PERFEKTOKNA CZY TO PRAWDA??

klajster
Fachowiec
Fachowiec

PERFEKTOKNA CZY TO PRAWDA??

Post autor: klajster » czw kwie 09, 2009 12:14 pm

CZY TO PRAWDA ŻE PODPISAŁEŚ UMOWĘ Z DOBROPLASTEM??? A JEŚLI TAK TO JAK TO SIE MA DO TWOICH POSTÓW NA TEMAT TEJ FIRMY??? POZDRAWIAM.

oknoAD

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: PERFEKTOKNA CZY TO PRAWDA??

Post autor: perfektaokna » czw kwie 09, 2009 3:46 pm

widzę że wieści się rozchodzą w mgnieniu oka, tak nie zaprzeczam podpisałem umowę dla twoich informacji to nie tylko z D...... ale i NSB z Kazimierzy wielkiej oraz z Fresco. Podpisanie umowy o niczym nie świadczy, bo jak to mówią wolnoć Tomku w swoim domku, co będę sprzedawał to mój interes. Dla twoich informacji sprzedaję jeszcze stollar oraz przymierzam się do weko co z tego wszystkiego wyniknie czas zweryfikuje. Jak tak bardzo chcesz wiedzieć więcej na mój temat wejdź sobie na moja stronę http://www.okna-ns.pl.tl
Pozdrawiam
Krystian

Ps. Zdania o firmie d..... nie zmieniłem, i póki co nie zmienię, umieszczanie takiego postu jest dla mnie śmieszne ale to wolny kraj dzięki tobie mam darmową reklamę dzięki

Ps 2. przekroje jakie dostałem od firmy która jest w temacie były tak wykonane że sam musiałem je poprawić aby jakoś wyglądały, nie będę tu wymieniał wad ponieważ Szp. Marcin P przedstawiciel firmy też jest użytkownikiem forum i z racji mojego dobrego wychowania nie chcę robić mu przykrości
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » czw kwie 09, 2009 9:22 pm

Perfecta to co piszesz jest żenujące!!!
Okazałeś się dla mnie śmiesznym gościem i to wcale nie dlatego że podpisałeś umowę z firmą DOBROPLAST bo to nic złego ale ze względu na to co pisałeś o tej firmie wcześniej.
Poczytaj swoje wcześniejsze posty i wyciągnij wnioski ( miażdżące dla ciebie jak sądzę ).
Wiem , napiszesz że tylko podpisałeś umowę i że w handlu nie wolno sie obrażać ale tak naprawdę to przecież nie o to chodzi, ty taki wielki bojownik o sprawy słuszne i słuszniejsze i takie posunięcie?
Jak mniemam jakiś twój konkurent dojechał cię cenami i nie było innego wyjścia co???
Tyle krzyczałeś, tak się oburzałeś a teraz okazało się że jesteś po prostu śmieszny.
Miałem tego nie pisać ale przypomnij sobie też swoje posty odnośnie upadku Okfensu z którym jak pisałeś tak długo współpracowałeś, kiedy ktoś rzucił temat licytacji firmy ty ,który z wielkim żalem pozdrawiałeś ludzi z Okfensu ochoczo włączyłes się do zabawy i zalicytowałes 1,20 Pln( chyba ) - poziom który udało ci się wtedy osiągnąć był taki że kiedy podnosiłeś głowę to widziałes dno. A prawda jest taka że Okfens upadł dzięki takim firmom jak twoja - handlujemy gdy jest dobra cena, jak jej nie ma to idziemy gdzie indziej i nie liczy sie nic!
Zachowujesz sie jak młody gówniarz przyłapany na seksie z prostytutką, niby nic takiego ale jednak wstyd i to twoje wyliczanie firm z którymi TEŻ podpisałeś umowy ( to było najbardziej żenujące) przypomina mi trochę tłumaczenie tegoż gówniarza " ale przecież inni też z nią spali a poza tym spałem też z innymi prostytutkami"
1 - cię, twój celowo piszę z małej litery
2- nie musisz sie stresować i obrzucać mnie błotem i wyzwiskami - swoje zdanie na twój temat mam i nie zmienię go na pewno
3- i tak na koniec ulubione powiedzonko mojego kolegi : " a taki fajny był z niego herbatnik"

A oto krótki wycinek z twojej strony www
"Nasze okna chronią też doskonale przed hałasem z zewnątrz a ich konstrukcja oraz szereg surowych norm postawionych przez PRODUCENTÓW sprawia, że otrzymują Państwo nie tylko wysoką jakość okien ale również gwarancję długowieczności." :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:
Ciekaw jestem jak będziesz teraz ściemniał swoich klientów

PS - Panie Bartłomieju gratuluję nowego partnera handlowego ( w żadnym razie nie mam zamiaru Pana obrażać - proszę więc wybaczyć nutkę ironii ale nie jest ona skierowana do Pana)

tygrys
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tygrys » pt kwie 10, 2009 6:19 am

ja myślę że kolega, jest jak balon /lub skorupka z wydmuszka/najpierw się nadymał a teraz skomli pomóżcie bo ja mam kłopoty ze sprzedażą okien ,a cena od firmy D........ JEST WYŚMIELITA ,A ŻE JEST TO BUBEL NIECH SIĘ MARTWI KUPUJĄCY jza po sprzedaży umywam ręce gratuluje i życzę sukcesu wraz z firmą D........

ROB_72
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: ROB_72 » pt kwie 10, 2009 6:45 am

smutne...

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pt kwie 10, 2009 8:01 am

taaa..cięzki temat to jest...pokazuję ile jest prawdy w tym co tutaj poniektórzy piszą - tylko w jakim celu ?
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

oknoAD

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pt kwie 10, 2009 9:23 am

tłumaczył się nie będę jednak jak widzę szczerość nie popłaca na zadanie pytanie odpowiedziałem szczerze i zostałem objechany, różnica pomiędzy nami jest taka że ja nie jestem osobą anonimową tak jak wy panowie, posługuje się nickiem mojej firmy i się tego nie wstydzę, a wy najwyraźniej boicie się zdemaskowania, i nie bierzecie pełnej odpowiedzialności za to co piszecie, ja faktycznie jestem gówniarzem bo mam zaledwie 26 lat i cieszę się że mam swoją firmę i że sprzedaje dobre okna, co do konkurencji to takowa istnieje jednak ja staram się sam sobie szukać klienta i to nie na badziewie tylko na dobry markowy produkt, faktycznie skompromitowałem się podpisując umowę z firma d.... jednak jak już to wcześniej mówiłem nie jest nigdzie napisane że muszę ich okna sprzedawać Panu Marcinowi Pelc dziękuję za rozsiewanie informacji oraz plotek na temat mojej firmy, cieszy mnie to a zarazem martwi czy czasem nie minął się gość z powołaniem. i czy nie powinien pracować dla PUDELKA
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » pt kwie 10, 2009 10:23 am

perfektaokna pisze: staram się sam sobie szukać klienta i to nie na badziewie tylko na dobry markowy produkt, faktycznie skompromitowałem się podpisując umowę z firma d....
:lol:
Da się to połączyć ze sobą? Markowy produkt i firma d?

