siegenia zubehor bremsschere

pawel0609
Czytelnik
Czytelnik

siegenia zubehor bremsschere

Post autor: pawel0609 » pn lip 13, 2009 7:18 pm

Witam po montażu okien została mi w domu część która tak właśnie się nazywa siegenia zubehor bremsschere czy ktoś może mi powiedzieć do czego może to służyć. Dziekuje z góry za odpowiedź.

oknoAD

krzysztofp
Rozgadany
Rozgadany

Re: siegenia zubehor bremsschere

Post autor: krzysztofp » pn lip 13, 2009 9:04 pm

To zestaw dodatków hamulca. Albo koledzy mieli ich za dużo, albo hamulec w Twoim oknie nie działa.

pawel0609
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pawel0609 » pn lip 13, 2009 9:43 pm

Dzięki wielkie za odpowiedz czy mógłbyś napisać coś więcej do czego on służy i w jaki sposób sprawdzić czy ja mam to założone czy nie. Nie wiem dlaczego to zostało przy sprzątaniu znalazłem woreczek właśnie z tą częścią.

turkuc
Małomówny
Małomówny

Post autor: turkuc » wt lip 14, 2009 6:43 pm

Z tego co przeczytalem to nozyca do hamulca do okuc siegenia ogladnij dokladnie okna na dole przy zawiasie dolnym skrzydla i ramy ale najprawdopododobnie montezy mieli hamulec i im wypadl ot przypadek :D

krzysztofp
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: krzysztofp » wt lip 14, 2009 10:58 pm

Hamulec (okienny) służy do ustalania (blokowani) pozycji pośredniej skrzydła w pozycji rozwarte (nie uchylone).
Jeżeli nie zamawiałeś (zamawiałaś) dodatku do okuć w postaci hamulca - to faktycznie, montażysta zostawił tę część przez przypadek.
Bez obaw. Twojemu oknu, tak jak i Tobie - nic nie grozi.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”