Dobroplast robi okna trzy szybowe!!!

dziodzio

Dobroplast robi okna trzy szybowe!!!

Post autor: dziodzio » śr lut 18, 2009 10:28 pm

Czy ktoś już widział :shock: okna trzy szybowe z Dobroplastu. :D Jak są wykonane czy warto je polecać.

oknoAD

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Dobroplast robi okna trzy szybowe!!!

Post autor: KNMTG » śr lut 18, 2009 10:36 pm

spóźnił się w każdym razie - takie wyroby to już wszyscy mają w ofercie :idea:
jawaryn :)

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » czw lut 19, 2009 10:46 am

Panowie Perfektaokna i Pogromca Oszustów
Usunąłem Wasze ostatnie dwa posty. Powód jest następujący:
Brak merytorycznych treści, obelżywy i napastliwy charakter.
Biorę też, jako moderator, Wasze, i nie tylko, posty pod "lupę".
Usunę wszystkie o podobnych cechach. Jeżeli nie zmodyfikujecie swojego podejścia w kwestii o której napisałem wyżej,
to będę zmuszony wykluczyć Was z Forum.
W nadziej zmiany sytuacji
red. nacz
Andrzej Kubicki

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » czw lut 19, 2009 11:39 am

Dobroplast zakupił reklamę na Oknonecie?

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » czw lut 19, 2009 1:00 pm

Panie redaktorze rozumiem gdybym pisał nieprawdę to się zgodzę za głupotę mógłbym być wykluczony z forum zaś za pisanie prawdy od razu posty usuwać. ok. to pana przedszkole i pana sposób wychowania, rzec by się chciało zbieraj zabawki i do pierwszej ławki. Jak sądzę gdybym ja jak dobroplsat nie miał co z pieniędzmi robić, papier w moim wc-cie składał by się z 500 euro a pokrętła były by ze złota wysadzane drogimi kamieniami to na pewno bym się zareklamował na tym portalu a moje posty nie były by usuwane. Panie redaktorze niestety nic na to nie poradzę że jestem biednym przedsiębiorcą któremu nikt w tym państwie nie pomaga a wszystko co osiągnąłem to własnymi rękami. Przykro mi jest z powodu że na tym forum są równi i równiejsi a wyrażanie swojej opinii jest karane.

SKORO W TEN SPOSÓB PODCHODZICIE DO LUDZI I LICZY SIĘ DLA WAS TEN KTO MA PIENIĄDZE TO PRZEPRASZAM TO FORUM NIE JEST DLA MNIE I DLA INNYCH OKNIARZY.
PRAGNĘ POŻEGNAĆ WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW
ODCHODZĘ SAM :x
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

Saperos
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: Saperos » czw lut 19, 2009 1:11 pm

Niech sie najpierw nauczą robić pakiety dwuszybowe bo jak mi wiadomo robią wkłady o współczynniku 1,3 a sprzedają jako 1,0 lub 1,1 w swoich punktach handlowych .
Ale czy ten ich profil i wzmocnienie wytrzymają jeszcze dodatkowe obciążenia , bo przecież taki pakiet jest cięższy!!!