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pt kwie 10, 2009 10:36 am

ja kończę temat wiem swoje i mi to wystarczy winny się tłumaczy a ja za takiego się nie uważam

1. Jeżeli ktoś na ciebie nasrał, nie musi to znaczyć ze jest twoim wrogiem.
2. Jeżeli siedzisz po uszy w gównie to nie klap dziobem, bo może być gorzej.
3. Nie każdy kto cie wyciągnie z gówna jest twoim przyjacielem.
koniec tematu uważam go za zamknięty
Ostatnio zmieniony pt kwie 10, 2009 12:09 pm przez perfektaokna, łącznie zmieniany 1 raz.

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » pt kwie 10, 2009 11:09 am

ano smutne :/

sir_hill_martin
Małomówny
Małomówny

Post autor: sir_hill_martin » pt kwie 10, 2009 11:19 am

,,,ojej, ze przyciemnil to jedno, ale z drugiej strony kto tak nie robi, D...... jest swietny do kurników, swiniarni, magazynów z oknami 3m nad poziomem podłogi itd.,,,trzeba miec pelna oferte na kazda potrzebe Klientow,,,ale ludziom do domu bym tego nie sprzedal, resztki sumienia mam,,,,no chyba, ze Klient na kazdy argument odpowiada cena, cena, cena,,,,,,to mu sprzedam:),,,tak bardziej jemu na zlosc, ze taki glupi i niereformowalny:)

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pt kwie 10, 2009 1:21 pm

Ja tam się nie oburzam, bo nie mam o co. Że niby mój klient podpisał jakieś tam inne umowy? Co z tego. Lojalki ze mną nie zawierał.
Wie, co produkuję i jakie mam możliwości uzyskania dobrej jakości. Wybór do klienta, a od niego to, co będzie klientowi oferował.
Z D...... nie powalczę, bo uważam to za bezcelowe, ale z resztą na pewno z sukcesem.
Tak na marginesie, pokażcie mi dealera, który nie ma w szafie całego zestawu narożników okien z różnych profili dostępnych na rynku.
Z zasady wszystko mają ofercie. Co jest lepsze? Tyle opinii ile głów.

Zdradzony sie nie czuję, bo o tym, że perfekta podpisał umowy z kilkoma dostawcami, wiedziałem. Pożyjemy zobaczymy, jak mawiają.
Wiem, że mam dobry towar i oferę, więc optymistycznie oceniam możliwości współpracy.

Pozdrawiam oburzonych.

WESOŁYCH ŚWIĄT

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt kwie 10, 2009 3:05 pm

Jak widzę co niektórzy nie bardzo rozumieją o co kaman... nie chodzi o to czy ktoś podpisał z kimś umowę czy też nie, chodzi o to że ciężko nie objeżdżać faceta który zaprzecza sam sobie.
Nie chodzi też o to czy pan Bartłomiej czuje się "zdradzony" czy nie bo mówienie o tym jest śmieszne ale trudno zachować spokój gdy ktoś mówi ( pisze ) jedno a robi coś zupełnie innego
Cóż, rozumiem chęć kolegi perfecta do zakończenia jakże niewygodnego tematu ale jak to się mówi nawarzyło się piwa to teraz trzeba je wypić więc mam nadzieję że poczytasz jeszcze kilka komentarzy na swój temat ( a raczej na temat różnicy między tym co mówisz a tym co robisz)
I wszystko w tym temacie
Żenada

turkuc
Małomówny
Małomówny

Post autor: turkuc » pt kwie 10, 2009 5:04 pm

ja w kwestii formalnej nie potempiam bo pewnie mial jakies powody ... tylko czemu pousowales (perfektaokna) swoje posty (niepochlebne jak pamietam)na temat firmy D... to taki pakiet umowy z firma D... :D pozdrawiam tych zbulwersowanych i nietylko

okno_maniak
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: okno_maniak » pt kwie 10, 2009 7:41 pm

perfektaokna pisze:tłumaczył się nie będę jednak jak widzę szczerość nie popłaca na zadanie pytanie odpowiedziałem szczerze i zostałem objechany, różnica pomiędzy nami jest taka że ja nie jestem osobą anonimową tak jak wy panowie, posługuje się nickiem mojej firmy i się tego nie wstydzę, a wy najwyraźniej boicie się zdemaskowania, i nie bierzecie pełnej odpowiedzialności za to co piszecie, ja faktycznie jestem gówniarzem bo mam zaledwie 26 lat i cieszę się że mam swoją firmę i że sprzedaje dobre okna, co do konkurencji to takowa istnieje jednak ja staram się sam sobie szukać klienta i to nie na badziewie tylko na dobry markowy produkt, faktycznie skompromitowałem się podpisując umowę z firma d.... jednak jak już to wcześniej mówiłem nie jest nigdzie napisane że muszę ich okna sprzedawać Panu Marcinowi Pelc dziękuję za rozsiewanie informacji oraz plotek na temat mojej firmy, cieszy mnie to a zarazem martwi czy czasem nie minął się gość z powołaniem. i czy nie powinien pracować dla PUDELKA
Panie Krystianie Kozioł nie rozsiewam o Panu żadnych plotek i traktuję zarówno Pana jak i pozostałe 2 firmy (wie Pan które mam na myśli) jako moich klientów.
Nie wiem dlaczego wypisuje Pan na tym forum rzeczy mnie oczerniające, ale wystarczyło wykręcić do mnie numer i porozmawiać ze mną jako handlowcem firmy Dobroplast o tym co wypisuje Pan tutaj.
I skoro już Pan zagrywa od tej strony to pozowli Pan Panie Krystianie że przypomnę iż to nie ja ubiegałem się o handel z Panem tylko Pan przedzwonił do mnie i umówił się na spotkanie na którym omówilismy warunki handlowe i podpisaliśmy umowę współpracy.
Pozdrawiam
Marcin Pelc
Konsultant handlowy
Fabryka okien i drzwi PCV "DOBROPLAST"
Pozdrawiam OKNO_MANIAK

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt kwie 10, 2009 7:41 pm

????????
Ostatnio zmieniony pt kwie 10, 2009 7:43 pm przez czarny241, łącznie zmieniany 1 raz.

