RADY DLA DANIKA

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

RADY DLA DANIKA

Post autor: Bartłomiej Zegadło » sob mar 14, 2009 7:26 pm

Koledzy, poradźmy wspólnie Danikowi, co ma ze sobą począć. Zagubił się chłopak i nowy wątek o swojej ukochanej firmie rozpoczął. Jakieś klapy na oczy mu ktoś nałożył, czy coś innego. Uzależniony jakiś jest.
Może ktoś znajdzie jakieś rozsądne rozwiązanie na wyleczenie tego biedaka.

oknoAD

czarny241
Małomówny
Małomówny

Re: RADY DLA DANIKA

Post autor: czarny241 » sob mar 14, 2009 7:32 pm

Wczoraj na TV4 oglądałem program Jazda Figurowa z prowadzącym panem Figurskim, gościem programu był znakomity Jan Nowicki a później ta nowa Doda czyli Jolka Rutowicz.
W pewnym momencie ze strony prowadzącego padło pytanie do Rutowicz kiedy poczuła sie gwiazdą na co wtrącił sie Pan Nowicki i zadał pytanie : "kiedy to poczuła i czy da się to leczyć" - myślałem że spadnę z fotela.
Słowa Jana Nowickiego dedykuję danikowi

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » sob mar 14, 2009 9:38 pm

gdzie teraz jest administrator szanowny Pan Andrzej jak ja coś pisałem nie po myśli to mi posty usuwają Jak kolega Danik pisze cały czas pierdoły to jest ok skoro on taki wirach w kwesti d... to dlaczego nowe posty pisze, forum całkiem zeszło na psy mało konkretów na temat i spośród garstki narodu tu obecnego kilku jest wspaniałych mądrych uczonych reszt zaś to gońcy z firmy d.....
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

danik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: danik » ndz mar 15, 2009 1:57 am

Czytam czasami posty pana Bartlomieja Zegadlo,,,,,i tak sie zastanawiam , kolega psioczy na konkurencje a takie moje pytanie- a pan sie czym zajmuje?
A moze sam pan prowadzi mala fabryczke !!!! drogie pytanie a na jakim profilu pan pracuje????,,,,,,no i trzecie skoro pan tak pisze o firmie d......to znaczy ze musial pan od nich okna brac i niezle pan sie pogniewal,,,,,albo??? poprostu boi sie pan

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » ndz mar 15, 2009 8:01 am

Biedny danik spać nie może...

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » ndz mar 15, 2009 10:40 am

danik powtarzasz się, skleć w końcu coś mądrego w tej twojej łepetynie a nie używasz opcji kopiuj wklej takie rzeczy to na forum dla przedszkolaków nie widzisz że jesteś w mniejszości zwolenników d..... jaki staż masz w sprzedaży okien Danik co, może od tego zaczniemy wydaje mi się że malutki
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

oknoAD

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » ndz mar 15, 2009 11:48 am

Cześć Danik. Co porabiasz?
- Walutę sprzedaję.
- Dolary?
- Nie, złotówki.
- Oooo, za ile?
- Złotówkę popycham za 80 groszy.
- I jak idzie biznes?
- Zysku na razie nie ma, ale za to obrót duży.

ixi:)
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ixi:) » ndz mar 15, 2009 11:57 am

Danik czytaj uważnie, z postów jasno wynika że p. Bartłomiej prowadzi firmę produkującą okna :roll:

ixi:)
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ixi:) » ndz mar 15, 2009 11:58 am

Czarny kawał jest w deche :lol:

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » ndz mar 15, 2009 1:13 pm

Danik, Kolego, jak widać masz naprawdę krótki staż na tym forum i nie czytasz dokładnie, tego co tutaj piszę. Na konkurencje nie psioczę, to znaczy na tę normalną, uczciwą. Mam w okolicy paru niezłych producentów z Jezierskim na czele (tylko 11 km) no i jeszcze kilka firm w Kielcach. Nikt się tu nie zwalcza, nie zaniża cen. Kazdy stara się pożądnie obsłużyć klienta, no i nie słyszałem do dzisiaj, żeby któraś z tych firm nazwała drugą partaczem. Jednym słowem normalny biznes i normalna konkurencja - decyduje klient.
Firma, którą tak tu wynosisz ponad niebiosa nie jest dla mnie konkurencją, bo:
1-Nie prowadzi normalnego biznesu, ponieważ, o czym jestem przekonany, analizując ceny towarów przez nią oferowanych, sprzedaje okna poniżej kosztów produkcji. Kiedyś prosiłem, aby ktoś rozsądnie wytłumaczył mi, na tym forum, skąd biorą się takie ceny sprzedaży okien. Do dzisiaj nikt tego nie uczynił.
2-Oferuje produkty tylko oknopodobne, czyli różne od oferowanych przez moją firmę, jak i każdą inną z tej branży
Można by tak jeszcze wyliczać, ale nie chce mi się juz o nich pisać, szkoda czasu.

