Schuco a Salamander

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Schuco a Salamander

Post autor: uKrawczyka » sob lut 13, 2010 11:47 am

Słyszałem ostatnio opinię: Salamander się skończył , teraz liczy się Schuco . ?

Nie pracowałem z Salamander, ale mam znajomych, którzy kiedyś wstawiali okna z Salamander i teraz także chcą okna Salamander, rozmawiałem o tym z pewnymi ludźmi, którzy mówią , że Salamander to już historia i należy o tym powiedzieć klientom, oferując w zamian Schuco.

Wiemy, że na forum, jest więcej osób, które oferują Schuco aniżeli Salamander, dlatego pytam:

Są na to, że Schuco pobiło Salamander, jakieś konkretne argumenty?
Okna Nr.1 - www.ukrawczyka.pl

oknoAD

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Scuco a Salamander

Post autor: Kuba N. » sob lut 13, 2010 12:48 pm

www.salamander.pl
Tam to można kupić spoko buty. :wink:
Co do okien to kiedyś salamander był naprawdę OK. teraz nie wiem czy nie oszczędzają tak jak inni.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Schuco a Salamander

Post autor: uKrawczyka » sob lut 13, 2010 12:58 pm

-ale / właśnie / , wspomnienie pozostawili dobre po sobie... jak te wspomnienia rozwiać w ludzkich głowach? Argumenty mnie interesują...

Nazwę też maja dobrą...podchodzi pod dobrą markę, prestiż itp. Salamander dobrze brzmi... prawie jak Schuco 8) :lol:

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » sob lut 13, 2010 1:06 pm

Panie u Krawczyka,a spróbuj pan tu: http://www.bruegmann.pl/
Na pewno dobry adres i na profile okienne.
Wszystko jest względne i zależy od punktu widzenia i siedzenia.

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » sob lut 13, 2010 1:25 pm

www.salamander.com.pl i www.bruegmann.pl - to te same strony. :)
o argumentach ciężko tu mówić co jest lepsze a co gorsze bo na to składa się wiele czynników - ja i tak wolę REHAU

monciak
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: monciak » sob lut 13, 2010 1:36 pm

REHAU!!! :D

oknoAD

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » sob lut 13, 2010 2:21 pm

Obiektywnie patrząc to w swoim najbliższym regionie często spotykam, Aluplasta,Decco,,Forisa,Gealana,GLS ,Rehau czy Vekę lub Wymara a Bruegmanna czy Salamandra prawie w ogóle nie spotkałem.Nie wiem jak to się przekłada na inne regiony kraju,ale sądze że nie są to popularne w kraju systemy okienne co nie oznacza też że są złe.

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » sob lut 13, 2010 2:42 pm

ta...a Schuco ma podobno 2 % rynku.
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » sob lut 13, 2010 3:16 pm

Nie wierzę by Schuco miało tylko 2% rynku... wczoraj, przedwczoraj także , byłem w fabryce... stosy okien do odbioru i przewaga wyraźna w tych stosach, schuco nad decco - wyraźna! Nie wspomnę juz o tirze z Schuco, który zablokował mi wjazd do fabryki / w czwartek, właśnie z profilami Schuco, nawiasem mówiąc, najczęściej na trasach a dużo jeżdżę , spotykam tiry z napisem Schuco, może inni nie opisują tirów ze swoimi profilami... nie wiem.

Potwierdził to też pan od zamówień z fabryki, że Schuco zostaje coraz bardziej wybierane przez klientów, ze względu na wzrost świadomości u klientów...

Możecie nie wierzyć, ale zdarza się, że proszę klienta, by wziął Schuco , gdy upiera się nad taniochą i powiem wam szczerze, że wole dopłacić - by wziął Schuco.

Raz ,w ub.r, przez wielki przypadek i głupotę jednego człowieka, zamontowaliśmy klientowi tanie okna - do dzisiaj/!/ odbija mi się to paskudnie, i znowu nie uwierzycie... zastanawiam się nad tym, czy nie wymienić tych okien, na swój koszt , ponownie... za karę - dla siebie.

2 % Schuco? Niemożliwe.

Chociaż sorry... wszak gwoździotexy robią masówki... i może w Polsce faktycznie zajeły rynek... sam juz nie wiem.