oknoAD

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » czw lut 19, 2009 1:53 pm

Panie redaktorze rozumiem gdybym pisał nieprawdę to się zgodzę za głupotę mógłbym być wykluczony z forum zaś za pisanie prawdy od razu posty usuwać. ok. to pana przedszkole i pana sposób wychowania, rzec by się chciało zbieraj zabawki i do pierwszej ławki. Jak sądzę gdybym ja jak Dobroplsat nie miał co z pieniędzmi robić, papier w moim wc-cie składał by się z 500 euro a pokrętła były by ze złota wysadzane drogimi kamieniami to na pewno bym się zareklamował na tym portalu a moje posty nie były by usuwane. Panie redaktorze niestety nic na to nie poradzę że jestem biednym przedsiębiorcą któremu nikt w tym państwie nie pomaga a wszystko co osiągnąłem to własnymi rękami. Przykro mi jest z powodu że na tym forum są równi i równiejsi a wyrażanie swojej opinii jest karane.
SKORO W TEN SPOSÓB PODCHODZICIE DO LUDZI I LICZY SIĘ DLA WAS TEN KTO MA PIENIĄDZE TO PRZEPRASZAM TO FORUM NIE JEST DLA MNIE I DLA INNYCH OKNIARZY.
PRAGNĘ POŻEGNAĆ WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW
ODCHODZĘ SAM
Panie perfektaokna
Jeśli słowa "idiota" czy "osioł" traktuje Pan jako prawdę, i nie potrafi Pan odczytać wyraźnych komunikatów od mnie, to ja nie zamierzam z Panem już polemizować. Mało tego, daje mi to do myślenia w sprawie Pana argumentów... czy ich jakość, rzetelność jest na podobnym poziomie niedbałości?
Czy w ocenianiu Dobroplastu ma Pan podobną skłonność do przeinaczania faktów i oczerniania, jak w przypadku oskarżania nas o działania za pieniądze Dobroplastu?
Dobroplast jest naszym klientem, podobnie jak ok 400 innych firm. Na forum nie są cenzurowane wypowiedzi zawierające merytoryczną treść, nawet jeśli są to zarzuty pod czyimś adresem. Natomiast od dziś będę ostrzej reagował na chamstwo i brak odpowiedzialności.
Szczerze mówiąc niektóre Pana posty, sposób argumentacji, powodują u mnie niechęć do Pana i wątpliwość co do prawdziwej wrażliwości na potrzeby klienta.
Czy w związku z tym, że się wycofuje się Pan z naszego Forum, będzie Pan konsekwentny i usunie swoje posty? Czy tylko tak sobie Pan "plujesz" na nas, a one będą świadczyły o czymś zupełnie odwrotnym niż Pan twierdzi? Czy w przypadku Pana zarzutów, częściej występują takie paradoksy?
mimo wszystko, z pozdrowniami
Andrzej Kubicki
P.S.
A może tak by się Pan podpisał co? Weźmie Pan odpowiedzialność za to co pisze? :)

Stanisław Najda
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Stanisław Najda » czw lut 19, 2009 2:05 pm

w końcu ktoś tu posprząta.

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » czw lut 19, 2009 3:32 pm

Panie Andrzeju nie przypominam sobie abym kogoś wyzywał od "idiotów" tu dzież "osłów" raz zdarzyło mi się napisać niewybredny komentarz na temat krągłości jednej pani, fakt zachowałam się wtedy jak gówniarz i poniosłem konsekwencje. Panie ANDRZEJU PRACUJĘ W BRANŻY OD 2000 ROKU nie jestem "starym wyjadaczem który zjadł wszystkie rozumy" i nie zamierzam nim być.
andrzej pisze:Czy w ocenianiu Dobroplastu ma Pan podobną skłonność do przeinaczania faktów i oczerniania, jak w przypadku oskarżania nas o działania za pieniądze Dobroplastu?
nie mam takich skłonności co więcej nigdy ich miec nie będę.
andrzej pisze:Szczerze mówiąc niektóre Pana posty, sposób argumentacji, powodują u mnie niechęć do Pana i wątpliwość co do prawdziwej wrażliwości na potrzeby klienta.
Nikt nie każe się nam lubić tym bardziej że się nie znamy, co do wrażliwości na potrzeby klientów, trzeba być rekinem żeby nie zżarły cię inne rekiny, w tej branży nie ma miejsca ani czasu na sentymenty.
andrzej pisze:Czy w związku z tym, że się wycofuje się Pan z naszego Forum, będzie Pan konsekwentny i usunie swoje posty?
Jeśli Pan tego nie zrobi za mnie to sam to zrobię.Chociaż wolałbym ich nie usuwać.
andrzej pisze:Czy w przypadku Pana zarzutów, częściej występują takie paradoksy?
mimo wszystko, z pozdrowniami
To zależy od wielu czynników.
andrzej pisze:A może tak by się Pan podpisał co? Weźmie Pan odpowiedzialność za to co pisze? :)
Podpuszcza mnie Pan :)

