SZKŁO ZA 49 PLN !!!!!!!! CZY TO MOŻLIWE TAK !!!

F.1
Czytelnik
Czytelnik

SZKŁO ZA 49 PLN !!!!!!!! CZY TO MOŻLIWE TAK !!!

Post autor: F.1 » śr lis 19, 2008 8:42 pm

Szkło zespolone za 49 pln. Czy to możliwe otóż tak duży koncern tam gdzie jedzą żaby ma problem z wypracowaniem planu rocznego , a w hutach jest mnóstwo szkła . Więc dyrektorzy handlowi mają możliwość stosowania cen poniżej kosztów produkcji tym samym nie są konsekwentni w swoich pismach wysyłanych do klientów o podwyżce o czym informowali klientów miesiąc temu . Jest to przykład na to o co chodzi koncernom czyli przejęcie rynku cenami dumpingowymi następnie wykończenie konkurencji i systematyczne podnoszenie cen i to dotyczy nie tylko branży szkła. Więc tym samym polecam wszystkim zgłoszenie się do swoich przedstawicieli i wynegocjowanie ceny 49 pln. lub nawet niższej gdyż ta cena nie jest ceną ostateczną. Korzystajcie z okazji i negocjujcie ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak po za tym jestem ciekawy czy grube ryby które stoją na straży cen w EU mają świadomość o tak niskich cen szkła w Polsce. Jestem ciekawy jak była by reakcja firmy córki w Niemczech tj. Vegla jak by się dowiedziała w jakich cenach ich koledzy z polski sprzedają szkło. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

oknoAD

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Re: SZKŁO ZA 49 PLN !!!!!!!! CZY TO MOŻLIWE TAK !!!

Post autor: RRQ » pt lis 21, 2008 8:04 pm

Jeśli chodzi o mnie to niech rozdaja nawet za darmo.... szklarze maja jeszcze spore zapasy w przyszłym roku będziemy kupować nawet na 30
Dwa razy koła nie wymyślisz...

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”