Będzie po kim niebawem wymieniać PCV na nowe - dobre ! Energia idzie i będzie szla do góry. A gwoździotexy dłucho nie wytrzymają w mieszkaniach... porobią piekne łuki i będzie wentylacja gratis... az emerytom wiatr porozwiewa kwitki po listonoszu...

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » sob lut 13, 2010 4:20 pm

Panie uKrawczyka,co pan taką złość masz na tego gwoździotexa? Ponoć GLS jest przyzwoitym profilem.A Schueco może mieć 2% rynku z tendencją wzrostową.Taka ciekawostka http://www.schueco.com/web/pl/privatkun ... za_schueco

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » sob lut 13, 2010 4:40 pm

uKrawczyka - kilka lat i uwierzysz :) popytaj swojego dostawcę :)

szok dla Ciebie ? a dla mnie nie, przy ich wkładach w marketing - jest to jak najbardziej normalne.

Dobrze, że Jezierski robi reklamę bo inaczej byłoby jeszcze gorzej.

Świadomośc klientów rośnie - i tu się zgodzę, z tym że jest to ostatni gwizdek dla nich ( ostatnie posunięcia świadczą, że coś do nich dotarło )

ale trochę temat przespali i nie ma opcji żeby ktoś się nie zgodził 8)

adjj
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: adjj » sob lut 13, 2010 5:17 pm

Cóż, kiedyś Schueco słynnęło z tego, że z byle kim się nie zadawało. Taka polityka. Dobry profil w dobre ręce, choć udział PVC w ogólnych obrotach koncernu, to pewnie margines. Wyraźna zmiana polityki sprzedaży i sprzedawanie "jak leci", odbije się kiedyś czkawką, a właściwie już się odbija. Coraz częściej marką Schueco podpierają się i o marce mówią takie firmy, które nie powinny, a to skończy się tym, że prestiż marki się obniży. To tylko kwestia czasu. Zresztą już chyba dzieje się niedobrze, bo niemądre są z marketingowego punktu widzenia próby porównywania postrzeganych do tej pory wysoko systemów schueco z systemami niżej lokowanymi, co w dłuższym okresie czasu może prowadzić do wyraźnego zmniejszania "dystansu" pomiędzy postrzeganiem różnych marek na rynku. Tak to właśnie za jakiś czas na placu boju pozostanie Internorm, który dla paru złotych zasad nie łamie, a dzięki cierpliwości, za czas jakiś będzie tu graczem przez duże G.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » sob lut 13, 2010 6:04 pm

-- Schuco straciło wyjątkowość - dealerzy z łapanek i fabrykanci ? - Powstanie Koncern Krawczyk & Muller i o nim ludzie będą mówić : Nie zadają się z byle kim - ich produkty można brać w ciemno! - bezcenne 8)

:lol:

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » sob lut 13, 2010 6:38 pm

uKrawczyka pisze:Nie wierzę by Schuco miało tylko 2% rynku... wczoraj, przedwczoraj także , byłem w fabryce... stosy okien do odbioru i przewaga wyraźna w tych stosach, schuco nad decco - wyraźna!
http://raport.oknonet.pl/ po tym linkiem można na pierwszym zdjęciu (okładka) zobaczyć ciekawe dane... choć nie są one równoznaczne z udziałem rynku. Jest to udział w sumarycznym przychodzie firm tłoczących systemy okienno drzwiowe. Jednak nie odbiega to od udziału w rynku polskim jakoś drastycznie :)

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » sob lut 13, 2010 7:01 pm

Panie Andrzeju,pytanie,Bruegmann łącznie z Salamandrem 8% czy sam?

ekodomgizycko
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: ekodomgizycko » sob lut 13, 2010 7:05 pm

uKrawczyka pisze:Słyszałem ostatnio opinię: Salamander się skończył , teraz liczy się Schuco . ?

Nie pracowałem z Salamander, ale mam znajomych, którzy kiedyś wstawiali okna z Salamander i teraz także chcą okna Salamander, rozmawiałem o tym z pewnymi ludźmi, którzy mówią , że Salamander to już historia i należy o tym powiedzieć klientom, oferując w zamian Schuco.

