PT-POL to to samo co EKO-OKNA CIEKAWOSTKA!!!

Saperos
Zaangażowany
Zaangażowany

PT-POL to to samo co EKO-OKNA CIEKAWOSTKA!!!

Post autor: Saperos » wt lis 10, 2009 12:56 pm

WITAM
KTOŚ SIĘ WYPIERAŁ ŻE TO NIE TO SAMO ALE ZAUWAŻYŁEM ŻE W ARTYKULE SPONSOROWANYM FIRMY PT-POL NA OKNONECIE OTO LINK
http://oknonet.pl/okna/typy_okien/typow ... 13681.html
NA PIERWSZYM ZDJĘCIU PRACOWNIK W CZERWONEJ KOSZULCE MA SPODNIE Z NAPISEM EKO-OKNA
FIRMY SIĘ PROMUJĄ:)
ALE JESTEM SPOSTRZEGAWCZY NIE:)

oknoAD

petit
Czytelnik
Czytelnik

Re: PT-POL to to samo co EKO-OKNA CIEKAWOSTKA!!!

Post autor: petit » wt lis 10, 2009 2:22 pm

Gratuluje spostrzegawczości !
Ja dodam tylko, że Pani Czerwińska to matka Mateusza Kłoska :D
Ot i cały mistyczny plan.
Ciekawe słowa , które w w/w wywiadzie powiedziała dotyczą cytują : " wiarygodnego dostawcy w kryzysie" - otóż Pani Prezes proszę przekazać 'właścicielowi trzech fabryk', że wypowiedzieć te słowa to jedno a zrozumieć ich sens to już inna bajka :lol:
Z życzeniami utrzymania dalej wszystkiego w tajemnicy
AGENT TOMEK :)

josek73
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: josek73 » wt lis 10, 2009 3:45 pm

A zakładzik normalnie pełen okien. Praca wre, że ho ho :lol:

finestra xyz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: finestra xyz » śr lis 11, 2009 1:30 am

To nie to samo...a że tu matka ,a tam syn, a co nie można ? a te portki pracownicze...co sie czepiacie?-przypadek taki /
Pan Mateusz to pewnie nie wie ,że taki twór co to Europe podbija to w ogóle istnieje :lol:

Przeds.Handl. D.S.
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Przeds.Handl. D.S. » ndz lis 15, 2009 11:25 pm

Witam. Jasne śe toto samo. Znam tam kilku ludzi odeszli z komkurencji i żałują.Był tam szef eko-okien m.k. i wszystkich ustawiał atmosfera jak w eko-oknach. Produkt też widziałem nieszczególny ale tani wole jednak dobroplast od ich aluplasta.

fachowiec31
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: fachowiec31 » wt lis 17, 2009 2:54 pm

Witam
Macie koledzy racje PT-Pol to to samo co Eko-okna .
Wbrew temu co mowi pani prezes ze przysiweca im cel aby klient byl najawzniejszy nie jest tak do konca prawda.
Miałem okazje z nimi sie spotkac i wszystko wyglada dobrze od momentu kiedy sie pojawia handlowiec jest wszystko ok sa obietnice i jak narazie sie na tym konczy .Wspólczuje pracownikom tej firmy bo spychologia jes tam całkiem niezła ,a doprosic sie o jaka kolwiek odpowiedz na wycene jakis nietypow lub uzyskac jakas kolwiek informacje o transport nikt nic nie wie i za kazdym razem trzeba dzwonic do swojego opiekuna (hadlowca).A miało byc tak pieknie :( ceny i wykonanie ok ale reszta to porazka podobna do firmy D z Zambrowa .pozdrawiam

oknoAD

aluplastowiec
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: aluplastowiec » śr lis 18, 2009 8:16 am

Witam,

pieprzenie zazdrosnej konkurencji jestem klientem PT od samego jej początku i za super kasę robi dobre okna wporuwnaniu do innych aluplastów na rynku mają super JAKOŚĆ i CENA RABIENIA HASAUA no i co tu narzekać tylko w pazdzierniku zrobili 10 tysiecy okien a tu już cos mówi no nie jak chcecie to mozecie kupic ode mnie bo mam tam najnizsze ceny 034 po 3.. zł no i co wy nato !

