Odpłatny wpis podstawowy

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Odpłatny wpis podstawowy

Post autor: komarko1 » pt lut 25, 2011 12:51 pm

Właśnie dostałem "propozycję" dokonania opłaty za wpis coby istnieć na forum. Ponieważ forum było barwne (istniało) również dzięki mnie i mojej jakiejś tam wiedzy i aktywności mocno zastanawiam się czy nie pzrejść jako "czytelnik" bez opłat. Co sądzicie Koleżanki i Koledzy na ten temat ?
Tłumaczę dodatkowo :Nie chodzi tu o wysokość opłaty lecz o formę.

oknoAD

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Odpłatny wpis podstawowy na forum

Post autor: Kuba N. » pt lut 25, 2011 1:06 pm

Dokładnie.
Zdziwił mnie ten e-mail za oczywiście potwierdzeniem odbioru.
Możliwość istnienia na forum za PLNy :D tego jeszcze nie było. Chcesz pisać :?: to kup abonament :?: Jak nie to wypad.
NIE TĘDY DROGA

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pt lut 25, 2011 1:39 pm

no masz, ja nie dostałem :)
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

Andrzej Parzonka
Site Admin
Site Admin

Post autor: Andrzej Parzonka » pt lut 25, 2011 1:42 pm

Panowie, to nie jest opłata za korzystanie z forum, tylko opłata za wpisy podstawowe firm na portalu oknonet.pl, weryfikujemy bazę, w której jest pełno firm już nieistniejących, czy z błędnymi danymi, Sprawa w najmniejszym stopniu nie dotyczy forum, a wasze adresy e-mail muszą być podane przy wpisach podstawowych tychże firm.

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » pt lut 25, 2011 2:46 pm

Rozumiem że mogę występować jako nie-firma bez wpisu. To proszę o zarezerwowanie nicka "czytelnik" albo "zorro" albo jeszcze innego - bedę mógł wtedy pleść co mi ślina na język przyniesie (oczywiście z kafejki internetowej lub z firmowego kompa)
Panie Andrzeju : :oops: :oops: :oops:

Andrzej Parzonka
Site Admin
Site Admin

Post autor: Andrzej Parzonka » pt lut 25, 2011 2:59 pm

Przecież użytkownik na forum nigdy nie był podpięty do firmy na portalu, stąd w ogóle moje zdziwienie połączenia tych dwóch rzeczy.
na portalu oknonet.pl jest wpis firmy KOMARKO ZUPH - http://www.oknonet.pl/firma/kontakt/fid,16142.html
wpisów takich posiadamy w bazie ponad 4000, zdecydowaliśmy się na ich zweryfikowanie, ponieważ duża część firm już nie działa, lub działa pod zupełnie innymi adresami, lub w innych branżach.
opłata za wpis tamtej firmy, nie ma najmniejszego związku z użytkownikiem komarko1 na forum portalu oknonet.pl
innymi słowy użytkownik komarko1 cały czas będzie miał dostęp do forum bez żadnych opłat, tak samo jak i inni użytkownicy forum

oknoAD

krzysztofp
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: krzysztofp » pt lut 25, 2011 10:40 pm

Witam wszystkich użytkowników.

Sorki Panie Andrzeju za ostatniego posta o portalu reklamowym.

Wydaje się, że najwyższa już pora na zmianę formuły forum.

Pozdrawiam

Krzysztof

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » sob lut 26, 2011 1:42 pm

Nie bardzo rozumiem w czym problem?
To nie opłata za zarejestorowanie nicka by pisac na forum, a opłata za wpis naszych firm w bazie firm okiennych.
Już pewnie zapomnieliście że takie wpisy gdzies tam mamy.

Inicjatywa uporządkowania jest słuszna - niechętnie się korzysta z bazy, w której połowa wpisów to firmy-widma.
Część wpisów może faktycznie jest dublowana, inne nieaktualne..
Z drugiej strony.. kwota 100zł jest i mała i duża.. Obawiam się, że 3/4 firm nie wykupi wpisu..

