Okna to ujowy biznes bo....

Okna PCV

Okna to ujowy biznes bo....

Post autor: Okna PCV » wt lis 18, 2003 12:07 am

Sa fabryki ok. i sa fabryki smiecie
sa klienci ok. i sa klienci smiecie lub gownozjady jak kto woli tylko rabaty taniej i taniej bo jak nie bedzie taniej to pojda do konkurencji tam gdzie maja okna smiecie od producenta smiecia i na nic argumenty, ze te akurat okna sa ok. uj tam ma byc taniej i juz. wiec moral z tego taki ze trzeba miec w ofercie okna smiecie dla klientow smieci. pisze tak bo sie juz wkurwilem tym calym hujostwem
i powiem Wam minie ten rok i smiecie fabryczki i dilerzy sie pojda jeb...

oknoAD

elephant

Post autor: elephant » wt lis 18, 2003 11:46 am

Święta raaacjaaaa!!!!!!

Charlie

Post autor: Charlie » śr lis 19, 2003 12:04 am

Nie wierzę - Cena Czyni Cuda ato zawsze przemawia do człowieka. No, może nie do wzystkich !!!

Enzo

Desperados

Post autor: Enzo » śr lis 19, 2003 5:07 pm

Tacy co sprzedają O34 za 500zł brutto w detalu to debile a nie śmiecie.
Co do producentów (i produkcji) to się nie znam, ale wydaje mi się, że przy dużej ilości produkowanych okien (jakieś 500 na dobę i wiecej), można poczarować z ceną i przebić cenowo producenta, który robi 50szt na dobę. Koszty nie wzrastają przecież proporcjonalnie do obrotów.
Ja uważam okna za bardzo dobry interes. Kokosów nie ma, ale nie muszę się szczypać z wydawaniem pieniędzy na małe radości w życiu :)
Jak to robię? Proste: 150-200zł netto na oknie. Sprzedaż miesięczna 300-400 okien. Koszty całkowite 18tys. zł/m-c. Oto mój przepis na zarobek na oknach.
Dla pocieszenia dodam. że jest grupa klientów, u których przekonanie o jakości wyrobu wzrasta wraz z jego ceną. Opracuj sobie marketing tak, zeby dotrzeć do wybranej grupy klientów.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”