KNS

ixi:)
Czytelnik
Czytelnik

KNS

Post autor: ixi:) » pt sty 23, 2009 9:45 am

Witam wszystkich!
Chciałbym zwrócić uwagę na pracę w kns- p. B jak się znudzi pracownikiem- a nudzi się dosyć szybko, to poprostu go zwalnia, pomimo że dany handlowiec ma dobre wyniki. Zasada jest prosta- zdobyty rynek- nie jesteś mi już potrzebny- sami sobie poradzimy z klientami, albo szukają jakiegoś innego na ten region, żeby nie otrzymywał kasy za zdobytych klientów, ale w ramach służbowych obowiązków ich obsługiwał. Nie wiem dokładnie od kiedy firma kns istnieje, ale jeszcze nie ma roku- a rotacja wsród handlowców bardzo duża. 8)
Jestem handlowcem i ostatnio dowiedziałem się, że znowu jedna osoba z kns-u padła ofiarą pana B. Znam też historie, kiedy to handlowca, który rozkręcił region, zostaje przesunięty na inny- dosyć odległy od miejsca zamieszkania.
Mówmy o tym głośno co się dzieje, aby ukrucić cwaniactwo!!!

oknoAD

ekoludek
Czytelnik
Czytelnik

Re: KNS

Post autor: ekoludek » pt sty 23, 2009 4:03 pm

panowie prezesi z firmy KNS na swojej stronie internetowej muwia ze iwestuja w pracownikow gowno prawda. jak sie ludzie spytali o jakies paczki na swieta to powiedziano im ze firma istniej krucej niz rok i nie ma funduszy na taki cel. a przeciesz co miesiac biora nam skladki na fundusz pracowniczy. a co mamlo to biorze urzadzili sie taka impreze na wigilie ze szok a za czyje to bylo pieniadze. Oczywiscie za pieniadze od pracownikow. w firmie jest coraz gorzej rzadzi tam mafia rodzinna .
Z gory przepraszam za bledy

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pt sty 23, 2009 4:47 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2009 3:36 pm przez perfektaokna, łącznie zmieniany 1 raz.
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ixi:) » pt sty 23, 2009 4:55 pm

No raczej nie jest to prawda, bo kariery to nie zdążysz tam zrobić- liczy się tylko wyzysk!
Chciałem żeby to było ostrzeżenie dla wszystkich PH rozglądających się za pracą, a i sądze
że sielanka w biurze też niebawem się skończy :roll:

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » pt sty 23, 2009 10:52 pm

tak jest zawsze jak ktoś sprzedaje w cenie materiału + 5 %
Dwa razy koła nie wymyślisz...

sir_hill_martin
Małomówny
Małomówny

Post autor: sir_hill_martin » pn sty 26, 2009 10:05 am

,,,a kto jeszcze potwierdzi, że ich cena sprzedazy VEKI+roto+szyba to wlasnie marza +5%, czyli z segmentu bardzo niskich marz :)?,,,bylaby to dla mnie wazna info,,,jestem sprzedawca,,,prosze o obiektywne wypowiedzi

oknoAD

Johny Test
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Johny Test » wt lut 03, 2009 10:13 pm

