DAKO

pogromca
Czytelnik
Czytelnik

DAKO

Post autor: pogromca » ndz mar 08, 2009 1:25 am

Co słychać w firmie DAKO????

oknoAD

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Re: DAKO

Post autor: RRQ » ndz mar 08, 2009 9:06 pm

Niekończące się pasmo sukcesów. A u Ciebie?
Dwa razy koła nie wymyślisz...

gapowicz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: gapowicz » pt mar 13, 2009 9:39 pm

no właśnie sam jestem ciekaw co tam słychać w DAKO , bo różne plotki się ostatnio słyszy, ale w sumie żadnych konkretów.

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » sob mar 14, 2009 8:48 am

też mnie ciekawi co tam się u nich dzieje plotek krąży od lika na ich temat żadnych konkretów cisza spokój i jakby nieobecni ostatnio
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » sob mar 14, 2009 12:52 pm

i czy znaleźli wkońcu kogoś kto będzie ograniał handel?? Bo podobno problem tkwi w pozbyciu się starych wyjadaczy :)

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » sob mar 14, 2009 7:57 pm

CZUJE SIĘ WYWOŁANY DO ODPOWIEDZI :D

SPRZEDAŻ NIE TAK ŹLE JAK BY INNI CHCIELI
PRODUKCJA DAJE SOBIE RADE
SIEĆ SIĘ ROZWIJA
NOWYCH HANDLOWCÓW CORAZ WIĘCEJ
KLIENCI ZADOWOLENI
CENY W NORMIE

TO BĘDZIE ZNÓW DOBRY ROK DLA DAKO

oknoAD

pogromca
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pogromca » ndz mar 15, 2009 12:50 pm

nie sadze zeby tak bylo jak piszesz. To raczej twoje ciche marzenia. W branży inne chodzą pogłoski :mrgreen: :twisted:

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » ndz mar 15, 2009 1:17 pm

Tak jest, w branży już taka stagnacja, że coniektórzy próbowali jakiś program odpisów podatkowych za wymianę okien lobbować. W PR3 Polskiego Radia nawet tym mówiono. Niech więc nikt nie opowiada, że u niego tak różowo i, że sieć mu się rozwija. Takie bajery, to ja mogę klientowi detalicznemu żenić. Jak to gdzieś mówiono: Bajerować, to MY, a nie nas.

gapowicz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: gapowicz » pn mar 16, 2009 1:38 pm

hmm , zastanawiam sie dlaczego każdy zyje plotkami a nie swoja wlasna sprzedażą :?:

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » pn mar 16, 2009 2:27 pm

ja myślę zupełnie inaczej. Każdy żyje swoją sprzedażą i ZE swojej sprzedaży a plotki to tylko uzupełnienie wolnych chwil.

gapowicz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: gapowicz » pn mar 16, 2009 3:11 pm

po ilosci czasu poswieconego plotkom widac jaka sprzedaż u Szanownego Państwa :lol:

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » pn mar 16, 2009 3:21 pm

Od dwóch tygodni jakieś 10-15 minut wszystkiego razem. Poza tym jest to forum branżowe a w każdej plotce jest ziarno prawdy, czasami nawet cenne informacje. Tutaj przykład wykorzystania wcześniejszych informacji z plotek do szybkiego działania http://www.oknonet.pl/firma/kontakt/fid,15334.html

gapowicz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: gapowicz » pn mar 16, 2009 3:34 pm

chyba warto zajac sie faktami a nie plotami, mają darmowa reklame-bo kazdy mowi o DAKO :)

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » pn mar 16, 2009 8:11 pm

pogromca pisze:nie sadze zeby tak bylo jak piszesz. To raczej twoje ciche marzenia. W branży inne chodzą pogłoski :mrgreen: :twisted:

A gdzie o tym wyczytałeś w BRAVO GIRLL czy może w FAKT?? :mrgreen:

no i po co pytasz skory i tak nie chcesz słuchać odpowiedzi??? to zachowanie w stylu nastolatków.... tych smarkatych :-D