Wiemy, że na forum, jest więcej osób, które oferują Schuco aniżeli Salamander, dlatego pytam:

Są na to, że Schuco pobiło Salamander, jakieś konkretne argumenty?
Niech Pan nie słucha a wiecej czyta Salamander & Brugmann proponuje tu doczytac i pisac co Pan wyczytał

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » sob lut 13, 2010 9:33 pm

uKrawczyka pisze:.... Nie wspomnę już o tirze z Schuco, który zablokował mi wjazd do fabryki ....
jażeli TIR jest w stanie zablokować tobie wjazd do fabryki to nie świadczy to dobrze o twojej manufakturce ..
uKrawczyka pisze:... nawiasem mówiąc, najczęściej na trasach a dużo jeżdżę , spotykam tiry z napisem Schuco, może inni nie opisują tirów ze swoimi profilami... nie wiem.
nie wiem gdzie jeździsz, ale ja spotkałem tylko 1 x auto Shuco, ale na plandece było napisane systemy aluminiowe.
wg mnie większość dostawców profili podpisuje umowy z firmami zewnętrznymi i nie koniecznie auta te są ologowane....
Pozdrawiam Wojtys

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » ndz lut 14, 2010 2:08 pm

Aha, a u ciebie żaden tir nic nie zablokuje - gratuluję.

Salamander jest spotykany sporadycznie na rynku i pytałem , czy on już całkiem odszedł do lamusa, bo spotkałem taką opinię, że Schuco wyparło niemal do cna Salamander.

Jak na razie nikt nie napisał nic konkretnego o swojej wiedzy / doświadczeniu z salamander.

Awatar użytkownika
marjan
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: marjan » pn lut 15, 2010 8:54 am

Kolego u krawczyka to jakaś bzdura nik ani nic nikogo nie wypiera w tym przypadku, widze że sprzedaz salamandra rządzi się swoimi prawami.
W różnych częściach kraju wygląda to różnie ale Salamander ma swoich klientów i na dzień dzisiajszy nie powinno sie go porównywac do żadnych innych profili i nie mówię tu wcale o tym że jest no lepszy/gorszy od innych profili.
Jest inny i już !

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » pn lut 15, 2010 10:12 am

uKrawczyka pisze:Aha, a u ciebie żaden tir nic nie zablokuje - gratuluję.
chyba że stanie w poprzek wjazdu... ale to sie nie ma prawa zdarzyć....
Pozdrawiam Wojtys

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » pn lut 15, 2010 10:15 am

Uważam, że salamander ma swojego klienta z uwagi na estetyczne aspekty tych profili, jedni to lubią inni mniej. fakt jest taki że te profile zawsze były cenione za swoją jakość. Te zaokrąglone słupki i skrzydła zawsze znajda nabywców, ale to już rzecz gustu.
Pozdrawiam Wojtys

sctomas
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: sctomas » pn lut 15, 2010 2:04 pm

Co do Schuco to polityka firmy sie mocno zmieniła, zaczyna być sporo błędów fabrycznych w profilach. Wiec trzeba zaczynać uważać bo Schuco może nie być równe Schuco. Co do Salamandra to nie stety nie wiem, w poblizu mam jedna fabryczke na Salamandrze ale nie mam dostepu, wiec nie miałem możliwości oględzin profila w produkcji. Próbek nie biore pod uwaga bo wiadomo (tak jak perfumy-tester zawsze lepszy od oryginału.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » pn lut 15, 2010 8:55 pm

Jeśli Schuco upada, jak niektórzy twierdzą, to kto zostanie na tronie?

Jakoś nie chce mi się wierzyć, by marka Schuco, warta tyle pieniędzy, robiła buble - może koledzy z konkurencji Schuco , przedstawiają swoje pragnienia odnośnie Schuco a nie realną rzeczywistość?

monciak
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: monciak » pn lut 15, 2010 9:04 pm

Shuco to wielka marka na rynku alu. Co do PCV to schuco jest wprowadzane przez producentów jako tańszy produkt.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » pn lut 15, 2010 9:23 pm

- To czemu w BRD Schuco idzie tak ładnie ?

monciak
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: monciak » pn lut 15, 2010 9:36 pm

Tak jest jak piszesz w BDR to coś a w Polsce ucieczka producenta w tańsze okna. W alu całkiem odwrotna sytuacja.
Niemcy kochają swoje stare dobrze zakorzenione marki. Shuco w Polsce chciało zrobić to co przed laty zrobił aluplast ceną zdobyć rynek ale niestety nie wyszło. Odbija im się czkawką polityka z dawnych lat że są profilem nie dla każdego producenta.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » pn lut 15, 2010 9:47 pm

U mnie wszyscy są szczęśliwi, że dostają okna, które kupują Niemcy...

