Fabryka Okien Różański

kemor_2
Czytelnik
Czytelnik

Fabryka Okien Różański

Post autor: kemor_2 » czw lut 12, 2009 1:17 pm

Problemy firmy :mrgreen: :mrgreen:

oknoAD

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Okien Różański

Post autor: perfektaokna » czw lut 12, 2009 1:35 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2009 3:57 pm przez perfektaokna, łącznie zmieniany 1 raz.
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

kemor_2
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kemor_2 » czw lut 12, 2009 1:53 pm

:lol: Problemy tej firmy mają różne twarze począwszy od jakości kończywszy na braku szacunku dla pracowników :roll:

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » czw lut 12, 2009 2:22 pm

czasami mam wrażenie że niektórzy pracownicy pracują firmie za karę nie podchodzą do pracy z entuzjazmem, jeli nie chcesz tam pracować to nie pracuj jeśli cię nie szanują to ty bądź mądrzejszy i szanuj pracodawcę swego bo możesz mieć gorszego co do innych rzeczy to bez konkretów się nie obędzie odpowiedź udzielona przez ciebie jest odpowiedzią tendencyjna nie pokazującego wcale oblicza firmy a snująca się jakby na domysłach i plotkach. Dam ci rade jak cię nie podoba u nich to :
1. nie bierz od nich towaru
2. nie pracuj u nich
3. nie wysyłaj prezesowi na święta kartki z życzeniami
4. a najlepiej nie rozmawiaj z nikim o tym co sobie w główce ubzdurałeś
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

kemor_2
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kemor_2 » czw lut 12, 2009 2:37 pm

:lol: Widzę że niemasz dużego pojęcia o tej firmie .bo ktoś kto ją zna wie co i jak ma pisać :lol:
:lol: chyba że jesteś ich odbiorcą towaru :lol: ale to już niemój problem :lol:

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » czw lut 12, 2009 2:55 pm

mój też nie bo nie odbieram od nich, ty najwyraźniej wiesz co i jak napisać :lol: mój 11-miesięczny synek bardziej niż ty potrafi wyrazić to o co mu chodzi :lol: jak masz coś do nich to wylej swoje rzewne łzy na forum a nie piszesz dwie linijki postu z którego nic nie wynika co to ma być " ci którzy z nimi współpracują wiedza o co chodzi" jeśli wiedzą to po co to pisać

oknoAD

kemor_2
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kemor_2 » czw lut 12, 2009 4:11 pm

:lol: wsólczucia dla synka , :( to ile piszę to mój problem , :lol: tu opisujemy tematy stolarki a nie problemy rodzinne

i kto i ile ma potomków.więc zapraszam na spływ kajakowy :arrow: :arrow:

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » czw lut 12, 2009 4:18 pm

skwituje krótko " Jestem Adam z debilami nie gadam " :lol: taki jesteś wiracha a masz 5 postów jak cię skrzywdzili to się idź mamusi wyżalić widać jesteś baba skoro sam sobie nie możesz poradzić z problemami,a teraz idę do domku do żony i dzieci zaglądnę jutro zobaczyć co za brednie piszesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kemor_2
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kemor_2 » czw lut 12, 2009 4:27 pm

:lol: jak już pisałem zryw na spływ pod spodnice zony papa :lol: i swoje idiotyzmy zachowaj na inne strony

ONYX2
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: ONYX2 » czw lut 12, 2009 8:41 pm

I zakończył się ciekawy temat.
W podobnym temacie też chciałem się dowiedzieć o innej firmie i podobnie się skończyło. Pierwsze lepsze obrzucenie błotem a potem i tak niewiadomo o co chodzi.
Szkoda bo argumenty czyta się najciekawiej. :o
No to co Heyah i do przodu ;)

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pt lut 13, 2009 9:43 am

Problemy firmy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: problem to ma chyba pan kemor sam ze sobą i z rozpoznaniem własnej osobowości w stosunku do określenia się w świecie realnym i interaktywnym. Wg mnie Pan kemor prezentuje sobą zwykłego buraka chama i człowieka który sam nie wie o czym pisze. Ehhh.... Szkoda mojego czasu na pisanie w tym poście.

Pozdrawiam
Prawdziwych handlowców
ZCP - Zostali Ci Prawdziwi 8)

Dealer2007
Małomówny
Małomówny

Post autor: Dealer2007 » pt lut 13, 2009 11:21 am

No proszę i pan kemor zamilkł jak jego żałosne wypowiedzi skomentowali kolejni forumowicze. I bardzo dobrze dzięki panowie, i szczerze popieram takie osobowości trzeba zgniatać w zarodku lub poprostu ignorować- ignorantów, w myśl zasady " nie ruszaj g...na bo będzie śmierdziało".

Pozdrawiam

Dealer2007
Małomówny
Małomówny

Post autor: Dealer2007 » pt lut 13, 2009 11:25 am

Zapomniałem dodać że f-ma Różański jest dla mnie KONKURENCJĄ na rynku.
...to tak na wypadek kolejnych idiotycznych domysłów kemora lub jemu podobnych.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”