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt kwie 10, 2009 7:42 pm

turkuc pisze:ja w kwestii formalnej nie potempiam bo pewnie mial jakies powody ... tylko czemu pousowales (perfektaokna) swoje posty (niepochlebne jak pamietam)na temat firmy D... to taki pakiet umowy z firma D... :D pozdrawiam tych zbulwersowanych i nietylko
Właśnie. Dlaczego???
Czyżbyśmy udawali że to co się działo to się nie działo?
Śmieszny, żenujący i dwulicowy gość

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt kwie 10, 2009 7:47 pm

okno_maniak pisze:
perfektaokna pisze:tłumaczył się nie będę jednak jak widzę szczerość nie popłaca na zadanie pytanie odpowiedziałem szczerze i zostałem objechany, różnica pomiędzy nami jest taka że ja nie jestem osobą anonimową tak jak wy panowie, posługuje się nickiem mojej firmy i się tego nie wstydzę, a wy najwyraźniej boicie się zdemaskowania, i nie bierzecie pełnej odpowiedzialności za to co piszecie, ja faktycznie jestem gówniarzem bo mam zaledwie 26 lat i cieszę się że mam swoją firmę i że sprzedaje dobre okna, co do konkurencji to takowa istnieje jednak ja staram się sam sobie szukać klienta i to nie na badziewie tylko na dobry markowy produkt, faktycznie skompromitowałem się podpisując umowę z firma d.... jednak jak już to wcześniej mówiłem nie jest nigdzie napisane że muszę ich okna sprzedawać Panu Marcinowi Pelc dziękuję za rozsiewanie informacji oraz plotek na temat mojej firmy, cieszy mnie to a zarazem martwi czy czasem nie minął się gość z powołaniem. i czy nie powinien pracować dla PUDELKA
Panie Krystianie Kozioł nie rozsiewam o Panu żadnych plotek i traktuję zarówno Pana jak i pozostałe 2 firmy (wie Pan które mam na myśli) jako moich klientów.
Nie wiem dlaczego wypisuje Pan na tym forum rzeczy mnie oczerniające, ale wystarczyło wykręcić do mnie numer i porozmawiać ze mną jako handlowcem firmy Dobroplast o tym co wypisuje Pan tutaj.
I skoro już Pan zagrywa od tej strony to pozowli Pan Panie Krystianie że przypomnę iż to nie ja ubiegałem się o handel z Panem tylko Pan przedzwonił do mnie i umówił się na spotkanie na którym omówilismy warunki handlowe i podpisaliśmy umowę współpracy.
Pozdrawiam
Marcin Pelc
Konsultant handlowy
Fabryka okien i drzwi PCV "DOBROPLAST"
No i wyszło szydło z worka, śmiać mi się chce z ciebie mr.perfecta ( ciekawe jakie teraz będziesz miał efecta - sprzedaży rzecz jasna) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

okno_maniak
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: okno_maniak » pt kwie 10, 2009 7:53 pm

Tak jeszcze w kwestii uściślenia napiszę iż nie jest żadną tajemnicą to kto jest dealerem naszej firmy, wręcz przeciwnie zaczynamy identyfikować się z naszymi klientami poprzez pomoc w rozreklamowaniu punktów handlowych logiem DOBROPLASTU.
Pozdrawiam
Marcin Pelc
Pozdrawiam OKNO_MANIAK

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » pt kwie 10, 2009 8:04 pm

okno_maniak pisze:Tak jeszcze w kwestii uściślenia napiszę iż nie jest żadną tajemnicą to kto jest dealerem naszej firmy, wręcz przeciwnie zaczynamy identyfikować się z naszymi klientami poprzez pomoc w rozreklamowaniu punktów handlowych logiem DOBROPLASTU.
Pozdrawiam
Marcin Pelc
Fantastyczny pomysł :D jak Wy na to wpadliście :D :D

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » pt kwie 10, 2009 8:24 pm

:D :D :D :D :D :D :D :D

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt kwie 10, 2009 9:06 pm

okno_maniak pisze:Tak jeszcze w kwestii uściślenia napiszę iż nie jest żadną tajemnicą to kto jest dealerem naszej firmy, wręcz przeciwnie zaczynamy identyfikować się z naszymi klientami poprzez pomoc w rozreklamowaniu punktów handlowych logiem DOBROPLASTU.
Pozdrawiam
Marcin Pelc
Tak jeszcze w kwestii uściślenia informuję że słowo " logo" się nie odmienia - a propos ciekaw jestem kiedyż to LOGO zawiśnie u mr. perfecta.
Może podrzucimy koledze perfectowi jakiś słogan reklamowy żeby bidula sam nie musiał kombinować co?
Moja propozycja:
" Perfecta - wolnoć Tomku w swoim domku - skąd tu okna brać, no skąd tu?"

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt kwie 10, 2009 9:36 pm

I jeszcze krótki wierszyk na dobranoc

Pan Perfecta ściemnia srogo
bo chce okna brać niedrogo
czemu mu to służyć ma,
może ktoś odpowiedź zna
może słabo radzi sobie?
może kryzys w kieszeń dziobie?
pewnie dobre okna ma,
ach! to bajka już nie ta
teraz liczy swoje dutki,
w samotności topi smutki
bo się okazało w końcu
że mu wszyscy mówią : dzwońcu

Dobranoc

czyżyk 303
Małomówny
Małomówny

Post autor: czyżyk 303 » pt kwie 10, 2009 9:43 pm

" Perfecta - wolnoć Tomku w swoim domku - skąd tu okna brać, no skąd tu?"[/quote]
Dobre uśmiałem się do łez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czarny chyba minąłeś się z powołaniem. Byli tu tacy którzy szukali hasła reklamowego dla swojej firmy i jeszcze nagrody dawali.
Ale obiecuję że jesli moja szefowa ogłosi Konkurs na hasło dla swojej firmy to zgłoszę się do Ciebie :wink: :wink: :wink:

swoją drogą to myślałem że handlowiec z dobroplastu wziął Perfektę podstępem, upił, zabrał na panienki a potem podsunął umowę do podpisania.
A prawda jest stara jak świat po prostu CCC

czyżyk 303
Małomówny
Małomówny

Post autor: czyżyk 303 » pt kwie 10, 2009 9:54 pm

PERFEKTAOKNA NAPISAŁ
Do nas dzwonią raz w tygodniu z zapytaniem" czy przemyślał Pan już nasza ofertę" odpowiedź brzmi " NIE " i jeszcze nie dali sobie siana to już jest żenujące nudne a tak w ogóle to więcej wydadzą na telefony niż zarobią

Jak widzę żal ci się ich zrobiło i sam postanowiłeś do nich zadzwonić.
Postawa godna podziwu.

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pt kwie 10, 2009 9:58 pm

Panie czyżyk i czarny :)

starczy już czy jeszcze jakies dobranocki macie do zaoferowania ?