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » wt lut 16, 2010 7:35 am

monciak pisze:Shuco to wielka marka na rynku alu. Co do PCV to schuco jest wprowadzane przez producentów jako tańszy produkt.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Że co proszę ? podaj przykład :)

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » wt lut 16, 2010 8:37 am

uKrawczyka pisze:- To czemu w BRD Schuco idzie tak ładnie ?
Ponieważ tam nikt nie produkują na schuco z recyklatowym rdzeniem, a takie okna w Polsce są podstawą !!!
Gdyby szło im tak dobrze, nie wprowadzili by do oferty tego g....
Pozdrawiam Wojtys

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » wt lut 16, 2010 9:02 am

uKrawczyka pisze:
Salamander jest spotykany sporadycznie na rynku i pytałem , czy on już całkiem odszedł do lamusa, bo spotkałem taką opinię, że Schuco wyparło niemal do cna Salamander.
Po co pisać takie głupoty?
Widzę , że Krawczyk lubi robić w koło siebie dużo szumu...

sctomas
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: sctomas » wt lut 16, 2010 9:53 am

uKrawczyka pisze:Jeśli Schuco upada, jak niektórzy twierdzą, to kto zostanie na tronie?

Jakoś nie chce mi się wierzyć, by marka Schuco, warta tyle pieniędzy, robiła buble - może koledzy z konkurencji Schuco , przedstawiają swoje pragnienia odnośnie Schuco a nie realną rzeczywistość?
A kto tu pisze ze Schuco upada, poprostu ma specyficzna polityke marketingowa, Schuco to w głównej mierze ALU a PVC to tylko dodatek do oferty dlatego trudno sie nie dziwic ze wychodza im czasem błędy, chcociaz handlowiec zapewnia ze nie powinno być takich cudów nad wisła, a jednak :roll: , ostatnio jak był u nas technik Schuco pan Marian wtajemniczeni wiedza o co kaman to wyszedl biały, jakby ducha zobaczył :D Niestety zdaza sie to coraz czesciej, moze to wina oszczednosci, sam nie wiem.

wojtys pisze:
uKrawczyka pisze:- To czemu w BRD Schuco idzie tak ładnie ?
Ponieważ tam nikt nie produkują na schuco z recyklatowym rdzeniem, a takie okna w Polsce są podstawą !!!
Gdyby szło im tak dobrze, nie wprowadzili by do oferty tego g....
A to dziwne bo wiem ze produkuja na recyklingowym profilu (rama zwykła, skrzydlo recykling), oprocz ceny i czesciowego koloru to co niby jest gorszego miedzy zwykłym a recyklingowanym? Bo parametry technologiczne ma identyczne ze zwykłym, a nawet mozna napisac ze nie powinny sie różnic technologicznie.
Ostatnio zmieniony wt lut 16, 2010 9:57 am przez sctomas, łącznie zmieniany 1 raz.

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » wt lut 16, 2010 9:56 am

A można u nich kupić sam rdzeń brązowy do oklejenia samodzielnie :?:

sctomas
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: sctomas » wt lut 16, 2010 10:00 am

Maja rdzeń jasny braz, rdzeń ciemny braz , mozna zamowic ale nie wiem jak z cena :P
meraś pisze:
monciak pisze:Shuco to wielka marka na rynku alu. Co do PCV to schuco jest wprowadzane przez producentów jako tańszy produkt.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Że co proszę ? podaj przykład :)
A prosze. Oknovid, realizował przetargi na Schuco i wygrywał z profilami typu ALuplast, dzis ma kłopoty finansowe. Takie sa plotki. Nie mniej jednak przykład jest :D