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » śr lis 18, 2009 8:50 am

dumny z siebie jesteś ? fajnie :) oby klient wpadł do Ciebie i powiedział że za dużo przycinasz bo on czytał w internecie za ile tacy jak Ty moją okno O34...myśl !
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

petit
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: petit » śr lis 18, 2009 9:41 am

Kolego 'aluplastowcu' jakbyś oglądał uważnie fotki Pt-Polu z produkcji to wiedziałbyś 'czereśniaku' , że zrobienie 10 tys. okien przy takim parku maszynowym ( czytaj - ubogim), można rozpatrywać w kategorii cudu lub mistycyzmu :lol:
ale przynajmniej masz wybujałą wyobraźnię...

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » śr lis 18, 2009 10:36 am

Przy tym parku maszynowym i kadrze pracowniczej to oni może są w stanie wykonać 1000-1500 okien w miesiącu pracując w trybie zmianowym. ale jedno trzeba przyznać... ciasno na hali nie mają :D
Pozdrawiam Wojtys

finestra xyz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: finestra xyz » śr lis 18, 2009 12:25 pm

aluplastowiec pisze:Witam,

pieprzenie zazdrosnej konkurencji jestem klientem PT od samego jej początku i za super kasę robi dobre okna wporuwnaniu do innych aluplastów na rynku mają super JAKOŚĆ i CENA RABIENIA HASAUA no i co tu narzekać tylko w pazdzierniku zrobili 10 tysiecy okien a tu już cos mówi no nie jak chcecie to mozecie kupic ode mnie bo mam tam najnizsze ceny 034 po 3.. zł no i co wy nato !
Szanowny kolego...(pewnie pracowniku Pt-Pol) dla mnie osobiście to ,że powstała nowa firma to sprawa założycieli- niech sobie radzą.Problemem "Waszym" jest to ,że często podajecie zwykłe kłamstewka ( zagraniczny rynek zbytu,wykwalikowana kadra itp) a teraz "piszecie" o 10000 sztuk okien w pażdzierniku...a robicie 40/dziennie...(jak macie w ogóle co robić) Mam pytanie:PO CO ? -od tego kasiorki nie bedzie więcej ,a taki szum "medialny" przynosi pewnie więcej złego niż dobrego.

aluplastowiec
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: aluplastowiec » czw lis 19, 2009 8:20 am

wy gnujki jedne jak ja okna sprzedawałem to wy srali w portki. jak muwie 10 tys okien to chyba wiem sprawdziłem maszyny i tak maja linia URBAN zgrzewarka 4 głowicowa i obrabiarka SIENSI, obcinarka RAPID dwuwrzecionowa - cała nowiuśka linia. wszyscy najwieksi KUPUJA W PT POLU a załoga przeszkolona z kilkuletnim stażem w oknach - najlepsi fachmani. a ja muwie że wy głupie i zazdrosne, otworzyła sie nowa produkcja i dużo produkuje a wy do gara zaglądają komuś. ja muwie zawsze ŻEBY BYLE KOMU OKIEN NIE SPRZEDAWAĆ a są gupki jak wy co przepłacają, badziewie bierom i dlatego robić co nie mają bo normalne ludzie okna montujom i sprzedajom

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Post autor: WojtkoJ » czw lis 19, 2009 8:41 am

montujom, sprzedajom, produkujom i park maszynowy majom, a złe ludzie muwiom że sie znajom.

struzik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: struzik » czw lis 19, 2009 10:23 am

SĄ NAJLEPSI - NAJTAŃSI - TERMINY KRÓTKIE I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

KAT
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: KAT » czw lis 19, 2009 3:24 pm

Ciekaw jestem czy Aluplastowiec jest uczniem, nauczycielem czy też może to rodzina do niejakiego SAPHISA

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » czw lis 19, 2009 5:27 pm

a propos eko okien to wpadła mi w łapska ich oferta handlowa o34 dają po 359 netto pakiet 0,6 po 35 zeta itd. itd.itd ale połączenie gealan-a i maco nie wróży nic dobrego
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » czw lis 19, 2009 10:04 pm

perfektaokna pisze:a propos eko okien to wpadła mi w łapska ich oferta handlowa o34 dają po 359 netto pakiet 0,6 po 35 zeta itd. itd.itd ale połączenie gealan-a i maco nie wróży nic dobrego
Sprzedawałeś Gealana na Maco lub innych okuciach?
Czym teraz handlujesz jeśli jeszcze to robisz bo widziałem Twoje ogłoszenie o poszukiwaniu pracy.

mrówka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: mrówka » pt lis 20, 2009 10:03 pm

Niebardzo rozumiem te Waszą dyskusję, czy to ten sam właściel, kuzyn, wujek, kochanka - ktokolwiek - dlaczego to takie ważne ?? Chyba liczy się produkt i to czy jesteśmy z niego zadowoleni. Fakt - modele na produkcji do zdjęć mogliby się odpowiednio zaprezentować ;-) ale co do miejsca w fabryce, to tylko plus dla PT - nie ma problemu z szybką i terminową realizacją zamówień.