..tak w sumie myślę..a może perfecta miał na oku jakiś złoty strzał to turków z Hamburga ;) dla których okna służą do tego aby załatac dziurę w murze ?

sam się kiedyś dowiadywałem o ceny D....... bo miałem trochę okien dla takiego turasa z Belgii puścic. I patrz ! produkuję na Schuco :)

Każdy liczy na zysk :)

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt kwie 10, 2009 10:20 pm

Szanowny Panie Meraś ( piszę to bez cienia ironii)

Dajże sie chłopie trochę pobawić kosztem naszego hipokryty - zabawa jest przednia a poza tym komuś trzeba pokazać kim jest.
Powtarzam - nie ma nic złego we współpracy z Dobroplastem, źle jest gdy ktoś obrzuca ich błotem na forum a potem łasi się do nich jak mały piesek.
O to w tym chodzi - myślę że w jakiś sposób trzeba piętnować takie zachowania bo nasz mr.perfect zachował się jak rasowy polski polityk w myśl zasady : "mówię co trzeba - robię co myślę".
Co zaś się tyczy sposobów tegoż ( jak to nazwałem - piętnowania) to cóż, robię to w sposób który uznaję za ... jak to nazwać... hmmm ... najbardziej delikatny.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » pt kwie 10, 2009 10:24 pm

Krzysiek,dlaczego hipokryta tak od razu? Miał ochotę na danie autografu jego wola,z decyzją w stosunku do wypowiedzi pobłądził. A najogólniej,tylko ten co nic nie robi to błędów nie popełnia. Perfektokna,pozdrowionka i powodzenia w pracy i handlu.
Wszystko jest względne i zależy od punktu widzenia i siedzenia.

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pn kwie 13, 2009 4:16 pm

Panowie. Czytam i jakoś nie mogę sobie tego poukładać.
Po analizie widzę tu wielką intrygę. Analizujmy. Perfecta podpisuje umowę z D................, a także ze mną i innymi firmami. Następnie wypłwa bna forum sprawa podpisania umowy z D............ Dlaczego nie z F........, czy W............. Grubymi nićmi szyte, Panowie. Ten, kto rozpoczął ten temat, był pierwszą osobą, która wiedziała o podpisaniu takiej umoiwy, czyli przedstawicielem D.............
Może zrłóbmy tak. Niech każdy zajmie się sobą i spojrzy na swoja politykę marketingową.
Ja widzę, co się dzieje. jako producent słyszę tylko jedno - dasz cenę, to może pohandlujemy. Panowie, katastrofa. Nie ważne jest, co oferujesz. Gówno znaczysz bez ceny. Przecież to jest chore. Każdy to wie, ale nikt nie jest w stanie zmienić tego tanu rzeczy.
Pracuję nad wizerunkiem mojego produktu i nic z tego nie mam, bo ze wszystkich stron słyszę tylko cena, cena..............cena. A kto kirdykolwiek zapyta o jakość lub inne zalety produktu. Nikt, przez 3 miesiące nikt.
Więc nie pastwcie się tu nad perfektą, tylko spójrzcie na to, czego wymagacie od swoich dostawców? CENY, CENY i CENY.
Czy to jest normalne????????????????????????

Jestem wściekły i nie będę kontynuował, bo mógłbym użyć nieprzyzwoitych słów.
Kończę, bo są święta i nie wypada bluzgać. Zastanówcie się, co robicie, a później krytykujcie innych.

Pozdro.

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pn kwie 13, 2009 6:03 pm

Ja jestem wierny swojej ideologii. Zdania na temat g..o wartej tanizny nie zmienię, choćby mnie na stosie palili. Decco nie chce ze mną gadać, Gaelan powstrzymuje mnie od komentarzy - choć nie twierdzę, że wszystko, co proponują to nic nie warte g....o. Na temat D.......... już sie nie wypopwiedam, bo kiedyś powiedziałem, że szkoda na to energii. Zobaczymy, co zrobi Perfecta. Mam nadzieję, że to była niedyspozycja z jego strony i wszystko wróci do normy - tak myślę, choć nie znam go długo.
Spadam na kielicha.
Nara, hej.

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pn kwie 13, 2009 6:50 pm

Pan Bartłomiej napisał:
"Ja widzę, co się dzieje. jako producent słyszę tylko jedno - dasz cenę, to może pohandlujemy. Panowie, katastrofa. Nie ważne jest, co oferujesz. Gówno znaczysz bez ceny. Przecież to jest chore. Każdy to wie, ale nikt nie jest w stanie zmienić tego tanu rzeczy.
Pracuję nad wizerunkiem mojego produktu i nic z tego nie mam, bo ze wszystkich stron słyszę tylko cena, cena..............cena. A kto kirdykolwiek zapyta o jakość lub inne zalety produktu. Nikt, przez 3 miesiące nikt."

I to niestety jest prawda, ostatnio rozmawiałem z bardzo dużym odbiorcą Okfensu który... przerzucił sie teraz na innego dużego dostawcę- powiedział mi " Panie , teraz sprzedaje sie tylko cena".
Przykro jest panie Bartłomieju jak czytam że pracuje Pan nad wizerunkiem swojego produktu i nic z tego Pan nie ma. Myli sie Pan jednak!!! Sądzę że ma Pan satysfakcję że nie musi sie Pan wstydzić produktu który od Pana wychodzi i że Pańscy klienci są zadowoleni.
Ale prawdą jest że dealerzy szukają tylko ceny i że potrafia odejść za 20-30 pln na oknie, przykre to a jedyna na to rada to rozwijać własną sieć sprzedaży co właśnie czynię.
Dealerom zaś będę sprzedawał okna ale w cenie która pozwoli mi na nich ZAROBIĆ bo chyba o to chodzi prawda?
Perfekcie zaś życzę smacznego jajka od firmy co hoduje najpiękniejsze okna.

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » pn kwie 13, 2009 7:39 pm

Panowie,dajcie już Perfekcie spokój,zrobił to co uznał za stosowne w danej chwili. Co do 100% cena wśród dealerów to smutna prawda bo tak jak napisał pan Bartłomiej wymusza to obniżenie jakości na producentach,piszę to jako bardzo świeży handlowiec(2.5 m-ca punkt handlowy) ale nie ukrywam że obrałem inną drogę wolę mieć droższego dostawcę w zamian za dobrą jakość i spać spokojnie czy przejść ulicą a widząc klienta móc mu spojrzeć prosto w oczy. Dla mnie CCC to nie jest wyznacznik na szczęście moje i moich obecnych i przyszłych klientów.

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pn kwie 13, 2009 7:40 pm

czarny241 pisze: Ale prawdą jest że dealerzy szukają tylko ceny i że potrafia odejść za 20-30 pln na oknie, przykre to a jedyna na to rada to rozwijać własną sieć sprzedaży co właśnie czynię.
Dealerom zaś będę sprzedawał okna ale w cenie która pozwoli mi na nich ZAROBIĆ bo chyba o to chodzi prawda?
dokładnie..popieram w 100 % chromole wstawianie dealerom z narzutem dajmy na to 1/3 kiedy dealer zawija 2/3, z tym że kto ma jakie koszta ? :evil:

Ja również ostatnio zainwestowałem w salon firmowy ( ok. 40 tys. ) z nastawieniem na klienta który stawia dom.