Podpisuję się Panie Andrzeju
Z wyrazami szacunku
Krzysztof Kozioł

PS. Czy kupiłby Pan okna z Dobroplastu ?????? Proszę o szczerą odpowiedź ! Jeśli tak to chciałbym poznać argumenty przemawiające za zakupem na PRV obiecuję że nie wykorzystam tego w żaden sposób słowo Harcerza.
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » czw lut 19, 2009 8:03 pm

Perfektookna nie daj się podpuszczać i nie odchodź z forum. Musiało kogoś zaboleć to co piszesz skoro zareagował właściciel forum.

jakistam
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jakistam » czw lut 19, 2009 8:12 pm

Witam Was wszystkich. Dawno nie zaglądałem na forum ale usłyszałem że coś się zmieniło i że nasz łaskawie panujący PAN Andrzej zrobił w końcu porządek z niekoniecznie kulturalnymi wypowiedziami. TAK widziałem okna trzy szybowe. Wyglądają całkiem przyzwoicie i sądzę że warto to sprzedawać.

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » czw lut 19, 2009 10:06 pm

Ze swijej strony, jeżeli kogoś uraziłem to mogę tyllko przeprosić. Czasami reaguję impulsywnie na różne sytuację, ale nie boję się mówić prawdy jak trzeba ją powiedzieć i pokazać, a jeżeli użyłem słowa "idiota" czy "osioł" to może przesadziłem, może powinienem użyć słów nieprzeszkolony, niedouczony, nierozumny bo jak można nazwać taką posobę, która robi takie numery na produkcji i na dodatek ktoś się na np. szybie podbisuje, że przeszła kontrolę jakości, że okno jest sprawdzone i na stole do szklenia funkcjonuje. Gdzie kontrola maszyn i narzędzi, które wykonują różne operacje jak np. otwory odwodnień. Dlaczego to jest pomijane i taki towar jedzie do DEALERA a tak naprawdę to nie powinien opuścić bram fabryki, a opuszcza i potem automatycznie taki produkt trafia do klienta. DEALER ma z ludźmi umowy na wykonanie określonego dzieła i musi je wykonać bo jak nie to oberwie od klienta po kieszeni finansowo o DEALER powinien autonatycznie wystawić fakturę producentowi za jago nagminne błędy bo sam stracił przez nie czas i pieniądze. Dlaczeg producenci stosują praktykę, że towar może być reklamowany dopiero po opłaceniu go w 100%, a od klienta płatności nie ma i to trzeba zmienić i ja to zmieniam u swoich dostawców, bo jeżeli ktoś stawia na ogromną produkcję i idzie przebojem robiąc błędy to niech sam ponosi konsekwencje takich decyzji czyż nie?. Bywa tak, że uszkodzone okno trzeba zamontować u klienta i czekać łaskawie aż doślą np. reklamowaną ościeżnicę, a klient siedzi przy takim rozdrapanym oknie i go nerwy biorą i nas też. Konsekwencją tego jest to, że mimo to dostaniesz niezły opitol to jeszcze klient chce rabat i co wówczas mam mu powiedzieć, że jak mi zapłaci 100% za robotę to ja rozpatrzę jego reklamację. Przeciesz to jest śmieszne. Moimi ogromnymi kosztami jest dokonanie ponownego dojazdu do klienta, demontażu uszkodzonego okna, zamontowanie następnego, piana, kołki, czas, stres, zapłata pracownikom za montaż, telefony nagminne od klienta z pytaniem "kiedy", moje telefony do producenta z pytaniami "kiedy", itp.. MOŻE POWIECIE KTO TE KOSZTY POWINIEN POKRYĆ???? bo klient tego nie zrobi. Z drugiej strony, producens sam dostaje po tyłku bo przecież nagminne reklamacje i wykonywanie i dostarczanie kolejnych elementów to są ogromne pieniądze. Lepiej się opłaca wykonać jedno dobre okno, niż jedno zepsute i dorabiać do niego elementy jak slrzydła itp. Stawiając ogromny nacisk na kontrolę jakości, tylko kontrolę z prawdziwego zdarzenia przy produkowaniu ogromnych ilości okien jak to robi DOBROPLAST to można jeszcze na tym zarobić niezłą kasę, a nie dopłacać wykonując elementy reklamacyjne.
Te słowa kieruję do Państwa Kaczyńskich i niech Państwo wezmą sobie to do serca, bo da się to wszystko poprawić, a jak Państwo tego nie zrobicie osobiście nie poprzez swoje marionetki do kierowania czyli dyrektorów itp. osoby to statek kiedyś zatonie.
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SUKCESÓW
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » pt lut 20, 2009 12:34 am

