TYGRYS EUROPY

Gesio
Czytelnik
Czytelnik

TYGRYS EUROPY

Post autor: Gesio » pt maja 07, 2010 2:02 pm

Witam ,
chciałem się zapytać ...czy może ktoś z Szanownych Państwa wie gdzie pobiegł PT-POL...podbijający Europe....Belgie,Słowenie....jeszcze pare miesięcy temu produkowali 10000 okien (najlepszych) miesiecznie...i wywiady z nimi były.....i kryzys był dla nich szansą ....tak Pani Prezes ...mówiła....i tylu "obronców" na forum mieli...."utopił" się?....czy pobiegł gdzies w kierunku Kornic ?.....no w końcu reklamacje ktos musi robić.....

oknoAD

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: TYGRYS EUROPY

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » pt maja 07, 2010 8:16 pm

No właśnie gdzie oni są.
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » pt maja 07, 2010 8:46 pm

POGROMCA OSZUSTÓW pisze:No właśnie gdzie oni są.
Już się znalazł tygrysek....http://pt-pol.pl/
Wszystko jest względne i zależy od punktu widzenia i siedzenia.

okna z wrocławia
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: okna z wrocławia » pt maja 07, 2010 8:59 pm

A miało być tak pięknie, zemsta aluplasta na niewiernych

okna z wrocławia
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: okna z wrocławia » pt maja 07, 2010 9:01 pm

A miało być tak pięknie, zemsta aluplasta na niewiernych klientach.

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » pt maja 07, 2010 10:51 pm

okna z wrocławia pisze:A miało być tak pięknie, zemsta aluplasta na niewiernych klientach.
A z czym oni do ludu szli :?: :?: :?: Id4000 ale wypas :lol: ,nawet się na stronie nie pochwalili czym okuwane i skąd szyby.
Wszystko jest względne i zależy od punktu widzenia i siedzenia.

oknoAD

użytkownik77
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: użytkownik77 » czw maja 20, 2010 8:31 pm

Gesio pisze:Witam ,
chciałem się zapytać ...czy może ktoś z Szanownych Państwa wie gdzie pobiegł PT-POL...podbijający Europe....Belgie,Słowenie....jeszcze pare miesięcy temu produkowali 10000 okien (najlepszych) miesiecznie...i wywiady z nimi były.....i kryzys był dla nich szansą ....tak Pani Prezes ...mówiła....i tylu "obronców" na forum mieli...."utopił" się?....czy pobiegł gdzies w kierunku Kornic ?.....no w końcu reklamacje ktos musi robić.....

Rozbawił mnie twój tekst, widać, że nic o nich nie wiesz, jakie 10000 okien? Chyba na rok jak by nie zbankrutowali, z tego co wiem to jeżeli sprzedawali okna na zagranicę to z 5% produkcji.
Mieliśmy tutaj przerost formy nad treścią, drogi wynajem hali, kryzys, nowe maszyny a za nimi wiele tysięcy za leasingi...
Rynek chcieli podbić niską ceną i sami popadli w pułapkę.

KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA!!

Gesio
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Gesio » pt maja 21, 2010 2:52 pm

użytkownik77 pisze:
Gesio pisze:Witam ,

Rozbawił mnie twój tekst, widać, że nic o nich nie wiesz, jakie 10000 okien? Chyba na rok jak by nie zbankrutowali, z tego co wiem to jeżeli sprzedawali okna na zagranicę to z 5% produkcji.
Mieliśmy tutaj przerost formy nad treścią, drogi wynajem hali, kryzys, nowe maszyny a za nimi wiele tysięcy za leasingi...
Rynek chcieli podbić niską ceną i sami popadli w pułapkę.

KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA!!
i właśnie miał Cię rozbawić drogi użytkowniku 77...a czy nic o nich nie wiem...skoro tak mówisz...niech tak pozostanie....myślałem jednak ,że odezwa się Ci wszyscy naciągacze faktów...tzw."obrońców"....ale chyba juz ich nie ma...a maszyny za wiele tysiecy w leasingu? :shock: ....masz racje nic o nich nie wiem....

pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”