I można sprzedac za dobre pieniądze okna ! można sprzeda 200 okien i zarobic na nich tyle co przy sprzedaży 1000 okien które producent wstawia swoim "oddanym dealerom" :evil:

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pn kwie 13, 2009 7:48 pm

meraś pisze:
czarny241 pisze: Ale prawdą jest że dealerzy szukają tylko ceny i że potrafia odejść za 20-30 pln na oknie, przykre to a jedyna na to rada to rozwijać własną sieć sprzedaży co właśnie czynię.
dokładnie..popieram w 100 % chromole wstawianie dealerom z narzutem dajmy na to 1/3 kiedy dealer zawija 2/3, z tym że kto ma jakie koszta ? :evil:

Ja również ostatnio zainwestowałem w salon firmowy ( ok. 40 tys. ) z nastawieniem na klienta który stawia dom.

I można sprzedac za dobre pieniądze okna ! można sprzeda 200 okien i zarobic na nich tyle co przy sprzedaży 1000 okien które producent wstawia swoim "oddanym dealerom" :evil:
Po trzykroć AMEN

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pn kwie 13, 2009 7:50 pm

Magic353 pisze:Panowie,dajcie już Perfekcie spokój,zrobił to co uznał za stosowne w danej chwili. Co do 100% cena wśród dealerów to smutna prawda bo tak jak napisał pan Bartłomiej wymusza to obniżenie jakości na producentach,piszę to jako bardzo świeży handlowiec(2.5 m-ca punkt handlowy) ale nie ukrywam że obrałem inną drogę wolę mieć droższego dostawcę w zamian za dobrą jakość i spać spokojnie czy przejść ulicą a widząc klienta móc mu spojrzeć prosto w oczy. Dla mnie CCC to nie jest wyznacznik na szczęście moje i moich obecnych i przyszłych klientów.
Nie damy ( przynajmniej ja ) bo nic mnie tak nie drażni u ludzi jak obłuda i fałsz a takim okazał sie wymieniony koleżka.

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » wt kwie 14, 2009 7:19 am

No, Koledzy, czytam tu wypowiedzi popierające w 100% moją politykę. Ale, cóż z tego, jeżeli Wasze słowa nie mają całkowicie pokrycia z rzeczywistością. Piszecie jedno, a robicie swoje. Jak dotąd nikt, z wyjątkiem Perfecty, nie rozmawiał ze mną o jakości profili, wyposażeniu okien, jakości gotowego produktu. Cena, jak nie to cześć.
A któryś z szanownych dealerów chciałby poznać moją oferte - tak na poparcie swoich słów.

Pozdrawiam B.Z. 600 027 466, ,fresco.okna@wp.pl :D

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » wt kwie 14, 2009 7:48 am

Bartłomiej Zegadło pisze:No, Koledzy, czytam tu wypowiedzi popierające w 100% moją politykę. Ale, cóż z tego, jeżeli Wasze słowa nie mają całkowicie pokrycia z rzeczywistością. Piszecie jedno, a robicie swoje. Jak dotąd nikt, z wyjątkiem Perfecty, nie rozmawiał ze mną o jakości profili, wyposażeniu okien, jakości gotowego produktu. Cena, jak nie to cześć.
A któryś z szanownych dealerów chciałby poznać moją oferte - tak na poparcie swoich słów.

Pozdrawiam B.Z. 600 027 466, ,fresco.okna@wp.pl :D
No to niech Pan zwróci uwagę że ci co popierają zajmują się produkcją

solidnafirma38
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: solidnafirma38 » wt kwie 14, 2009 8:04 am

Rozumiem że można zmienić zdanie , ale trzeba się umieć do tego przyznać , a nie walić ściemy i dalej się pogrążać !!!, no to teraz chyba będziesz musiał zmienić nick-a na forum ? :idea:

josek73
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: josek73 » wt kwie 14, 2009 5:40 pm

A perfecta ma to wszystko w nosie co tu piszecie i dalej udziela jakże mądrych rad.
Może mały konkursik na nowy nick dla perfecta
Proponuję - DWULICUS (zaczerpnięte z filmu ale jakoś pasuje)

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » wt kwie 14, 2009 9:01 pm

Panie Bartłomieju czy pan już ma w ofercie stolarkę p.poż i dymoszczelną czy jest to w fazie zdobywania aprobat? I z czego wykonana jest w/w stolarka alu czy stal i do jakiego EI pan produkuje? Pytam jako zainteresowany.
Ps. Odpowiedź proszę przesłać na priv.

latho
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: latho » śr kwie 15, 2009 11:58 am

Witam Panowie.
Tak sobie przeczytałem opinie Pana Fresco. Muszę mu przyznać, że terez CCC naprawde czyni cuda. Ale czy te cuda nie sa PO-dobne do czegoś co juz słyszeliśmy? Wiele lat handlowałem różnymi producentami i muszę uspokoić Pana z Fresco, że efekty CCC juz widzimy kiedy to wyrywa się roczną stolarkę choćby dzwiowa z hipermarketów. Producenci tacy jak D itp z całym szacunkiem są niezbędnym elementem kapitalizmu, tylko trochę produkt nie ten, ale cóż ich wybór a w zasadzie klientów. Ja jako handlwiec lubiałem mieć produkt słaby i tani a to dlatego, że nieraz dobrze się handluje na zasadach porównawczych a to czy go sprzedałem zalezało w 95% ode mnie. Trzeba wierzyć w to co się robi bo to się udziela klieltowi. Ale tylko krowa nie zmienia zdania (czyt. Perfekt....) Może nie wytrzymał ciśnienia a może zmienił pogląd? On wie już jak było. Zasada w rynku jest prosta, najpierw trzeba włożyć zeby coś wyciągnąć (hehe i nie tylko w rynku ta zasada ma zastosowanie). Wiemy jednak z historii, ze barwione lisy żyją któtko bo w pewnym momencie ani kurczaki ani bracia nie będą już ich chcieli w swoich szeregach. Osobiście uważam, że wsparcie obopulne jest ważne. Producent tylko ciśnie i ciśnie...ale co też daje w zamian...? Dobry produkt? hmm to ważne ale w pewnym momencie nie najważniejsze. Ktoś tu napisał, ze najlepiej jest otwierać salony firmowe. Ja też tak uważam. Czy widzieliście, zeby samochody różnych marek można było kupić w 1 miejscu? Chyba, że używane szroty. Ale Wy Panowie budujecie marke wiec trzeba sie liczyc z nakładem. Bo jak firmy nie stać na dobrze opłacanych pracowników to pracownik odejdzie i to do konkurencji i zgadnijcie co bedzie dawał do opinii publicznej o swoim byłym pracodawcy za informacje. Dlaczego tzw zachód ma lepiej, bo tam sie uzależnia od siebie swoich pracowników i pózniej dopiero wyciska sie z nich soki, oni pózniej maja mniej czasu ale za to wiecej kaski. A jak się szuka pracu to się słyszy, wez swoje auto i sprzedawaj moje okna a ja Ci dam prowizje. To ja Ci dam 100 produktów a Ty sprzedawaj moje towary ja Ci tez dam dobrą prowizje!!! Nie da rady tak. Dlatego tylu sie w Polsce porobiło Fachowców, że oni niby też potrafią otworzyc zakład. Nie twierdze, ze nie potrafią ale do czego to doprowadza sami widzicie. Musi się coś dac z tym zrobić, niech bedzie 100 producentów w Polsce i dadzą zarobić swoim pracownikom bo sumarycznie punktów handlowych bedzie podobnie jak dzisiaj. Może niech sie dogadają i podzielą obowiązkami taka jak we Francji zrobili to rolnicy, nie kazdy musi produkowac zeby zarabiać! Pcv jest łatwy do produkcji i dlatego rzucili sie na niego, ale drewno sobie jakos radzi bo jest ich mniej i kazdy ma swój kawałek tortu. Bo trzeba inwestowac i jeszcze raz inwestować. Kogo nie stać na inwestycje nich odrazu zamknie firme bo popadnie w długi. Najpierw jest człowiek + kapitał + praca = Firma. Ale kapitał ludzki jest najważniejszy, bo z odpowiednimi ludzmi mozna zrobic wszystko a z pieniedze bez ludzi mozna jedynie stracic. Panowie Producenci Pomyślcie na łączeniu sił a nie topieniu sie w błocie. Kto nie połączy ich to sam utonie. Pozdrawiam