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » wt lut 16, 2010 10:35 am

sctomas pisze:A to dziwne bo wiem ze produkuja na recyklingowym profilu (rama zwykła, skrzydlo recykling), oprocz ceny i czesciowego koloru to co niby jest gorszego miedzy zwykłym a recyklingowanym? Bo parametry technologiczne ma identyczne ze zwykłym, a nawet mozna napisac ze nie powinny sie różnic technologicznie.
Skoro to jest takie b. dobre dlaczego szanujący sie dostawy profili nie produkują takich profili ??
Masz racje że profile z recyklatem nie powinny sie różnić technologicznie ale tak niestety nie jest. Jaką masz gwarancję "stabilnosci" profili z recyklatem..., żadnej bo nikt nie wie w 100% jaki jest skład chemiczny takiego granulatu...
Pozdrawiam Wojtys

ogrodnik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ogrodnik » wt lut 16, 2010 10:57 am

A cóż sie tak tym schuco zachwycacie :)

Zgadzam się że schuco to wyższa klasa PCW ale równie ważne jest wykonanie.
Wyobraź sobie sytuacje, gdy przychodzi do ciebie "uświadomiony" klient z wyceną z konkurencyjnej firmy na profilach Aluplast i wynikami CE tego producenta, które są lepsze od Twojego Schuco [zakładając, że okna bierzesz od "oszczędnościowego" producenta i masz kiepskie wyniki]

Wszystko zależy od tego w jaki sposób obchodzi się z nim na produkcji.
Jakość wykonania wychodzi najbardziej na badaniach CE.
Wystarczy popatrzeć na jeden, dwa wskaźniki, a mianowicie na wodoszczelność i odporność na obciążenie wiatrem - to tu widać kto jakiej stali użył, jakich uszczelek, czy umie odpowiednio okuć okno, zrobić odwodnienia tak jak trzeba itd.

Znam różnych producentów na schuco, jedni mają parametr wodoszczelności>1500,
inni nie potrafią nawet osiągnąć 1000, a już nie wspomnę o tych co wodoszczelność mają na poziomie 1A-9A czyli do max 600 Pa co jest poniżej wszelkiej krytyki.

Co do odporności na obciążenie wiatrem to wydaje mi się że Klasa 4 jest progiem wyznaczającym przeciętność. Niższy wynik to kaszana, wyższy to już wyższa klasa.

pzdr

maryjan
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: maryjan » wt lut 16, 2010 3:01 pm

ogrodnik pisze:A cóż sie tak tym schuco zachwycacie :)

Zgadzam się że schuco to wyższa klasa PCW ale równie ważne jest wykonanie.
Wyobraź sobie sytuacje, gdy przychodzi do ciebie "uświadomiony" klient z wyceną z konkurencyjnej firmy na profilach Aluplast i wynikami CE tego producenta, które są lepsze od Twojego Schuco [zakładając, że okna bierzesz od "oszczędnościowego" producenta i masz kiepskie wyniki]

Wszystko zależy od tego w jaki sposób obchodzi się z nim na produkcji.
Jakość wykonania wychodzi najbardziej na badaniach CE.
Wystarczy popatrzeć na jeden, dwa wskaźniki, a mianowicie na wodoszczelność i odporność na obciążenie wiatrem - to tu widać kto jakiej stali użył, jakich uszczelek, czy umie odpowiednio okuć okno, zrobić odwodnienia tak jak trzeba itd.

Znam różnych producentów na schuco, jedni mają parametr wodoszczelności>1500,
inni nie potrafią nawet osiągnąć 1000, a już nie wspomnę o tych co wodoszczelność mają na poziomie 1A-9A czyli do max 600 Pa co jest poniżej wszelkiej krytyki.

Co do odporności na obciążenie wiatrem to wydaje mi się że Klasa 4 jest progiem wyznaczającym przeciętność. Niższy wynik to kaszana, wyższy to już wyższa klasa.

pzdr
No to podpowiedz kolego laikowi kto robi dobrze a kto źle [jak to fajnie zabrzmiało]

pozdrawiam

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » pt lut 19, 2010 7:37 pm

Trochę nie na temat.
Kolego uKrawczyka jesteś zwolennikiem Schuco więc powinieneś mieć to - tablice profili połączeniowych do Schuco SI82. Potrzebuję pilnie. Prześlij mi w PDF na skrzynkę.
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » pt lut 19, 2010 7:41 pm

Prześlij mi szczegóły na pw.

Co , ile, na kiedy , jak z dostawą/odbiorem?