Naisz jakiś fakt, podyskutujemy chyba że posprzeczamy się na poziomie gimów :twisted:

gapowicz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: gapowicz » czw mar 19, 2009 9:16 am

szumia drzewa buhahahaa....a moze cos innego w twojej głowie
Ludziska skad biora sie takie informacje?Oknonet zaczyna przypominac PUDELEK :lol:

anko
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: anko » ndz mar 29, 2009 9:30 pm

zainteresowanym podaję link http://www.dziennik.krakow.pl/Artykul.1 ... cf9.0.html , jest to artykuł który ukazał się w lokalnej prasie i wyjaśnia w pewien sposób obecną sytuację DAKO. Wygląda na szczery ( brak w nim takich bzdetnych stwierdzeń jak super zyski za ubiegły rok, zwiększenia produkcji w obecnym roku w stosunku do poprzedniego - coś w stylu OKNOPLASTU), więc myślę że jest prawdziwy, no i w dodatku to wywiad z kobietą. Wyjaśnia też skąd wzięły się owe przeróżne plotki - i tu wniosek, że jak się zwolni nawet szaraka, to trzeba uważać - może nabruździć. A że sam kręcę w branży to wiem, że nie jest lekko, ale grunt to nie popadać w panikę. Ja ze swej strony nigdy nie przyjmuję do pracy pracowników konkurencyjnych firm, którzy sami się zwolnili lub zostali wyrzuceni, proste za parę miesięcy pójdą również ode mnie, albo sam będę się ich musiał pozbyć, a później będę się martwił co "wynieśli" z mojej firmy. Niestety miałem taki przypadek. Wszystkim z branży życzę spokoju i przede wszystkim nie popadania w panikę. :wink:

MAŁOPOLSKA
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: MAŁOPOLSKA » pn mar 30, 2009 8:31 am

witam
mieszkam niedaleko wiec może sprostuje, produkcja na poziomie 20-30%, super nowoczesna malarnia 10%, słabo ale cóż takie czasy, powiem szczerze ze badzo lubie tą firme i nigdy im źle nie zyczyłem, w przeciwieństwie do innych sądeckich firm szczególnie jednej nie ogłupia ludzi hasłami, promocjami -60% i reklamami w stylu gazety Fakt, to solidna i cięzko budowana marka i firma jednak boje sie ze troche przeinwestowali, jak jedna sądecka firma transportowa, w koncu kto spodziwał sie takich zmian na rynku....

oknoman26
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: oknoman26 » czw maja 14, 2009 10:58 pm

Zachęcam wszystkich do lektury dwóch ciekawych artykułów na temat firmy Dako które doskonale oddają atmosferę jaka panuje w Firmie.

http://nowysacz.naszemiasto.pl/wydarzenia/998794.html

http://nowysacz.naszemiasto.pl/wydarzenia/999355.html

Życzę milej lektury!

KAT
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: KAT » sob maja 16, 2009 8:55 am

Ja w przeciwieństwie do kolegi Małopolska w ogóle się nie boję że przeinwestowali,mało tego boję się że za mało przeinwestowali i się nie położą, a kilku takich dużych by się przydało żeby się wyłożyło bo rynek coraz mniejszy a wszyscy się ciągle zbroją w nowe moce produkcyjne

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » sob maja 16, 2009 4:07 pm

Nie wiem jak u nich, ale wysłałem kiedyś i to nie dawno meila z zapytaniem o przedstawienie oferty na VEKE i nie raczył nikt zadzwonić, napisać.
Więc jak licho z robotą i jeszcze zainteresowanych sie olewa to przykro mi.
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » sob maja 16, 2009 8:48 pm

Panie Pogromca .. wysłałem informację na PRV i biję się w pierś jeśli nie otrzymał Pan od nas informacji zwrotnej - przepraszam.