josek73
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: josek73 » śr kwie 15, 2009 10:25 pm

napisane przez przez perfektaokna » So mar 14, 2009 5:17 pm

"całe szczęści nie biorę nie brałem i nie będę brał zam po prostu temat dosyć dobrze osobiście znam co najmniej 10 firm które biorą u nich okna wymieniał nie będę bo nie chcę nikomu robić antyreklamy chcesz się przekonać jak jest naprawdę to przyjedź do mnie i zobacz sam co sprzedaje zapraszam po adres pisz na PRV"
:oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie można być pewnym do końca czy czegoś nie brałeś

No i jeszcze podpis pod postami:

"Wiem,że to burzy wszystko czego was uczono,ale prawda i fałsz istnieją.Tylko dlatego,ze nie znacie prawidłowej odpowiedzi,może nawet nie ma takiej możliwości,nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą.Sprawa wygląda prościej.Jest ona po prostu zła."

I tu trzeba przyznać rację - prawda i fałsz - tylko ile w tobie prawdy a ile fałszu?

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » czw kwie 16, 2009 11:51 am

taa... też właśnie przeczytałem post "ANKIETA DOBROPLAST"

8)

ekodomgizycko
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: ekodomgizycko » sob kwie 18, 2009 10:51 am

Czasami tu wchodze poczytac ciekawe posty ale wracając do poprzednich i czytając to co pisal perfektokna o danej firmie czesto wypowiadając sie pogardliwie obrzucając ich błotem a to co czytam teraz że...........dla mnie osobiście to dziecinada z lat szkolnych...."Nie mów nigdy źle o kims bo nie wiesz co ciebie w zyciu spotka" tego trzeba sie trzymać skoro przybiera sie barwy kameleona i rozpieszczonego brzdąca.Kończąc swoją myśl ,nie jest istotne z kim sie i co podpisuje ale głupio wyglada jak miesza sie kogos z błotem a później pada sie do jego stóp,moze polityka dla pana panie perfe...cos tam?,tam sie zmienia poglady jak zawieje i na tym trzeba zakończyc ten temat bo juz chyba kazdy ma wyrobione zdanie.Pozdrawiam sprzedawców :D

KAT
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: KAT » sob kwie 18, 2009 11:24 am

Ja myślę że każdemu zdażyło się kiedyś że wypluł przed siebie i w tym momencie zawiał halny w twarz i spulcie wróciło mu na nos.Chodzi o to że to ta sama ślina co wyplułeś, nie inna , to nie majowy deszczyk.
A pan Żegadło to wielki obrońca Perfekty bo ten też z nim podpisał umowę rozumiem i chce się podlizać ( a nuż kupi kilka okien), obwiniając D..za ten stan rzeczy ( tzn że Dobroplast namówił haniebnie biednego, i nieznajacego się niby Perfektę na handel ich oknami).
Wytłumaczcie mi jak oni niby namawiają jak wszyscy piszą że w Dobroplaście nikt nie odbiera telefonów,nie ma handlowców-a jak są to kompletnie nie znający się na rzeczy podawacze cenników.
Żeby była jasność nie jestem z Dobroplastu

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » sob kwie 18, 2009 3:05 pm

Kat,nie handluję z dobroplastem i nie zamierzam tego robić,jak zdobywają klienta z tego co się czyta na ich temat to odpowiedź jest jasna i prosta.Tylko ceną,a po mojemu to czy Perfektokna podpisał umowę z firmami X,Y,Z lub innymi to jego wolna nie przymuszona wola i nie traktuj mnie jako obrońcy Perfekty bo dla mnie jest kolegą po branży i wspólnym użytkownikiem forum a w sprawach handlowych nie mamy nic ze sobą wspólnego. I tak z innej bajki,tylko dla tego że ktoś zmienił spojrzenie na świat i handel to od razu należy przekreślać?

ONYX2
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: ONYX2 » sob kwie 18, 2009 7:25 pm

KAT-owi chodziło chyba o Bartka Zegadło jak dobrze rozumiem a nie o Ciebie Magic353, no chyba że to jedna i ta sama osoba pod innym nickiem?
No to co Heyah i do przodu ;)

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » sob kwie 18, 2009 9:20 pm

Pan Bartłomiej Zegadło i ja jesteśmy dwoma różnymi osobami i patrząc po lokalizacjach dzieli nas skromne 400 km.
Wiem że KAT zwrócił się w kierunku Pana Bartłomieja ze swoją wypowiedzią a sens mojej wypowiedzi był w zupełnie innym kontekście. Pozdrawiam.