Odpowiadając na twije pytania. Owszem prowadze fabryczkę. Czy dużą czy małą, to niech ocenia inni na tym forum (niektórzy mnie znaja), ale robię dobre okna i z tego jestem dumny. Na pewno zdarzy się, że i z mojej produkcji zejdzie jakiś bubel, ale po pierwsze, ten się nie myli, co nic nie robi. Po drugie ważne jest, aby do błędu sie przyznać i go sprawnie naprawić, a to robimy zawsze.
Produkuję na Wymarze, o czym większość tu obecnych wie, i uważam, że był to najlepszy wybór systemu, jakiego mogłem dokonać.
Z Dobroplastu okien nie kupowałem i nie zamierzam (jedno kupiłem i ich dealera, aby sobie pociąć i zobaczyć co w nim siedzi. Oględziny były dość dokładne, bo z okna nic oprócz złomu nie zostało. Optymizmu w duszę klienta nie byłbym w stanie wlać, po zapoznaniu się z wykonaniem tegoż okna).
No iboję się, a owszem, że gdybym zdecydował się na handel tym szajsem, to dni mojej firmy i jej tak długo budowany wizerunek, ogólnie pozytywny, diabli by wzięli w ciągu jakichś 2 do 3 miesięcy. Zresztą, naprawiałem kilka ich okien u klientów, którzy nie wiedzieli, co robią i kupili ich okna (nastepne już u mnie, po tych pieriepałach), bo bliźniemu w potrzebie sie nie odmawia. No i do tego jaką reklamę dzięki kiepściźnie Dobroplastu sobie zrobiłem. Tak, że nie mam o co na nich się gniewać. Dzięki temu, że na rynek wpuścili tyle okien o krótkim terminie przydatności do użytku, ja i inne firmy za kilka lat będziemy mieli wiele pracy.

Myślę, że odpowiedziałem Koledze wyczerpująco. Jeżeli nie, proszę o następny zestaw pytań.

Pozdro wszystkim.

Awatar użytkownika
CICHY
Małomówny
Małomówny

Post autor: CICHY » pn mar 16, 2009 8:52 pm

Po ciężkim dniu ( dużo ciekawych rozmów z partnerami) zjechałem do hotelu, przeczytałem ostatni post i .............brawo :D
Idą czasy ciekawe , oj ciekawe .
Zastanawia mnie że lekcja "dużo i tanio" przerabiana przez wielu,przez następnych jest zupełnie nie zauważona . :lol:

josek73
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: josek73 » wt mar 17, 2009 8:15 pm

Panie Bartłomieju. Powinien Pan się zastanowić nad skutkami swoich wypowiedzi. Posługując się konkretnymi nazwami firm czy też nazwiskami, ktoś może pociągnąć Pana do odpowiedzialności - szczególnie gdy udowodni, że to są tylko pomówienia. Radzę ostrożność i używanie przenośni lub czegoś podobnego.
I niech Pan tak nie chwali swojego systemodawcę bo podniesie Panu ceny :wink:

plastikoweokna
Czytelnik
Czytelnik

Porada dla Pana Bartłomieja Zegadły

Post autor: plastikoweokna » wt mar 17, 2009 10:17 pm

Nie jestem stałym bywalcem na forum Oknonetu. Szukam kontaktów w przypadku , gdy potrzebuje wyceny do realizowanych obiektów min. na terenie Słowacji. Wiele razy skorzystałem i nadal będe korzystał z uprzejmosci firm , które ze mną współpracują.Jak mam czas to czytam posty bo zawsze mozna sie dowiedzieć coś ciekawego.
Bardzo zdziwiony jestem postawą Pana Bartłomieja Zegadły. Zauwazyłem ,że jest najaktywniejszy na postach i najbardziej znający się na wszystkim a to znaczy na ..... i po co to. Czy chce się w ten sposób zareklamować ? Żenujące jest oczernianie prawie wszystkich w koło również mnie w pewnym poście . Nie ma chyba systemodawcy ,którego Pan bartłomiej by nie obmówił ,ze jest naj ....... . Mam prosbę do administratora o eliminowanie postów , które są oczernianiem jeden drugiego bo do niczego to nie prowadzi. Takie oczernianie moze spowodować jak jeden z kolegów powiedział proces sądowy i kto wie czy ktoś takiego pozwu do sądu nie złoży.