Awatar użytkownika
marjan
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: marjan » ndz lis 22, 2009 11:24 am

potwierdzam że jak ktoś ma pomysła na biznes niech go sobie realizuje, ale śmieszne głosiki że czery głowice urbana i jakieś siensi i jakieś przecinarki przechodzone dają gwarancję jakości to mnie paniczny śmiech ogarnia hihi a 10 tyś okien w taim trybie to trzy zmiany non stop dzień w dzień a w to nie uwierze za żadne skarby

petit
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: petit » ndz lis 22, 2009 7:09 pm

Te 10 tys. to chyba licząc wszystkie trzy fabryki razem :lol:

josek73
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: josek73 » ndz lis 22, 2009 7:26 pm

aluplastowiec pisze:wy gnujki jedne jak ja okna sprzedawałem to wy srali w portki. jak muwie 10 tys okien to chyba wiem sprawdziłem maszyny i tak maja linia URBAN zgrzewarka 4 głowicowa i obrabiarka SIENSI, obcinarka RAPID dwuwrzecionowa - cała nowiuśka linia. wszyscy najwieksi KUPUJA W PT POLU a załoga przeszkolona z kilkuletnim stażem w oknach - najlepsi fachmani. a ja muwie że wy głupie i zazdrosne, otworzyła sie nowa produkcja i dużo produkuje a wy do gara zaglądają komuś. ja muwie zawsze ŻEBY BYLE KOMU OKIEN NIE SPRZEDAWAĆ a są gupki jak wy co przepłacają, badziewie bierom i dlatego robić co nie mają bo normalne ludzie okna montujom i sprzedajom
Pan jesteś...- normalnie nie wiem co napisać bo do pana poziomu się nie zniże.
DNO A NAWT JESZCZE GŁĘBIEJ - MUŁ (pasiasty).

aluplastowiec
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: aluplastowiec » pn lis 23, 2009 8:20 am

ty panu ty jedyn a sianu ci z butuw wychodzi, pany to w pegeeru były a tera my ludziska normalne a nie takie kmioty z sianum w głowie jak ty picimentu ty. a tera ja pisze ino prawde i co myśle : głupie ludźe pare dni temu ja bardzo sie wkurzył ale już mi przeszło a tu znowu najazd. no cuż był ja w sobote u jednegoklinta i tak mu mowie o tem wszystkiem aun mi na to zostaw ich bo głupie takie ze szkoda gadać a tu robota ceko. a ja mu na to ze nie moge tego zostawic bo mi marke moigo fabrykanta psujom. powiedział mi on że okna z PT POLU najlepszuśkie jakie widział i somasiady u niego byli bo tez kupili u inego dilera niż ja i wszyskie patrzum jak nie wim co bo okna tanie i chodzum jak talala . bo ja już zgupiał czy ten pułgłuwek jedyn z drugiem na tym oknunecie racje majum czy nie . te co to gupoty wypisujom. pojechał ja do drugiego klinta co ja montował okna miesiunc tymu i patrze a tu banan od ucha do ucha bo to ludźe takie ze i ceny poruwnali i u somasiaduw ogladali ichze ukna.no icu w d.... wy mie pocalujcie wszystkie konkurynty ja dostawce znalazl najlepszygo

struzik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: struzik » pn lis 23, 2009 8:31 am

PT-POL NAJLEPSZA JAKOŚĆ NAJNIŻSZE CENY NA DOLNYM I GÓRNYM ŚLĄSKU - POLECAM !!!!!!!!!

petit
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: petit » pn lis 23, 2009 9:40 am

PT-POL- skoro te okna są najlepsze na świecie to proponuje nominować 'je' do jakiejś nagrody ...hm może muzyczne Grami nie będzie złym pomysłem ???
Sam nie wiem jakoś dziwnie nie wiem w jaka dziedzinę je przyporządkować :D
Pozdrowienia dla wszystkomających okien :lol:

petit
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: petit » pn lis 23, 2009 4:30 pm

Sorrki za błędy wyżej :D

oknomont
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: oknomont » pn lis 23, 2009 7:26 pm

JA TAM BIORĘ OD NICH OKNA I JESTEM ZADOWOLONY ! DZIŚ KOLEJNY MONTAŻ NA OKNACH PTPOL I WSZYSTKO W NAJLEPSZYM POŻĄDKU, TANIO, NA CZAS I MÓJ KLIENT TEŻ ZADOWOLONY. POLECAM !

