Szukam b. dobrze płatnej pracy!!!

Wojtek
Czytelnik
Czytelnik

Szukam b. dobrze płatnej pracy!!!

Post autor: Wojtek » śr paź 09, 2002 7:43 am

Posiadam mnóstwo kontaktów, bogaty rynek klientów PCV. Jestem dobry i chcę dobrze zarabiać. Najchętniej u producenta profilu okiennego. Mój e-mail: h_art@wp.pl

oknoAD

Gość

Re: Szukam b. dobrze płatnej pracy!!!

Post autor: Gość » śr paź 09, 2002 1:00 pm

Wojtek pisze:Posiadam mnóstwo kontaktów, bogaty rynek klientów PCV. Jestem dobry i chcę dobrze zarabiać. Najchętniej u producenta profilu okiennego. Mój e-mail: h_art@wp.pl
Gdzie mieszkasz ?

marzena

Re: Szukam b. dobrze płatnej pracy!!!

Post autor: marzena » śr paź 09, 2002 4:49 pm

Anonymous pisze:
Wojtek pisze:Posiadam mnóstwo kontaktów, bogaty rynek klientów PCV. Jestem dobry i chcę dobrze zarabiać. Najchętniej u producenta profilu okiennego. Mój e-mail: h_art@wp.pl
Gdzie mieszkasz ?
Więc gdzie mieszkasz ? Jest oferta z branży .Co znaczy dla Ciebie dobrze zarabiać?

Gość

Do Marzeny

Post autor: Gość » czw paź 10, 2002 11:08 am

Mieszkam w Bydgoszczy. To dobrze czy źle?
Dobry zarobek to taki, który zapewnia byt, czyli biorąc pod uwagę dzisiejszy stan rzeczy w okolicach 5000zł netto

Gość

Post autor: Gość » czw paź 10, 2002 7:22 pm

Ja też szukam w branży okiennej!Moja wiedza jest szeroka i rozległa. doświadczenie w branży 11 lat.

Gość

Post autor: Gość » czw paź 10, 2002 7:26 pm

Anonymous pisze:Ja też szukam w branży okiennej!Moja wiedza jest szeroka i rozległa. zakres technika, prawo budowlane, PN, EN, aprobaty techniczne. doświadczenie w branży 11 lat. przepraszam , że nie podaję bliższych danych lecz bnie mogę ze względu na obecną pracę. Proszępozostawić kontakt e- mail lub nr telefonu - odpowiem na 100%.

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw paź 10, 2002 7:41 pm

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Ja też szukam w branży okiennej!Moja wiedza jest szeroka i rozległa. zakres technika, prawo budowlane, PN, EN, aprobaty techniczne. doświadczenie w branży 11 lat. przepraszam , że nie podaję bliższych danych lecz bnie mogę ze względu na obecną pracę. kontakt e- mail: tojaszukampracy@interia.pl - odpowiem na 100%.

Gość

Post autor: Gość » czw paź 10, 2002 7:42 pm

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Ja też szukam w branży okiennej!Moja wiedza jest szeroka i rozległa. zakres technika, prawo budowlane, PN, EN, aprobaty techniczne. doświadczenie w branży 11 lat. przepraszam , że nie podaję bliższych danych lecz bnie mogę ze względu na obecną pracę. kontakt e- mail: tojaszukampracy@interia.pl - odpowiem na 100%.

Gość

Re: Do Marzeny

Post autor: Gość » pn paź 14, 2002 12:15 pm

Anonymous pisze:Mieszkam w Bydgoszczy. To dobrze czy źle?
Dobry zarobek to taki, który zapewnia byt, czyli biorąc pod uwagę dzisiejszy stan rzeczy w okolicach 5000zł netto
Bardzo źle. na północy wszystkie firmy okienne dogorywają lub sa tego blisko. Przenieś sie do Małoploski lub na Górny Śląsk. Jest tu małe piekiełko - firmy okenne bardzo sie "kochają" ale część z nich jest jeszcze w dobrej kondycji.

Gość

Post autor: Gość » wt lut 11, 2003 12:46 am

male wymagania... na pewno szybko znajdziesz prace... :oops:

Gość

Post autor: Gość » wt lut 11, 2003 9:16 am

Z kalkulacji wynika, że potrafisz sprzedać średnio pow 500 okien w miesiącu..., jeśli tak jest to pewnie znajdziesz pracodawcę!

Gość

sprzedaję 400 okien w miesiącu

Post autor: Gość » czw mar 20, 2003 2:22 pm

Sprzedaję 400 okien w miesiącu i też szukam dobrze płatnej pracy. Mam spory zapas klientów.

Smurf

Post autor: Smurf » pn mar 24, 2003 3:27 pm

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Ja też szukam w branży okiennej!Moja wiedza jest szeroka i rozległa. zakres technika, prawo budowlane, PN, EN, aprobaty techniczne. doświadczenie w branży 11 lat. przepraszam , że nie podaję bliższych danych lecz bnie mogę ze względu na obecną pracę. Proszępozostawić kontakt e- mail lub nr telefonu - odpowiem na 100%.
... i tu mamy do czynienia z uczciwością naszych handlowców...
Jak ufać takiemu, co z naszego telefonu załatwia prywatne sprawy, a naszym samochodem jeździ po budowach dla konkurencji?

handlowiec

a co z uczciwością szefów?

Post autor: handlowiec » śr mar 26, 2003 9:32 am

Smurf pisze:
Anonymous pisze:
... i tu mamy do czynienia z uczciwością naszych handlowców...
Jak ufać takiemu, co z naszego telefonu załatwia prywatne sprawy, a naszym samochodem jeździ po budowach dla konkurencji?
I jak tu ufać takiemu szefowi, który obiecuje Ci złote góry, a kiedy te je realizujesz dla niego, on nie spełnia swoich obietnic?

Trochę więcej samokrytyki Smerfie, jak rozumiem, jesteś szefem, czy też właścicielem firmy okniarskiej i chyba wiesz, co mam na muyśłi. Skąd bieże się ta prawidłowość, że im więcej klientów, im więcej zysków przynosi moja praca firmie, tym większy wąż w kieszeni u szefa?

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”