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » sob lut 20, 2010 10:11 am

Witam.
Panie POGROMCO OSZUSTÓW właśnie otrzymałem takie info o SI82 i wysłałem do Pana osobiście na e-mail.
Zapraszam do siebie to omówimy sprawę tych połączeń.
Pozdrawiam.
Jeszcze jedno proponuję zobaczyć połączenie: 8490..+202601+228748+224040
W razie pytań proszę dzwonić do mnie na tel.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » sob lut 20, 2010 6:51 pm

Fajnie - bo ja nie miałem co mu wysłać - niech się uczy , póki młody 8)

ogrodnik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ogrodnik » śr mar 31, 2010 11:44 pm

hahaha

zobaczcie co znalazłem :)

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... 32982.html

ciekawe jakiej firmy to były okna :)

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » czw kwie 01, 2010 12:33 am

Ciekawe jakie ceny ma Jezierski.

pilsner
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: pilsner » czw kwie 01, 2010 3:36 pm

uKrawczyka pisze:Ciekawe jakie ceny ma Jezierski.
jaki problem wysłać zapytanie :) http://www.jezierski.com.pl podaje dla ułatwienia.

ps
jakie by nie były to są te okna warte tej ceny

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » czw kwie 01, 2010 10:27 pm

ogrodnik pisze:hahaha

zobaczcie co znalazłem :)

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... 32982.html

ciekawe jakiej firmy to były okna :)
Pokłon dla Jezierskiego za trzymanie marki i dbałość o klientów.Przeczytałem ten artykuł i jestem pod wrażeniem działań.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » ndz kwie 04, 2010 1:04 pm

U mnie Jezierski przypomina sprawę / podobnie zresztą z Salamander / Węża morskiego sprzed stuleci - wszyscy o nim mówili , ale nikt go nie widział...

Jedna znajoma, ma Salamander , ale to wszystko...

Jezierski, widziałem reklamy w tygodniku pewnym, ale to wszystko...

Chyba muszę zmienic bryle 8) :lol:

ps. Podobnie z AdamS i innymi okrzyczanymi za leaderów rynku i jakości -/ jedynie Eurocolor mocno tu zaistniał/ 8) :!:

a takie prozaiczne różne fabryczki, wożą okienka po ulicach Gdańska, że przepchac czasami się nie można przez ulice mego miasta :shock: :lol: 8) :lol:

Dziwne co?

Rzuc kamieniem a trafisz w okno z gdańskiej albo z www.pol-plast.pl 8) , a rekiny reklamowane, gdzieś po dnie oceanu pływają...

ekodomgizycko
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: ekodomgizycko » ndz kwie 04, 2010 2:39 pm

panie Krawczyk czytam nieraz te pana wypociny i oczom nie wierzę jak bardzo i za wszelka cene chce pan tu zaistniec i mocno sie wypromowć.
Napisał pan wiele chaotycznych postów co dało panu wymarzony status'profesjonalisty"oczywiscie teoretycznie bo merytorycznie daleko do niego i o to zapewne chodziło,czyli jeden cel osiągnięty.
Promuje pan swoja firme(wstyd że niestac na profesjonalne podejście)tanim kosztem umieszczając pod kazdym postem swoje ogłoszenia o.....sam nie wiem o czym i posługując sie darmową pocztą(profesjonaliste stac na cos więcej)i tak zastanawiam sie a pewnie nie ja jeden co chce pan tu osiągnąć "trzepocząc"się między sprzedawcami i producentami.
Mam propozycję o to a żeby przyłączył sie pan czasami do dyskusji w sposób merytoryczny(nie zasmiecając tego forum) a na pewno bedzie pan postrzegany jako człowiek który chciałby przekazac swoja wiedze i "fachowość"inym uzytkownikom i przyszłym klientom.
Oczywiście wszystko to co tu napisałem są to moje osobiste spostrzeżenia.
Pozdrawiam i zycze Spokojnych Świąt i wielu przemysleń przy suto zastawionym stole:)

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » ndz kwie 04, 2010 3:12 pm

uKrawczyka pisze:U mnie Jezierski przypomina sprawę / podobnie zresztą z Salamander / Węża morskiego sprzed stuleci - wszyscy o nim mówili , ale nikt go nie widział...
uKrawczyka,toś ty jest wręcz ślepy,miałem okazję widzieć okna od Jezierskiego i posłuchać dziewczyny która obsługiwała klienta,jej wiedza i profesjonalne podejście mile mnie zaskoczyło a pan to mógłbyś się od niej uczyć i to sporo.
Pozdrawiam i spokojności w święta a jutro przy lanym poniedziałku wypłukania głupich pomysłów z główki.

