi ze firmy przez pana wymienione sa najwieksze ponawiam moje pytanie na jakiej podstawie pan tak twierdzi
2000-3000 okien dziennie a na ile zmian i ile doba ma godzin w tych firmach ?????? pisze pan ze sa firmy gdzie wykonuje sie okno srednio co ok. 40 sek. pod warunkiem pracy 3-trzy zmianowej bez przerwy na sniadania, konserwacje klania sie PIP i sa to firmy wymienione przez pana ??? w takim razie zycze powodzenia.
p. Mirku
Widzę, że nie ma Pan pojęcia o pracy w większych firmach, w których pracuje kilku okuwaczy i wykonuje się kilka okien w tej samej chwili co może dać 2000-3000 okien dziennie.

Nie mam ochoty z Panem polemizować i odpowiadać na tak proste pytania.

Z poważaniem

mirek

Post autor: mirek » wt lis 25, 2003 7:29 pm

a ja czekam na odpowiedz , czyzby zabraklo argumentow ????
nie prosze o polemike , ale o fakty

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”