wielu dealerów nie potrafi policzyć sobie kosztów a i producenci też się tacy zdarzają. jestem pewien, że jakikolwiek poddostawca z kiepską jakością produktu i logistyką (wiarygodnością czasową i ilościową) jest w stanie w niesprzyjających warunkach otoczenia ( po za sezonem szczególnie ) doprowadzić swojego odbiorcę do szału a przede wszystkim do pozbawienia zysku z konkurencyjnej różnicy cenowej produktu lub nawet do dopłacenia do intereresu.
było już wiele takich wypadków w karierze branży - niestety ludzie nie chcą się uczyć na czyichś błędach tylko wolą na swoich - :idea:

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pt lut 20, 2009 3:15 pm

pozostanę bierny w ocenie wszystkich tych tanich firm które się reklamują na oknonecie (400 jak napisał nasz szanowny redaktor) nie mam tu zamiaru nikogo ganić prosić czy wypowiadać się na czyjś temat koniec z tym! Widzę tylko że forum jest nieobiektywne użytkownicy to większość handlowcy i producenci albo klienci tych ostatnich jest jednak garstka a jak się już jakiś pokaże to dostaje od razu po uszach od reszty. Ja dostałem od szanownego redaktora i powiem szczerze tylko tyle, forum to, to zaściankowi gracze którzy podszywając się pod własnych klientów manipulują w bliżej mi nie określony sposób resztą "baranów" (przepraszam za wyrażenie) którym się wydaja że są kto wie jakimi biznesmenami. Powiedzcie mi dlaczego nie pisze się tu o drogich porządnych producentach takich jak oknoplast, okfens, jezierski itd. Jeśli nie znacie odpowiedzi to ja wam powiem. To forum jest tylko dla tanich badziewnych okien, jak ktoś poruszy temat dobroplastu to wszyscy od razu reagują, no co jest Panowie boicie się konkurencji, a może oni są lepsi w czymś od was bo ode mnie na pewno nie. Ja jestem nastawiony na zyski anie na straty.
jakistam pisze:Witam Was wszystkich. Dawno nie zaglądałem na forum ale usłyszałem że coś się zmieniło i że nasz łaskawie panujący PAN Andrzej zrobił w końcu porządek z niekoniecznie kulturalnymi wypowiedziami. TAK widziałem okna trzy szybowe. Wyglądają całkiem przyzwoicie i sądzę że warto to sprzedawać.
wyglądać to może i wyglądają ale w użytkowaniu to już inna bajka niech Pan sobie porówna fiata i mercedes obydwa samochody wyglądają pięknie tylko niech się Pan przejedzie mercem jest różnica jeśli dla pana jak coś ładnie wygląda jest argumentem przemawiającym za tym aby to komuś wcisnąć to gratuluje
Stanisław Najda pisze:w końcu ktoś tu posprząta.

