help

piter1
Czytelnik
Czytelnik

help

Post autor: piter1 » pt lis 21, 2003 3:02 pm

Szanowni Państwo,

jestem handlowcem firmy produkującej parapety wewnetrzne proszę o pomoc handlowców branży okiennej .
Pytanie,
Ile jest działajacyh punktów sprzedajacych okna na terenie w-wy i okolic. Dane te potrzebne są do stworzenia planu sprzedaży :?:

Pozdrawiam
Piotr

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » pt lis 21, 2003 9:02 pm

274

Gość

Post autor: Gość » pt lis 21, 2003 10:20 pm

Anonymous pisze:274
jak ta ilość przekłada sie na ilość sprzedanych oken.

Gość

Post autor: Gość » pt lis 21, 2003 10:54 pm

może chcesz poznać jeszcze obroty ??
Człowieku to jest nie realne ...
TO co pokazuje www.superokna.pl to tylko wycinek ponad 2/3 moich klientow nie jest tam umieszczona ... jest duża rotacja . Sprzedaży ogólnej nikt nie zna i nie pozna można przypuszczać że wynosi ona średnio powiedzmy 200 okien na punkt zakładając że jest w Warszawie i okolicach 500 puntkow to oznacza ze w sezonie 100 tys okien miesiecznie . Ale to czysta spekulacja ....

Gość

Post autor: Gość » pt lis 21, 2003 11:16 pm

Anonymous pisze:może chcesz poznać jeszcze obroty ??
Człowieku to jest nie realne ...
TO co pokazuje www.superokna.pl to tylko wycinek ponad 2/3 moich klientow nie jest tam umieszczona ... jest duża rotacja . Sprzedaży ogólnej nikt nie zna i nie pozna można przypuszczać że wynosi ona średnio powiedzmy 200 okien na punkt zakładając że jest w Warszawie i okolicach 500 puntkow to oznacza ze w sezonie 100 tys okien miesiecznie . Ale to czysta spekulacja ....
dzięki za info może uda mi sie przedstawić rzeczowy paln aby generalny był zadowolony a ja nie pracował 24h/ na dobę

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”