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » sob lut 26, 2011 5:09 pm

Jakie to ważne czytać ze zrozumieniem :wink:

ekodomgizycko
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: ekodomgizycko » ndz lut 27, 2011 11:09 am

finlandia pisze:......
Z drugiej strony.. kwota 100zł jest i mała i duża.. Obawiam się, że 3/4 firm nie wykupi wpisu..
Co do kwoty to obojętnie jaka by nie była to powinna przynosic efekt(wejścia przez ową strone potencjalnych klientów)
Jezeli chodzi o mnie to np. nie mam wejść(codzienne raporty)własnie z owej strony czyli oknonetu pomimo iż mój wpis (rejestracja firmy,widnieje tu dość długo)
Do czego zmierzam ;jestem za opłatą ale tez i zmianami z drugiej strony czyli jeżeli my płacimy(symboliczną kwotę bo tak to mozna nazwać)to chciałbym a żeby była większa promocja i bardziej widoczne nasze wpisy to by było bardziej uczciwe z obu stron.
Z drugiej strony posiadam bardzo duzo wpisów promujących moją firmę na wielu portalach,stronach itd.wszędzie wpisy te są bezpłatne jako wpisy podstawowe,jeżeli widzę iż poprzez daną stronę mam dużo wejść (o co własnie w tym głównie chodzi)to wtedy dokonuje opłaty za rozszerzenie wpisu bo to przynosi efekt w innym przypadku szkoda kasy którą można wydać na inny cel.
Pozdrawiam

solidnafirma38
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: solidnafirma38 » śr mar 02, 2011 2:23 pm

ekodomgizycko pisze:
finlandia pisze:......
Co do kwoty to obojętnie jaka by nie była to powinna przynosic efekt(wejścia przez ową strone potencjalnych klientów)
Jezeli chodzi o mnie to np. nie mam wejść(codzienne raporty)własnie z owej strony czyli oknonetu pomimo iż mój wpis (rejestracja firmy,widnieje tu dość długo)
Do czego zmierzam ;jestem za opłatą ale tez i zmianami z drugiej strony czyli jeżeli my płacimy(symboliczną kwotę bo tak to mozna nazwać)to chciałbym a żeby była większa promocja i bardziej widoczne nasze wpisy to by było bardziej uczciwe z obu stron.
Z drugiej strony posiadam bardzo duzo wpisów promujących moją firmę na wielu portalach,stronach itd.wszędzie wpisy te są bezpłatne jako wpisy podstawowe,jeżeli widzę iż poprzez daną stronę mam dużo wejść (o co własnie w tym głównie chodzi)to wtedy dokonuje opłaty za rozszerzenie wpisu bo to przynosi efekt w innym przypadku szkoda kasy którą można wydać na inny cel.
Pozdrawiam
to logiczne jeżeli będzie promocja katalogu to można wnieść opłatę , bo z drugiej strony patrząc jeżeli nikt tam nie zagląda to co to za różnica czy wpisy są aktualne czy nie, a 100 za 2 wejścia na rok za wiele

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Odpłatny wpis podstawowy

Post autor: finlandia » czw mar 03, 2011 11:30 am

Niestety - Oknonecie - ale tak jest jak pisze "solidnafirma"
Mam może maksymalnie kilka wejść w skali roku (też uważnie śledzę statystykę). Inna sprawa, że to może i miasto takie, ale jak dla mnie.. nie kalkuluje się ten wpis;)
Za to jakby był promowany i widziałbym wejścia - rozszerzyłbym go za opłatą.

Andrzej Parzonka
Site Admin
Site Admin

Re: Odpłatny wpis podstawowy

Post autor: Andrzej Parzonka » czw mar 03, 2011 1:40 pm

Jasne jak najbardziej rozumiem, że inwestycja ma się zwracać, dlatego będziemy zwiększać jakość również wpisów podstawowych. Duża nieaktualna baza była tutaj też sporym bagażem, obciążającym działania niektórych aplikacji. Rozpisywać się nie będę, jak będziemy gotowi, to każdy na pewno dowie się o czym piszę.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”