JeSli chodzi o jakosc wykonania okien slyszlem nieliczne zle opinie (max 4-5) wiekszosc jednak pozytywnych czyli tu plus dla firmy.
jesli chodzi o cene to jest tak ze kazdy z producentow okien twierdzi ze aktualna cena to zupelne minimum ze kazdy punkcik mniej to to juz robienie po kosztach po czym nagle dostajesz info ze dodatkowy rabat masz 5 czy wiecej procent via drutex , eko okna stolar, rabien czy tez wspomniany kns czyli rezerwy sa oczywiscie jest to pilowanie galezi na ktorej sie siedzi ale jesli firma nie ma nic do zaproponowania to proponuje cene. kns jest w przeciwienstwie do innych tu wymienionych w specyficznej sytuacji bo to nowa firma bez zaplecza wszystko poszlo na rozkrecenie stad tez te dziwne ruchy z handlowcami . musimy miec obrot wiec bierzemy najlepszych handlowcow dobrym trzeba dobrze placic jak nas nie stac trzeba cos z nim zrobic on juz dlanas zrobil co mial jest juz mniej potrzebny kontakty mamy trzeba nowej krwi znaczy nowych kontaktow i w koleczko tak. tzn w koleczko by bylo gdyby tak krecic sie moglo ale nie moze i p. prezes musi wkoncu to sobie uswiadomic.
pewnie pan prezes b. czyta wiec postaram sie skromne moje zdanie napisac moze pomoge
1 z firm pozyskanych przez handlowca moim zdaniem 25% odchodzi od razu razem z handlowcem z roznych powodow
2 z tych co zostaja 25% odchodzi z czasem (jakies pol roku) bo juz kontakt z firma jest inny (zwykle rzadszy, innym nowy handlowiec nie przypadnie do gustu, inni analizuja co sie dzieje dlaczego tak i pojawia sie maly smrodek)
3 maly smrodek przeradza sie w wiekszy bo handlowiec przyjezdza z oferta nowej firmy i nawet jak nie mowi zle na dawnego pracodawce to i tak mowi bo musi powiedziec ze oferta nowego pracodawcy jest lepsza bo cos tami tu odchodzi nastepny procent firm
co zostaje moze 1/4 firm -oby te najlepsze- ale nalepsze to wiemy ze najwierniejsze co zamawiaja tylko u nas . a postepowaniem opisanym powyzej wiernosci nie zbudujemy.
czyli w skrocie to toczace sie kolo toczy sie ale w dol
oczywiscie zwolnienie handlowca moze miec rozne podloze choc dla mnie jest to dzilanie z premedytacja zalozone juz podczas zatrudniania a na to to mi nawet brak slow.
i jeszcze jedno - raz to moze byc przypadek, dwa razy to juz powazny sygnal, 3x to juz pewnosc , oby nie bylo trzeciego razu bo wtedy to firma bedzie mogla liczyc na ludzi przypadkowych albo desperatow a z czlowieka przypadkowego orla nie zrobimy

dzieki za uwage sorry ze tak obszernie

andriu1968
Małomówny
Małomówny

Post autor: andriu1968 » śr lut 04, 2009 6:36 pm

KNS hihihi śmieszna firma próbują atakować odbiorców ale średnio im to wychodzi kuszą handlowców że podstawa to 2000zł i 1% od sprzedaży ale taki handlowiec ma szanse tylko na pracę która trwa zaledwie trzy miesiące.Panowie PH szanujcie się i uważajcie na pana B raczej nie jest szczery i kłamie a poza tym zatrudnia ostatnio nowicjuszy którzy z naszą branżą nie mają nic wspólnego.Lepiej pracować w malutkiej firmie niż w KNS. :D

Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ixi:) » sob lut 07, 2009 1:46 pm

Podobno już firemka KNS ledwo zipie, ciekawe jak poradzą sobie z kursem 4,60 :lol: czyżyby szykowały się podwyżki??? no albo znowu kogoś się zwolni i będzie wszystko ok :twisted:

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » sob lut 07, 2009 10:18 pm

Przecież profile i okucia już podrożały i to o ok 35%, tak jak Euro. Jak ktoś tego nie widzi, to jakiś dziwny jest.

Johny Test
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Johny Test » ndz mar 01, 2009 8:35 pm

andriu1968 pisze:Podobno już firemka KNS ledwo zipie, ciekawe jak poradzą sobie z kursem 4,60 :lol: czyżyby szykowały się podwyżki??? no albo znowu kogoś się zwolni i będzie wszystko ok :twisted:
nie wiem czyledwo zipia ale z kursem 4,6 radza sobie jak inni czyli podwyższkami na razie siegaja do 5%. nowi handlowcy wiec trudniejsze zadanie beda mieli choc to dalej jedna z nizszych cen veki.
ciekawi mnie jak tam stare firmy zostaly czy odeszly po zmianie opiekuna moze ktos ma info na ten temat.

anko
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: anko » pt mar 13, 2009 10:35 pm

no cóż firma ma ledwo rok i nie zdążyła zdobyć rynku ani wypromować swojej marki, dzisiaj aby przetrwać musi brutalnie wykorzystywać handlowców i oferować niską cenę.Nie oszukujmy się każdy (albo prawie każdy) w ich sytuacji dzisiaj tak by postąpił.

