Kolejna podejrzana firma?

Kolejna podejrzana firma?

Postprzez Stoczniowiec » Cz wrz 26, 2002 6:57 am

Ostatnio znalazłem w gazecie folder z cennikiem firmy "Roofex" ze Szczecina. Firma podaje, że stosuje stal nierdzewną do wzmacniania okien. Firmy konkurencyjne mówią mi, że to nieprawda - na pewno chodzi o stal ocynkowaną... Gdzie leży prawda? Znam się trochę na stali i wiem, że stal nierdzewna jest bardzo droga a podane ceny są porównywalne z innymi.
Czyżby było to po prostu nabijanie klienta w butelkę???
Stoczniowiec

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Cz wrz 26, 2002 8:15 am

To raczej jest powszechnie stosowany "ocynk" , pewnie ktoś w materiałach Roofexu się zagalopował. Nie sadzę, że chodziło o jakies działania z premedytacją. Pewnie ktoś od marketingu nie rozróźnia niektórych technicznych detali
Gość

Postprzez pchelek » Cz wrz 26, 2002 8:40 am

:P Stosują "zwykłą" ocynkowaną stal
pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Postprzez Gość » Pt wrz 27, 2002 1:40 pm

Co stosują w rzeczywistości to nie wiem, ale wmawiają, że to stal nierdzewna - niedawno byłem u nich po wycenę!
Gość

Postprzez Gość » Pt lut 14, 2003 4:36 pm

Roofex to firma ktora lepiej omijac z daleka, wszyscy co sie z nimi zetkneli to wiedza... Ryba psuje sie od glowy...
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)