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » śr mar 18, 2009 7:53 am

Tutaj chyba się trochę mylisz lub czytasz na forum tylko wybrane wątki. Są systemodawcy i firmy które Pan Bartłomiej chwali (nawet bardzo bliską konkurencję). A co do straszenia sądami to chyba troszkę przesada, ja też mam różne poglądy o różnych firmach a wyrażanie ich na BRANŻOWYM forum to chyba najlepsze miejsce....

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » śr mar 18, 2009 8:04 am

Pan Plastikoweokna sie obruszył. Jak widać domniemana firma ma wielu obrońców, którzy doceniaja ja za jedną jedyną dobrą rzecz jaką oferuje swoim odbiorcom, CENĘ. No, drażnią Was, moi mili, klienci tej firmy, że wiekszość bywalców tego forum mówi o niej prawdę. Diabli Was biorą, że potencjalni klienci to wszystko mogą przeczytać, i nie daj Bóg, wyrobią sobie negatywna opinię na temat tego badziewia i będa zadawali trudne pytania.
Większość, zdecydowana większość, osób handlujacych oknami widzi w oferowaniu bardzo tanich okien superbiznes. Większość z Was nie zastanawia się, co potem będzie z klientem i jak on rozwiąże późniejsze z nimi problemy . Zmuszacie dostawców, Pan pisze o tym otwarcie, do zaniżania cen, a potem patrzycie spokojnie jak producent idzie na dno. Was to nie rusza, bo zmienić dostawcę okien, to jak pstryknięcie palcami. Macie przykład Okfensu, a będą następne spektakularne likwidacje firm, o których na razie nie będę wspominał. Nikt nie wyciągnął z tego wniosków, bo żadnego z dystrybutorów ich okien to zbytnio nie wzruszyło - znajdziemy i tak co najmniej równorzędnego dotawcę, powiedzą.

A, czy oczerniam wszystko i wszystkich? Chyba jednak nie. Oczerniam badziewie. Jest kilka takich firm. Niektóre z nich maja w ofercie dobrej jakośćci materiały, ale promują te tańsze - czytaj badziewne - bo ma być obrót i plan wykonany. A, czy zysk przy okazji jest, to już większości nie interesuje.

Pan, Plastikowe okna, najwyraźniej szuka zaczepki. Krytykuje Pan moje wypowiedzi nawet ich nie analizując. Stąd błedne wnioski o krytykowaniu każdego. W polemikę z Panem nie będę się wdawał, bo nie ma to sensu i do niczego nie prowadzi, może jedynie do głupiego przekrzykiwania sie na forum publicznym.

O Wymarze będę mówił głośno, bo doceniam ich dbałość o jakość i klienta, to po pierwsze. A po drugie uważam, że system wart jest rozpowszechnienia.

Na koniec takie pytanie: Dlaczego nikt na tym forum nie wypowiada się źle o Deceuninck, Schucko, Wymar, Veka, Salamander, Plustec .......
Takie pytanie retoryczne. Odpowiedzi proszę udzielić sobie osobiście.

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » śr mar 18, 2009 8:39 am

2 i 3 od końca wypowiedź zwalila mnie z nóg.

Tak Panowie :) My negujemy tutaj produkt charakteryzujący się jedynie CENĄ

To jeste FORUM Panowie, i mamy prawo do wypowiadani opinii.
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » śr mar 18, 2009 9:05 am

CENA!!!!!!!!!!!!!
Skąd się bierze?

Proszę o przykładowe kalkulacje zorientowanych w temacie. (powiedzmy, że liczymy EURO po 4,50 zyla).

Zobaczymy, czy damy radę sprzedać po 350 zyla za O34 (no i prosze o uwzględnienie wszystkich kosztów produkcji, biura, transportu, amortyzacji maszyn itp.- w innym przypadku, to nie biznes tylko wielka ściema)

ZAPRASZAM :wink:

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”