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » sob mar 14, 2009 9:07 am

Damping na rynku w czasach złej koniunktury gospodarczej, wg mnie, prowadzi do katastrofy finansowej firmy. Na 100% walka ceną o zdobycie rynku to błąd i generowanie coraz wiekszych strat. Jest to działanie krótkofalowei nieskuteczne. Po zdobyciu jakiejś części rynku trzeba w końcu zacząć zarabiać, co ędzie wiązało się z korektami cen, a rynek może tego nie przyjąć - raczej na pewno nie przymie.
Walczyć trzeba jakościa i odmiennościa produktu. Żadna dobra marka na rynku nie kojaży sie klientom z niska ceną, ale przede wszystkim z jakościa i niepowtarzalnością.
I to by było na tyle, pokrótce.

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » sob mar 14, 2009 7:52 pm

cena około -15% TEGO CO PROPONUJE RYNEK VEKI... DEALERZY ZAMAWIAJCIE U NIKCH!!! BO WSZYSTKO CO SPRZEDADZĄ W TEJ CENIE PROWADZI DO TEGO CO SPOTKAŁO OKFENS....

PS

I PRZYGOTUJCIE SZANOWNI DEALERZY DOBRĄ WYMÓWKĘ BO TRZEBA COŚ KLIENTOWI POWIEDZIEĆ JAK FIRMY JUŻ NIE BĘDZIE A WCZEŚNIEJ SIĘ DO NIEJ NAMAWIAŁO
Dwa razy koła nie wymyślisz...

Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ixi:) » ndz mar 15, 2009 11:53 am

PS

I PRZYGOTUJCIE SZANOWNI DEALERZY DOBRĄ WYMÓWKĘ BO TRZEBA COŚ KLIENTOWI POWIEDZIEĆ JAK FIRMY JUŻ NIE BĘDZIE A WCZEŚNIEJ SIĘ DO NIEJ NAMAWIAŁO

ja myślę że wymówka to będzie taka że zastąpią wtedy tą firmę np. Jędraszkiem i powiedzą ze ceny poszły w góre, tylko pytanie co z reklamacjami??? do kogo je wysłac??? :roll:

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » ndz mar 15, 2009 2:22 pm

KNS to mój bliski sąsiad i bezpośrednia konkurencja dlatego mogę być mało obiektywny ale jedna z reklam na ich punkcie głosi jakże wymowne hasło: "Najtańsze okna w regionie". Skoro mozna robić na Vece i Roto a do tego sprzedawać "najtaniej" to chyba zapytam u nich o pracę i poproszę tylko o telefon:)

stary okniarz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: stary okniarz » pt cze 19, 2009 7:09 pm

Już dawno wypadłem z branży, ale zapytam. ;)

Pan B. to jest ten uciekinier z Eko-Okien?

Jeżeli tak, to co tam słychać z tą firmą? Istnieje? ;)

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » sob cze 20, 2009 8:31 am

WojtkoJ pisze:KNS to mój bliski sąsiad i bezpośrednia konkurencja dlatego mogę być mało obiektywny ale jedna z reklam na ich punkcie głosi jakże wymowne hasło: "Najtańsze okna w regionie". Skoro mozna robić na Vece i Roto a do tego sprzedawać "najtaniej" to chyba zapytam u nich o pracę i poproszę tylko o telefon:)
Z tą taniością to może i są najtańsi ale z tych co w regonie robią na vece bo przecież nikt nie przebije d.. i tym podobnych
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ixi:) » pn cze 22, 2009 4:32 pm

tak, pan B. to "uciekinier" z Eko. Firma jego jeszcze istnieje, ale podobno znowu został zwolniony handlowiec, który się za dobrze spisywał :D

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”