finestra xyz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: finestra xyz » pn lis 23, 2009 8:09 pm

mrówka pisze:Niebardzo rozumiem te Waszą dyskusję, czy to ten sam właściel, kuzyn, wujek, kochanka - ktokolwiek - dlaczego to takie ważne ?? Chyba liczy się produkt i to czy jesteśmy z niego zadowoleni. Fakt - modele na produkcji do zdjęć mogliby się odpowiednio zaprezentować ;-) ale co do miejsca w fabryce, to tylko plus dla PT - nie ma problemu z szybką i terminową realizacją zamówień.
mrówka...a w tym wątku występujesz jako ON czy ONA?
z wypowiedzi (modele na produkcji....)wynika ,że kobitka a może gej? ....ale to temat dla POGROMCY OSZUSTÓW :mrgreen: :lol:

struzik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: struzik » wt lis 24, 2009 8:34 am

coś mi się tu nie podoba czy ty analityk czy co forum do jasnej ciasnej
PT POL NAJ NAJ NAJ ...... I JESZCZE RAZ NAJ

Awatar użytkownika
marjan
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: marjan » wt lis 24, 2009 12:37 pm

hehe no nie wytrzymam ile jeszcze nowych użytkowników się pojawi z nikąd co będą pieśni pochwalne piać na temat tej firemki ?????
oknomont co oznacza jestem zadowolony ?? ktoś ci ....... zrobił czy jak

arturrex
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: arturrex » wt lis 24, 2009 12:47 pm

struzik pisze:SĄ NAJLEPSI - NAJTAŃSI - TERMINY KRÓTKIE I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
to róbcie dla chińczyków :lol:
Nie sprzedaje okien w systemie Avandgarde.

Gesio
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Gesio » wt lis 24, 2009 1:13 pm

Witam,
czytam to wszystko co tu piszecie (w sensie pt-pol w różnych wątkach)i jest to pewnego rodzaju ewenement jak można promować firmę w myśl zasady nie ważne co mówią ,aby mówili.Tak to sie udało - firemka która ledwie co powstała jakich w Polsce setki,z parkiem maszynowym jakim-każdy widzi -potrafiąca zrobić na tym 10000 okien,sprzedająca swój produkt za granicą ,z wiernymi pracownikami-aktywnymi na forum -dużo nowych rejestracji - (chyba nowymi ,bo Ci ze stażem 1-2 miesięcznym zostali zwolnieni albo się sami zwolnili) broniącymi firmy jak Częstochowy -zmieniając płeć ,gdy potrzeba-atakującymi konkurencję-tak to wielki sukces ...nie wiem tylko czy przełoży się na obroty ,zima idzie ....wierzę ,że dacie sobie radę i zwolnień grupowych nie będzie(kilkanaście osób to już grupa?)Pamiętajcie tylko trzymajcie się tego co mówicie,bo już pare wpadek było-prawda? :wink: Będę Wam kibicował tylko musicie bardziej się starać to może i te wymarzone 10000 okienek zrobicie , a i Europa legnie Wam u stóp - i nie będzie trzeba sobie sukcesów dodawć - usuniecie się w cień i dudki liczyć będziecie-powodzenia!
Pozdrawiam.

aluplastowiec
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: aluplastowiec » wt lis 24, 2009 3:12 pm

ty psubratu jedny nie znasz sie na PT POLU najlepszuśkim MOIM DOSTAWCY nawet jakby ty chciał to i tak ci okna nawet nie zrobium bo to FIRMA Z KLASĄ a ty biresz od jakigoś picimenta producynta jak z koziej d.... trumba ty jeszcze raz napisze na moigo dostawcy najlipszego to do czorta z tobum a tfu ....

Gesio
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Gesio » wt lis 24, 2009 3:38 pm

aluplastowiec pisze:ty psubratu jedny nie znasz sie na PT POLU najlepszuśkim MOIM DOSTAWCY nawet jakby ty chciał to i tak ci okna nawet nie zrobium bo to FIRMA Z KLASĄ a ty biresz od jakigoś picimenta producynta jak z koziej d.... trumba ty jeszcze raz napisze na moigo dostawcy najlipszego to do czorta z tobum a tfu ....
wyluzuj gościu! :|

finestra xyz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: finestra xyz » wt lis 24, 2009 3:50 pm

To dla tego gościa normalne - ubliżanie ,określenia nie ładne.
Aluplastowiec ,może myśli ,że to zabawne jest a to prostackie bardzo

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”