ONYX2
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: ONYX2 » ndz kwie 19, 2009 9:20 am

aha, 8)
No to co Heyah i do przodu ;)

,,C''Corso
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ,,C''Corso » ndz kwie 19, 2009 10:55 pm

Witam.Korzystając z okazji proszę o Waszą rade.Skoro znane są Wam okna dobroplastu, to proszę napiszcie mi, jak założyc zaślepki :? na odwodniania??? Hmm nigdy nie pasują!Co radzicie powiększać otwory wiercąc przy kliencie ,czy przerobić zaślepki i przyklejać na kropelkie?Może przedstawiciel Dobroplastu coś poradzi:]Pan Perfekta napewno ma już doświadczenie,licze na jego pomoc .Che che.Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedż za którą serdecznie dziekuje.Mowa oczywiscie o profilu avangarda z Dobro...... Acha tak na marginesie Perfekta ,aleś sie wpie..... :oops: ....:]
:roll:

tygrys
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tygrys » pn kwie 20, 2009 12:31 pm

na prośbę mojego kolegi poprosiliśmy o przyrząd do badania gazu w zespoleniach,i zbadaliśmy 40 wkładów szybowych z firmy D......... i zgadnijcie ,że w ani jednym zespoleniu nie znaleziśmy śladu argonu,brak napisów na ramkach mój kolega który handluje tymi oknami nareszcie się przestraszył,że potraci kupujących,poradzcie co ma zrobić

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » pn kwie 20, 2009 4:16 pm

poprosić o deklarację zgodności na otrzymany wyrób budowlany wraz z wszelkimi świadectwami badań, m.in. na izolacyjność pakietów szybowych
A jak ją otrzyma to niech wymieni jeden z pakietów na własny koszt a ten odda do badania. Jeżeli nie będzie współczynnik wówczas może dochodzić swoich praw wraz ze zwrotem poniesionych kosztów badania szyby.
Pozdrawiam Wojtys

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pn kwie 20, 2009 6:22 pm

Drodzy Koledzy, zejdźcie łaskawie ze mnie, bo ten wątek nie dotyczy mojej osoby. Podpisuję umowy z kim chcę i nie interesuje mnie czy tem ktoś ma podpisane takowe z kim innym. Nikogo do współp[racy nie zmuszam, wolny wybór. Podlizywac nikomu się nie muszę i nie bedę tego robił ani teraz, ani nigdy w przyszłości.
A tak w sprawie tanizny, to wiem jedno, przeważająca większość dealerów zawsze rozmowę o współpracy zaczyna od pytania o cenę. Nie spyta nikt, co masz ciekawego, czym mógłbym klienta zachęcić do kupienia tego, czy innego towaru. Cena!!!!!!!!!!! Niedobrze mi sie robi jak rozmowę zaczynamy z tego poziomu. A, kto, jak nie oni - dealerzy właśnnie - kształtują rynek? Gdyby się Panom pośrednikom chciało popracować nad klientem, to odsetek sprzedawanej tanizny na pewno by się zmniejszył.
U mnie sezon zdecydowanie ruszył i zdecydowanie nie sprzedaje najtańszych produktów ze swojej oferty. Jakieś 85 do 90% sprzedaży to produkty z wyższej półki. Wystarczy tylko nacisnąć u klienta odpowiedni guziczek, co zajmuje trochę czasu, ale się opłaca.

P.S.
Na tym forum mam jeden nick.

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pt maja 01, 2009 4:57 pm

Słyszałem że Perfecta nie ma czasu wchodzić na forum.
Czyżby nie mógł się obrobić z robotą... przy reklamacjach...

lukasz1975
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: lukasz1975 » ndz maja 03, 2009 9:17 pm

o boże ale porażka , jak można zrobić coś takiego , jesli wcześniej wypisywało się takie rzeczy . Ale cóż chyba faktycznie jest cienko na rynku bo i wsród mojej lokalnej konkurencji pojawili się zwolennicy D... , choc jeszcze nie tak dawno wyśmiewali sie z tej firmy . Mam przynajmniej satysfakcje że moje wypowiedzi w temacie D.. były prawdziwe i nie musze sie niczego wstydzic i nikt nie powie o mnei to co teraz mówią o Perfekokna (ta nazwe to chyba trzeba by zmienić) :) Swoja droga to jestem ciekawy jakie warunki dostaja ci skruszeni nowi dealerzy , jak znam zycie to pewnie lepsze niz starzy , zresztą to normalne bo polityka sprzedażowa w D.. zawsze była dziwna . Swoja droga to czuje sie zapomniany bo po cichu liczyłem ze po tak szumnych przyjęciach PH w końcu jakiegos zobacze choćby tak dla zasady , z szacunku dla starych odbiorców ale widze ze poziom nowych PH jest jaki jest :( .
Więc jeśli czyta to jakiś PH na śląska lub małopolske to fajnie by było jak by sie pokazał z jakimiś materiałami reklamowymi bo jak zamówie w firmie to będe miał dopiero na boze narodzenie :)

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pn maja 04, 2009 7:37 am

Widzę, łukasz, że "ciągnie wilka do lasu".
Nie krytykuj innych, bo jak przyjedzie już ten PH, to możesz wdepnąć ponownie, jak inni.

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pn maja 04, 2009 6:23 pm

lukasz1975 pisze:o boże ale porażka , jak można zrobić coś takiego , jesli wcześniej wypisywało się takie rzeczy . Ale cóż chyba faktycznie jest cienko na rynku bo i wsród mojej lokalnej konkurencji pojawili się zwolennicy D... , choc jeszcze nie tak dawno wyśmiewali sie z tej firmy . Mam przynajmniej satysfakcje że moje wypowiedzi w temacie D.. były prawdziwe i nie musze sie niczego wstydzic i nikt nie powie o mnei to co teraz mówią o Perfekokna (ta nazwe to chyba trzeba by zmienić) :) Swoja droga to jestem ciekawy jakie warunki dostaja ci skruszeni nowi dealerzy , jak znam zycie to pewnie lepsze niz starzy , zresztą to normalne bo polityka sprzedażowa w D.. zawsze była dziwna . Swoja droga to czuje sie zapomniany bo po cichu liczyłem ze po tak szumnych przyjęciach PH w końcu jakiegos zobacze choćby tak dla zasady , z szacunku dla starych odbiorców ale widze ze poziom nowych PH jest jaki jest :( .
Więc jeśli czyta to jakiś PH na śląska lub małopolske to fajnie by było jak by sie pokazał z jakimiś materiałami reklamowymi bo jak zamówie w firmie to będe miał dopiero na boze narodzenie :)
Mam wrażenie że u kolegi wystąpiło rozdwojenie jaźni, ale może to tylko wrażenie, wprawdzie nie kojarzę twoich postów ale jeśli dobrze rozumiem to kiedyś byłeś dealerem firmy D i nie masz o niej dobrego zdania - teraz nie jesteś - ale chętnie pogadałbyś z PH i przeanalizowałbyś ofertę. Dobrze rozumiem?
To taka sytuacja w stylu zjeść ciastko i mieć ciastko.
Pan Bartłomiej słusznie podsumował że " ciągnie wilka do lasu" - to trochę tak ( proszę wybaczyć porównanie) jak z alkoholikami: kiedyś ostro pili, teraz już nie piją ale nie daj Bóg okazji a urżną się znowu do nieprzytomności i pić będą dalej.
Pzdr

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pn maja 04, 2009 6:34 pm

No, to czarny241chyba gramy w jednej orkiestrze. Tak mi się wydaje. Po koleżeńsku proponuję "zejść" z Perfekty.
Kupuje u mnie. Mam wrażenie, że jak dotąd, tylko u mnie - analizując ilość zamówień (choć żadnego z moich klientów nie sprawdzam, niech robią, co chcą, wolna wola). Ale współpracę na takich zasadach lubię.
A jak widać, po omawianej wypowiedzi, każdy może strzelić sobie gola. Dobrze, gdy zrobi to raz.