Co do artykułu w Gazecie Krakowskiej... nie rozumiem dlaczego w dzisiejszych czasach ktokolwiek strajkuje....

Jeśli cokolwiek w pracy mi się nie podoba i czuje że nie jestem zadowolony:
a.) idę do przełożonego mówię co mnie boli, dogaduje się i pracuje najlepiej jak potrafię dalej
b.) nie dogaduje się przybijam piątkę z kolegami i idę w swoja stronę tam gdzie mi lepiej
tak dzieje się w całym cywilizowanym świecie nie rozumie więc po co to całe zamieszanie..

Chłopaki z produkcji robią ciężką i dobrą robotę, ja wiem że to w dużej mierze dzięki nim DAKO ma taką pozycję na rynku a cała sprawa niepotrzebnie jest aż tak rozdmuchiwana.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » ndz sie 16, 2009 7:33 pm

Ciekawa promocja waszej firmy,a z czystej ciekawości pytanie,wasz dwu stopniowy uchył czym się różni od stopniowanego uchyłu WH?
Wszystko jest względne i zależy od punktu widzenia i siedzenia.

anko
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: anko » wt sie 18, 2009 9:48 pm

też jestem ciekaw niby tej nowinki !!

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » śr sie 19, 2009 8:52 am

jest to mechanizm, który dzieli uchył na pół, jednocześnie niezależnie czy przy oknie uchylonym na 100% czy na 50% spełnia funkcje anty przeciągową czyli nie pozwala oknu zamykać się i otwierać bezwładnie np pod wpływem przeciągu. Warto wspomnieć że nie jest on sterowany klamką tylko poprzez pociągnięcia lub dopchnięcia skrzydła i chyba właśnie tym różni się od znanych nam MSL. Warto wspomnieć że DAKO stosuje go we wszystkich okna wszystkich serii (poza łukami i kształtami rzecz jasna:-D)

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » śr sie 19, 2009 9:04 am

Krótko mówiąc jest to mechanizm uchyłu połączony z hamulcem ciernym bądź czymś podobnym oraz zapadką regulującą kąt otwarcia. Możesz podać jakiś link żeby obejrzeć prezentację samego mechanizmu?
Z góry dzięki.

anko
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: anko » czw sie 20, 2009 8:32 pm

A JESTEŚ TEGO PEWNY CZY DZIELI PÓŁ NA PÓL, JA JESTEM PEWNY, ŻE JEST INACZEJ !!!

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » pt sie 28, 2009 9:37 am

anko pisze:A JESTEŚ TEGO PEWNY CZY DZIELI PÓŁ NA PÓL, JA JESTEM PEWNY, ŻE JEST INACZEJ !!!
sprawdziłem dzieli na pół bez wątpienia...chyba że o czymś innym mówimy

Magic353 pisze:Krótko mówiąc jest to mechanizm uchyłu połączony z hamulcem ciernym bądź czymś podobnym oraz zapadką regulującą kąt otwarcia. Możesz podać jakiś link żeby obejrzeć prezentację samego mechanizmu?
Z góry dzięki.
Hamulca to tam nie ma po prostu rodzaj zatrzasku który przyblokowuje w połowie okno.

http://dako.eu/niusy.php?page=news_detail&news_id=61

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » pt sie 28, 2009 11:23 am

RRQ nie interesuje mnie wasza prezentacja która pokazuje tylko okno. Mnie interesuje prezentacja samego mechanizmu,tak żeby obejrzeć szczegóły techniczne. Pozdrawiam.

anko
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: anko » pt lis 13, 2009 10:10 pm

a co tam dzisiaj słychać, może ktoś wie ??

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » śr lis 18, 2009 3:43 pm

no właśnie, sam jestem ciekaw po dłuższej przerwie i powrocie na forum, ale chyba jakoś tam ucichło i sobie robią swoje (tylko, że niestety po niższych cenach)

anko
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: anko » czw lis 19, 2009 10:30 pm

czyli robią to co wszyscy w tej branży !!

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”