z tego co się orientuję to jest pan klientem dobroplastu i kupuje pan u nich profilek
Saperos pisze:Ale czy ten ich profil i wzmocnienie wytrzymają jeszcze dodatkowe obciążenia , bo przecież taki pakiet jest cięższy!!!
wytrzymają tyle ile maja wytrzymać czyli 5 lat
fajneokna.pl pisze:Perfektookna nie daj się podpuszczać i nie odchodź z forum. Musiało kogoś zaboleć to co piszesz skoro zareagował właściciel forum.
raczej zabolało narobiłem już wystarczająco dużo zamieszania i na tym zaprzestanę

Ci którzy handlują taniochą powiedzą że okna są wyśmienite, ci którzy się zaopatrują w profil powiedzą że jest najlepszy na świecie i że lepszego w życiu nie widzieli różnicy pomiędzy jednymi i drugimi nie ma żadnej. Problem polega na tym że wy producenci ta taniochę chcecie na siłę wepchać nam handlowcom, a my chcemy to badziewie wmusić finalnemu klientowi, który to z reklamacja przyleci do nas a nie do was i nas zgodnie z ustawą będzie po sądach ganiał za to że mu badziewie sprzedajemy. Tak się zastanawiam może jednak te tanie firmy potrafią wykonać dobre okna ale w wyższej cenie, bo przeciez maja potencjał park maszynowy ludzi itd.
Z wyrazami szacunku
Krzysztof Kozioł

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pt lut 20, 2009 3:53 pm

Perfectokna - niepotrzebnie się obrażasz, bo Twój ton wypowiedzi też faktycznie czasem jest nieprzyjemny. Wiem, jak czytam niektóre posty z dala pachnące nieudolną i naciagana reklamą to też mi sie krew burzy i mam ochotę napisać coś "z mięsem".. ale staram się powstrzymać, bo dla kogoś z boku stajemy się tu tylko bandą obrzucjącą się błotem. Antypatyczną sforą niegodną zaufania. A nie na tym nam zależy. Prawda?

Macie problem z reklamacjami? I boli Was że trzeba ponieść koszty obslugi reklamacji? To po co sprzedajecie kiepskie produkty? Nie widzicie że tak jest skonstruowany rynek i sprzedawca obciążony obowiązkami rękojmi by to on DECYDOWAŁ co sprzedaje? To od nas zależy czy ograniczy się na rynku byle jaki produkt. A reklama? Zawsze byla i będzie.

Mówiąc o nieudolnej reklamie w postach mialem na myśli właśnie m.in. Dobroplast. Najlepszym przykładem jest ten wątek - reklama. Ale ta już brzmi lepiej niż jesienny wykwit wpisów szkalujących konkurencję i wychwalających siebie.
Czy przy "dobroplastowej" klasie profili B skrzydło wytrzyma ciężar potrójnej szyby? Celowo nie piszę o jej przenikalności, bo póki nie zobaczę badań...
To może ktoś z Dobroplastu wskaże mi link do właściwego świadectwa?

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pt lut 20, 2009 3:58 pm

Perfect, usuwasz swoje posty. A przecież prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
Nie działaj zbyt emocjonalnie. Wszystko jest warte przemyślenia.

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pt lut 20, 2009 4:13 pm

no tak masz rację ale forum powinno być obiektywne a w moim odczuciu nie jest , jeszcze jeden tema dobroplastu się nie zakończył a już drugi brnie głęboko. Do badań to na pewno okno będzie tak zrobione i tak wyposażone że żadnej sile się nie podda. Czuje się niewygodny dla redakcji. Bo następnym razem jak napisze coś nie tak na innego producenta ( co oczywiście może być prawdą ) a nie spodoba się to publiczości to nie dość że mnie zawiesza ale jeszcze zagrożą procesem sądowym. A chyba nie o to w tym chodzi. W ostatnim czasie rozglądałem się za samochodem chciałem poznać opinie na temat dwóch producentów alfa romeo oraz rover wiec szukam forum i opinii użytkowników teraz już wiem alfa do bani rover jest w ok. Do czego zmierzam? NIE WIDZIAŁEM ABY JAKIŚ POST BYŁ OCENZUROWANY ZAŚ SPOTKAŁEM DUŻO ALE TO DUŻO KOMENTARZY w stylu typowym dla łysych bolków w BMW. Branża samochodowa jedzie na większych pieniądzach niż okniarska więc dla czego admin takiego forum nie krytykuje, nie neguje, i nie kasuje wypowiedzi. Otóż odpowiedź jest prosta ma to daleko w d...