Hej. :D :roll:

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pn maja 04, 2009 6:51 pm

Witam użytkowników po dłuższej nie obecności, chciałbym Panu czarny 241 wyjaśnić że źle mnie Pan ocenia a docinki z pana strony są nieeleganckie i nie na miejscu, cóż mogę Panu powiedzieć firma d... o której tak głośno nie przekonała mnie do swoich wyrobów, kolor jednostronny w ich wydaniu jest do bani, narożniki do bani, profil do bani i wszystko do bani no może poza banerem który i tak u mnie nie wisi i nie zawiśnie. Panu który rozpoczął wątek dziękuję za znakomitą reklamę. Cóż mogę powiedzieć dostałem tyle ofert handlowych jak jeszcze nigdy dotąd zacząwszy od decco a na vece skończywszy. Co mam w ofercie każdy widzi, i nikt się nie czepia robię swoje. A i jeszcze jedno reklamacji nie mam ani na d...... bo u nich nie zamawiam, ani też na fresco bo robią dobre okna.
jest wiele chłamu na rynku. Zacząwszy od d..... a skończywszy na decco. w tym że w tym drugim przypadku producenci nie ujawniają że to chińczyk. Kryją profile pod różnymi nawami które to mają przyciągać klienta. Ja nie stosuję technik dobre równa się tanie i na odwrót. Jeśli ktoś chce pogadać ze mną a nie mnie obrażać to proponuję zadzwonić nr znacie. Na tym zakończę.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Krystian

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pn maja 04, 2009 7:00 pm

Bartłomiej Zegadło pisze:No, to czarny241chyba gramy w jednej orkiestrze. Tak mi się wydaje. Po koleżeńsku proponuję "zejść" z Perfekty.
Kupuje u mnie. Mam wrażenie, że jak dotąd, tylko u mnie - analizując ilość zamówień (choć żadnego z moich klientów nie sprawdzam, niech robią, co chcą, wolna wola). Ale współpracę na takich zasadach lubię.
A jak widać, po omawianej wypowiedzi, każdy może strzelić sobie gola. Dobrze, gdy zrobi to raz.

Hej. :D :roll:
Panie Bartłomieju po koleżeńsku dziękuję za radę ale cóż, mam swoje zdanie w tej materii i nie zamierzam go zmieniać, przykro mi ale nie zmieni tego nawet fakt że kupuje u Pana.
Jak dla mnie skompromitował się kompletnie nie jako handlowiec ( boję się użyć określenia biznesmen) ale jako człowiek.
Każdy robi błędy ale wystarczyło w jego wypadku po prostu przyznać że "głupio wyszło" i to by wystarczyło a tymczasem kolega brnął coraz głębiej a za jedyną linie obrony przyjął usunięcie swoich postów.
Wiem że uparłem się może na niego ale jak pisałem wcześniej najbardziej u ludzi drażni mnie obłuda i fałsz a tym niestety się pan P wykazał bo to że handlował, handluje czy też miał zamiar handlować z firmą D nie jest przecież niczym złym.
Przykro mi ale oceniam ludzi nie przez pryzmat tego co mówią ale przez pryzmat tego co robią.
Za dobrą radę dziękuję i choćby przez wzgląd na Pana rozważę ją na pewno.
Pzdr

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pn maja 04, 2009 7:02 pm

perfektaokna pisze:Witam użytkowników po dłuższej nie obecności, chciałbym Panu czarny 241 wyjaśnić że źle mnie Pan ocenia a docinki z pana strony są nieeleganckie i nie na miejscu, cóż mogę Panu powiedzieć firma d... o której tak głośno nie przekonała mnie do swoich wyrobów, kolor jednostronny w ich wydaniu jest do bani, narożniki do bani, profil do bani i wszystko do bani no może poza banerem który i tak u mnie nie wisi i nie zawiśnie. Panu który rozpoczął wątek dziękuję za znakomitą reklamę. Cóż mogę powiedzieć dostałem tyle ofert handlowych jak jeszcze nigdy dotąd zacząwszy od decco a na vece skończywszy. Co mam w ofercie każdy widzi, i nikt się nie czepia robię swoje. A i jeszcze jedno reklamacji nie mam ani na d...... bo u nich nie zamawiam, ani też na fresco bo robią dobre okna.
jest wiele chłamu na rynku. Zacząwszy od d..... a skończywszy na decco. w tym że w tym drugim przypadku producenci nie ujawniają że to chińczyk. Kryją profile pod różnymi nawami które to mają przyciągać klienta. Ja nie stosuję technik dobre równa się tanie i na odwrót. Jeśli ktoś chce pogadać ze mną a nie mnie obrażać to proponuję zadzwonić nr znacie. Na tym zakończę.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Krystian
A kolega jak widzę dalej nie rozumie o co mi chodzi. Cóż, trudno...

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pn maja 04, 2009 7:05 pm

pogadamy jutro zadzwonię

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » pn maja 04, 2009 8:21 pm

perfektaokna pisze:pogadamy jutro zadzwonię
Jutro? Przecież rozmawialiśmy dzisiaj, nieprawdaż?

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » wt maja 05, 2009 7:16 am

Teraz, to już nie wiem czemu ma służyć ta Wasza konwersacja. Przecież nic niwego do tego wątku nie wniesiecie.
Zmieńmy wszyscy temat, na jakiś ciekawszy, bo ten zaczyna być nudny.

czarny241
Małomówny
Małomówny

Post autor: czarny241 » wt maja 05, 2009 6:55 pm

Konwersacja ma służyć wzajemnej wymianie poglądów, dziś Perfecta zadzwonił do mnie i wyjaśnił pobudki którymi się kierował. Z częścią argumentacji się zgadzam, z częścią nie ale cóż, szacunek dla niego choćby z tego względu że potrafi się przyznać do błędu i za to że zadał sobie trochę trudu żeby zdobyć do mnie numer i porozmawiać " na żywo".
Palnął głupotę - to oczywiste, ale mimo młodego wieku potrafi się do tego przyznać ( może trochę szkoda że tak późno bo nie byłoby tego całego wątku) , ważne jest dla mnie osobiście to ,że poczuł w sobie potrzebę żeby zakończyć temat, w sumie przyznać muszę w sposób honorowy.
Ze swojej strony temat uznaję za zakończony a wszystkim tym którzy za moment zaczną krzyczeć że zmieniłem nagle zdanie co do Perfecty mówię że nie, po prostu chłopak zachował się w uczciwy sposób i za to należą mu się słowa uznania.
Pzdr

Awatar użytkownika
HONEST99%
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: HONEST99% » pn sie 24, 2009 9:27 am

perfektaokna=samodestrukcja
Pozdrawiam wszystkich normalnych.

przemos
Czytelnik
Czytelnik