Awatar użytkownika
uKrawczyka
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: uKrawczyka » ndz kwie 04, 2010 9:03 pm

Dobrze napisaleś: MIAŁEM OKAZJĘ WIDZIEĆ , tak jak będziesz miał okazję zobaczyć tygrysa, gdy wpadniesz do Gdańska - w zoo.

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » ndz kwie 04, 2010 9:24 pm

uKrawczyka,a ty byłeś w ZOO :?: :?:

ogrodnik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ogrodnik » śr kwie 07, 2010 11:17 pm

Panie Krawczyk :)
Tak dla rozluźnienia i odbiegając od tematu ZOO :)
Sam Pan pstrykał tą fotkę ? -> http://ukrawczyka.pl/oferta-trzyszyby.html
Troszkę się Pan namęczył przy wycinaniu tła :)

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » czw kwie 08, 2010 12:45 am

ogrodnik pisze:Panie Krawczyk :)
A z innej strony zapytam,te zdjęcie to aby na pewno narożnik Eurocoloru?? Bo po mojemu raczej od konkurencji.

pilsner
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: pilsner » czw kwie 08, 2010 1:47 pm

Magic353 pisze:
A z innej strony zapytam,te zdjęcie to aby na pewno narożnik Eurocoloru?? Bo po mojemu raczej od konkurencji.

Tez stawiam że to fotka z reklamy Lekomina ;)

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » czw kwie 08, 2010 10:32 pm

A ja stawiam dobrą kawę i duuuużą blachę ciasta dla wszystkich mojej szacownej małżonki że Mr.uKrawczyka ma bana. A najlepszą odpowiedź udzieli pan Andrzej.

ogrodnik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ogrodnik » pt kwie 09, 2010 8:59 am

pilsner pisze:
Magic353 pisze:
Tez stawiam że to fotka z reklamy Lekomina ;)
Nie kolego,
fotka Lekomina jest np. tu -> www.oknotech.pl
i nie mów, że nie widać różnicy :)

pilsner
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: pilsner » pt kwie 09, 2010 12:22 pm

A z innej strony zapytam,te zdjęcie to aby na pewno narożnik Eurocoloru?? Bo po mojemu raczej od konkurencji.[/quote]

Tez stawiam że to fotka z reklamy Lekomina ;)[/quote]

Nie kolego,
fotka Lekomina jest np. tu -> http://www.oknotech.pl
i nie mów, że nie widać różnicy :)[/quote]

a tak , przepraszam , to jest nieudolna kopia Lekomina , nie popatrzyłem dokładnie. Lekomin ma zdecydowanie lepsze wzmocnienie ( co widać na fotkach ) , jeszcze raz przepraszam

fafik
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: fafik » pt kwie 09, 2010 2:22 pm

otwarte wzmocnienie
5 komór
to ma być najlepiej?
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg

backspace
Ekspert
Ekspert

Post autor: backspace » pt kwie 09, 2010 2:45 pm

Cóż, Krawczyk w swej marketingowej naiwności pokazał złożenie schuco tak jak ono może wyglądać w naturze :D Lekomin w swej marketingowej sprawności pokazuje naiwnym wersję schuco upiększoną przez grafika, czyli taką jaka w naturze na pewno nie występuje :lol: Może dlatego obie firmy są tam, gdzie właśnie są. Wyobrażenie branży o nad jakości schuco też :lol:

fafik
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: fafik » pt kwie 09, 2010 3:49 pm

wsp 0,7 na trzech szybach??
po co obciążać okucia skoro bez problemu uzyskać to można (0,7) na pakiecie dwuszybowym?
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg

kuba8883
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: kuba8883 » pt kwie 09, 2010 9:32 pm

Sorry,ale chyba przestałem być po 20 latach kumaty.0,7 na dwóch szybach/jak rozumiem bez membrany/....przyblisz temat

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » pt kwie 09, 2010 11:02 pm

0.7 - 2 szyby :?:

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”