UWAGA NA FIRMĘ REHAU - SPORE PROBLEMY W DOSTAWACH

GRZEGORZ-EC

UWAGA NA FIRMĘ REHAU - SPORE PROBLEMY W DOSTAWACH

Post autor: GRZEGORZ-EC » sob paź 04, 2003 9:24 am

Wszystkich którzy zamierzają podejmować współprcę z firmą REHAU przestrzegam przed podjęciem takiej decyzji.
Firma REHAU tradycyjnie jak co roku ma spore problemy w dostawach
podstawowych profili białych w podstawowym systemie BASIC.
Moja firma jest od pięciu lat związana z REHAU i jest jednym z większych
odbiorców REHAU a pomimo tego przedstawiciel handlowy wyłącza telefon kiedy do niego dzwonię ( Pan Dziedzic )
Nikt nie potrafi określić kiedy problemy te się zakończą.

oknoAD

x-man

Post autor: x-man » pn paź 06, 2003 8:41 pm

A DOBRZE WAM TAK. ŚMIALIŚCIE SIĘ Z ALUPLASTA......NO TO KARA.

Ireneusz Dziedzic

odpowiedź na zarzuty p. Grzegorza EC

Post autor: Ireneusz Dziedzic » wt paź 07, 2003 3:14 pm

Informuję Pana, że jest czas pracy i czas odpoczynku. W niedzielę mam prawo mieć wyłączony telefon. A tak swoją drogą to brakło odwagi żeby się przedstawić !
IRENEUSZ DZIEDZIC

RedYeti
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: RedYeti » śr paź 08, 2003 3:35 pm

pan Dziedzic się tłumaczy, że może sobie wyłączyć telefon w niedzielę, ale problemy z dostawami i tak zostają. w przypadku garażu w jakim pracuję (500 okien /mc) termin realizacji zamówienia 2 tygodnie na białe REHAU BD jest po prostu makabryczny. Zwłaszcza, że przy większej ilości zamówień w dwa zamówienia wykorzystuję mój limit kredytowy i, żeby dostać następne musze wpłacić kasiorę której po prostu jeszcze nie mam. A żeby było śmieszniej to moje zamówienie stanie w kolejce dopiero po uregulowaniu płatności. Tak więc mimo terminu płatności i limitu kredytowego muszę płaćić przedpłaty na materiał, bo limitu większego nie dostanę. Qrwa... normalnie "MIŚ" z Tymem to pikuś przy tym wszystkim. A Rysiu Nowicki potrafi tylko mówić że zaraz będzie lepiej, ale przynajmniej nie wyłącza koóry.
MASAKRA :oops:

Gość

Post autor: Gość » czw paź 09, 2003 8:43 am

a może Deceunick??

IRPLAST

Post autor: IRPLAST » czw paź 09, 2003 3:54 pm

Witam Panie Ireneuszu, proszę się nie denerwować.
Zapraszam do Pyskowic na browarek.

Pozdrawiam.

oknoAD

GRZEGORZ-EC

Post autor: GRZEGORZ-EC » pt paź 10, 2003 10:51 am

Panie Dziedzic.
Po pierwsze dzwoniłem do pana nie w niedzielę a w sobotę i odrzucił pan
moje połączenie następnie wyłączył pan telefon komórkowy.
Ma Pan rację że jest czas pracy i odpoczynku !!! ale niestety przez problemy firmy REHAU w dostawach nasi pracownicy odrabiają zaległości w niedzielę nie mówiąc o sobotach i nadgodzinach a pan w piątek o godzinie 15,00 ma wszystko w d...e .

OBSERWER

ŻALE PANA EC GRZEGORZA

Post autor: OBSERWER » pt paź 10, 2003 3:03 pm

SZANOWNY PANIE. SKORO PAŃSKIE ŻALE OSIĄGNĘŁY APOGEUM.TO MOŻE NIECH SIĘ PAN NIE WYPŁAKUJE PUBLICZNIE TYLKO ZMIENI DOSTAWCĘ.
POZDRAWIAM. NOTA BENE PODANIE NAZWISKA PANA Z REHAUA BYŁO WIELCE NIESTOSOWNE. :mrgreen: :oops:

Bzinks

rehau

Post autor: Bzinks » pn paź 27, 2003 11:43 am

Witam

Czy ktos może podac mi orientacyjne ceny oscieżnicy , skrzydła , słupka stałego i listwy w tym systemie , kolor biały , profil trójkomorowy , inaczej mówiąc wersja najtańsza - dzięki za pomoc :D

RedYeti
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: RedYeti » wt paź 28, 2003 12:10 pm

pewnie, zaraz wszyscy podamy bo to fajnie jak sie tak szczerze ceny na forum podaje
i żeby inni nie byli zazdrośni:
rama : 1 zł
skrzydło : 1 zł
listwa: 10 gr
wzmocnienia 1 i 2 grosze odpowiednio
cieszysz sie ;)

Gość

UWAGA NA FIRMĘ REHAU (SPORE PROBLEMY W DOSTAWACH)

Post autor: Gość » pt gru 12, 2003 10:10 pm

Są już bardzo dobre profile polskiej produkcji. Nie maja przedstawicieli handlowych i problemów z dostawami. Jak ktoś musi od Niemców - no to cóż?

Gość

UWAGA NA FIRMĘ REHAU (SPORE PROBLEMY W DOSTAWACH)

Post autor: Gość » pt gru 12, 2003 10:20 pm

Panie Ireneuszu. Sam padłem na tym portalu ofiarą tak dalece nieeleganckich osób, które nie potrafią odważyć się na podanie swojej tożsamości, a wylewają swą żółć na pracowników firmy, do ktorej mają pretensje nastając jednoczesnie na ich dobra osobiste. Myślę,że wydaja w ten sposób świadectwo o sobie, jednocześnie zniechecając do lektury i marginalizujac caly portal. Swoją drogą - cy to klient warty zachodu, ktory na forum publicznym obraża swojego dostawcę kopiąc jednoczesnie dołki do ktorych to on przeciez będzie wpadać. ten portal przegladaja potencjalni klienci, potencjalni dealerzy - jak im potem mówić o dobrym profilu na którym sie produkuje?

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”