drżyjcie forumowicze perfektaokna nadchodzi
i tym miłym akcentem zakończę :lol:

Ps. może niedługo będą mną straszyć dzieci w przedszkolach tak jak to kiedyś było z czarną wołga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pt lut 20, 2009 5:06 pm

Panowie, a czy zawsze musimy źle pisać? A nie można by tak na to co złe nie dolewać oliwy do ognia a akcentować to co dobre?
Znam wiele uznanych osób w branży które niechętnie zagląda na oknonet z powodu niskiego poziomu dyskusji.

Nie zauważyłem tu też by jakoś szczególnie Redakcja cenzurowała posty - ileż tu jest wpisów niekorzystnych a mimo to nie są kasowane, chociaż też niewygodne.
Także: mniej emocji, więc treści.

maxiSLASK
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: maxiSLASK » pt lut 20, 2009 6:05 pm

Z tego co powiedzieli mi w Dobroplaście trzyszybowe pakiety bedą mieli z Pilkingtona, więc i certyfikaty stosowne na pewno sie znajdą.

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pt lut 20, 2009 6:23 pm

Nie wierzę, aby IGP zeszło tak z cenami, aby Dobroplastowi dobrze zrobić. Nie wiem jak inni szklarze, ale IGP zapowiedziało podwyżki.
A Avangarda rozpadała się w transporcie na podwójnym pakiecie, to na potrójnym ma większą szansę.
Na zmianę jakości D.... miał kilka lat. Co rok ten temat wraca i co? Dalej to samo.

Dostarczam okna dla kilku firm budowlanych i ostatnio jeden mi się śmignął. Przyjechał jego pracownik po szybę, bo potłukli przy montażu. Pytam, co się dzieje? Mówi, że kupili gdzie indziej i taniej o kilka tysięcy na całym zamówieniu. Pytam na jakim profilu? Nie wie. Mówię, może Decco, a może Avangarda? Coś mu świta i potwierdza, że Avangarda. Pytam, a wiesz co kupiłeś? Nie wie w jakie bagno wszedł. Teraz dostał wszystko szybciutko. W sezonie robiłem mu okna w ciągu max 14 dni, bo zawsze miał terminy wyśrubowane na swoich robotach. Nawet w 4 dni trzeba było zrobić i dało radę. Ciekawe jak szybko dostanie w Dobroplście, w sezonie.

grzegorz37b
Czytelnik
Czytelnik

Panie "Redaktorze" haha

Post autor: grzegorz37b » wt lut 24, 2009 9:16 am

Mnie osobiście też wkurza Perfectaokna za spamowanie: częste posty z "." za to powinien otrzymać zółtą kartkę.
Kiedyś kolo coś tam do mnie pokrzykiwał o kulturze.
Lecz wyobrażam sobie co napisał w poście usunietym:
"wkłady okienne trzyszybowe to dla dobroplastu za wysokie progi chyba, że będą w nich transportować wyprodukowany przez siebi bimber do Tadżykistanu"

grzegorz37b
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: grzegorz37b » wt lut 24, 2009 9:48 am

Szanowni Panowie a teraz na poważnie.

Dobroplast odpowiadając na tendencje rynkowe może chwilami kupować wkłady u duzych producentów, by uzyskać aprobatę. Potem będą już LEPIĆ I PAPRAĆ sami.
A to "potem" będzie szybciej niż później.

Co do kupowania nagród, statuetek oczywiście, że tak jest i zawsze ktoś bierze w taki czy inny sposób za to kaskę, jeśli nie z nagrodę to w fakturze może pisać za reklamę albo jest to np. duża reklama cykliczna.

Wszystko co piszą tutaj ludzi nie z Dobroplastu jest prawdą.

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Panie "Redaktorze" haha

Post autor: perfektaokna » wt lut 24, 2009 11:43 am

grzegorz37b pisze:Mnie osobiście też wkurza Perfectaokna za spamowanie: częste posty z "." za to powinien otrzymać zółtą kartkę.
"wkłady okienne trzyszybowe to dla dobroplastu za wysokie progi chyba, że będą w nich transportować wyprodukowany przez siebi bimber do Tadżykistanu"
stary jak nie wiesz co chodzi to się nie wychylaj i nie nazywaj mnie spamerem ok??? to jest prywatny proceder pomiędzy mną a adminem. I nie nazywaj nikogo "wieśniaków niekompetentnych cepów z wiochy" bo zostaniesz ocenzurowany

z pozdrowiniami
KK
http://www.forum.oknonet.pl/search.php? ... 8&sr=posts

dziodzio

Post autor: dziodzio » wt lut 24, 2009 9:17 pm

Panowie ja chciałem porostu zapytac o TRZY SZYBÓWKE Z DOBROPLASTU a tu widzę prawdziwe piekło tylko jakieś docinki,kłótnie Panowie nie na ty to wszystko polega wrzucie na luz. :P

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » wt lut 24, 2009 9:40 pm

Znajdź tu temat, który kończy się na TEMAT.

grzegorz37b
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: grzegorz37b » wt mar 03, 2009 9:31 am

perfektaokna pisze:
grzegorz37b pisze:Mnie osobiście też wkurza Perfectaokna za spamowanie: częste posty z "." za to powinien otrzymać zółtą kartkę.
stary jak nie wiesz co chodzi to się nie wychylaj i nie nazywaj mnie spamerem ok??? to jest prywatny proceder pomiędzy mną a adminem. I nie nazywaj nikogo "wieśniaków niekompetentnych cepów z wiochy" bo zostaniesz ocenzurowany

z pozdrowiniami
KK
http://www.forum.oknonet.pl/search.php? ... 8&sr=posts

Sorki zwracam się do spamera o poważnym pseudonimie "perfectaokna" NIE JESTEM TWOIM STARYM, hihi chyba że wiesz o czymś o czym ja nie wiem tak więc uwazaj co piszesz i nie obrażaj mnie
pozdrawiam

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » wt mar 03, 2009 10:03 am

grzegorz37b pisze:Sorki zwracam się do spamera o poważnym pseudonimie "perfectaokna" NIE JESTEM TWOIM STARYM, hihi chyba że wiesz o czymś o czym ja nie wiem tak więc uwazaj co piszesz i nie obrażaj mnie
pozdrawiam
kolego idź skąd przyszedłeś czyli na pudelek i inne portale temu podobne, bo wiem więcej niż ci się wydaje chcesz umówić się na konfrontacje to zapraszam :lol:

grzegorz37b
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: grzegorz37b » pt mar 06, 2009 11:39 pm

Sam masz fotę z pudelka. Jak jesteś na fotce to Ci opinie wystawię. Załatw u Admina żeby to ocenzurował skoro masz tam anajomości.
Bywaj

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » sob mar 07, 2009 12:18 am

Handlowiec od jednego z producentów szyb będąc w Dobroplaście spytał pracowników od produkcji zespoleń:
Gdzie macie "gazówkę" ?
W odpowiedzi usłyszał:
A co to jest?

:shock:

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » sob mar 07, 2009 1:05 pm

grzegorz37b i perfektokna, powiedzcie mi czemu tematy Dobroplastu wyzwalają taką agresję? Czasami nawet większą, aż Admin posty musi usuwać.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”