skuteczność?

wieckowski
Czytelnik
Czytelnik

skuteczność?

Post autor: wieckowski » wt mar 15, 2011 7:58 am

ciekawy jestem na ile to forum jest skuteczne?
Ludzie niby pytaja?pytaja?inni sie oglaszaja nawet z warszawy tzw krawaciaze ze dadzą montaz dzwonisz a on ci sie smieje ze na stole ma ofert montaz okien za 10zl z metra bieżącego...to jest wlasnie bogaty polak...fure sobie kupi a pojdzie do sklepu kupi sobie na sniadanie bulke z kaszanką...

oknoAD

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: skuteczność?

Post autor: fajneokna.pl » wt mar 15, 2011 8:41 am

Napisz jeszcze raz to samo ale w zrozumiałym języku.

krzysztofp
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: krzysztofp » wt mar 15, 2011 10:29 am

No, to z cyklu śmiało i szczerze.
Prawie jak h.R.A.B.I.A. w X Factor.

Ps.

Fajne Okna - czytanie ze zrozumieniem to sztuka niestety ginąca.

Pozdrawiam

solidnafirma38
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: solidnafirma38 » wt mar 15, 2011 10:00 pm

wieckowski pisze:ciekawy jestem na ile to forum jest skuteczne?
Ludzie niby pytaja?pytaja?inni sie oglaszaja nawet z warszawy tzw krawaciaze ze dadzą montaz dzwonisz a on ci sie smieje ze na stole ma ofert montaz okien za 10zl z metra bieżącego...to jest wlasnie bogaty polak...fure sobie kupi a pojdzie do sklepu kupi sobie na sniadanie bulke z kaszanką...
Forum nie jest skuteczne !, a to że w tej branży oferuje się kaszankę jako kawior to raczej reguła niż wyjątek !

wieckowski
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wieckowski » sob kwie 09, 2011 9:03 pm

OTO MI CHODZIŁO .
O PRAWDĘ .......
WIĘC SMIAŁO MOGĘ POWIEDZIEĆ ZE ZAGNAM WAS PAŃSTWO I ZNIKAM Z POLA WIDZENIA .
GADKA GADKA A ZADEN KLIJENT PRZEZ 3 LATA SIE DO MNIE NIE ODEZWAL A DAWALEM ROZNE CENY MNIEJSZE NAWET O POLOWE I WIEKSZE .OKAZUJE SIE ZE POPROSTU LUDZISKA TYLKO PYTAJĄ .TAKA DOBRA ZABAWA DO POSMIANIA

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » ndz kwie 10, 2011 5:51 pm

Nie sztuką jest sprzedać tanio , sztuką jest zadowolić klienta :) Więckowski - u mnie nie pracują ci co chcieli najmniej, lecz ci co potrafili robić w taki sposób, że to ja pytałem za ile zrobisz to i tamto, a klient nie płakał ze za drogo. Widocznie nie potrafisz sprzedać tego co robisz bo albo towar gówniany, albo za dużo chcesz

oknoAD

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pn kwie 11, 2011 11:19 am

Nie bardzo rozumiem..
forum ma być platformą ogłoszeniową? Myślałem, że ma służyć wymianie doświadczeń a nie pozyskiwaniu Klientów.

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pn kwie 11, 2011 1:06 pm

tez tak myślałem, widocznie dla innych jest inaczej.

Proponuje zacząć od bardziej czytelnej strony internetowej wieckowski, może stronę wypozycjonować ? wyróżnić się czymś na lokalnym rynku, i wtedy spróbować ruszyć na jakieś targi ?
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

wieckowski
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wieckowski » pn kwie 11, 2011 10:55 pm

za niezrozumienie tekstu najmocniej przepraszam..chce coś wspomnieć dzisiaj nie oczekiwanie dostałem do montazu okna firmy dobroplast.
no poprostu masakra ....krzywe profile ze głowa mała... jak takie coś istnieje na rynku w obecnych czasach..?..to może petecki jest troche lepszy jesli chodzi o profile ale tez plACI 11 ZL Z metrwa obwodowego swoim ludziom... kaszana...lepiej mniej a lepiej konkretniej nie ale to musi byc masówa....

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » wt kwie 12, 2011 1:20 pm

Za co Petecki płaci 11zł?

wieckowski
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wieckowski » wt kwie 12, 2011 10:43 pm

za metr obwodu okna..

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » śr kwie 13, 2011 8:41 pm

Za surówkę tyle płaci :?: :?: :?: czy może za D+M+O :D

wieckowski
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wieckowski » śr kwie 13, 2011 9:04 pm

wszystko jedno za taką cenę moje ręce tam się nie pojawią nawet deka pcv okna lub aluminium nie dzwigne.....

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » czw kwie 14, 2011 7:25 am

mam wrażenie że wątek nie dotyczył ceny podwykonastwa montażu na suruwce
dodam że montaż o któym mówicie to około 10tys mb na jednym obiekcie

proszę aby tego nie kontynuwać, dajecie argumenty dla Firm, aby jescze bardziej dołowały i tak bardzo niskie ceny montażu na inwestycjach
Pozdrawiam Wojtys

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » czw kwie 14, 2011 7:49 am

Wojtys bez urazy.
Pytam z ciekawości.
Taka stawka za surówkę mnie nie dziwi. Są tacy co zlecają taniej bo całą robotę biorą po 11PLN. I są tacy co takie zlecenia biorą i wezmą nawet po 8-7PLN
Takie realia więc po co robić wielkie oczy :shock: W taki sposób ostatnio przegrałem dwa surowe bloki bo nie chciałem zejść za mont. poniżej 15zł/mb netto a gostek wyskoczył po 7,50 i to bez windy będzie bujał łapami po schodach, a przy obecnych czasach i tym co się dzieje na rynku to niech ten co wziął tyle mb po 11PLN się cieszy.Trzeba pamiętać, że robotę dogrywa kto inny. Ten kto bierze taką inwestycję potem za to odpowiada. Gro było przypadków, że podwykonawca spierdzielił robotę i dał nogę. JA JAK ZLECAM COŚ INNYM TO WERYFIKUJĘ POPRAWNOŚĆ ROBOTY - OKO DO TEGO MAM I LIPA NIE MOŻE PRZEJŚĆ BO TO SIĘ ZEMŚCI.
Jak robiłem HOTEL VESTIL w Piotrkowie to najpierw obejrzałem inwestycję i dogadałem temat windy z wykonawcą obiektu coby zbytnio nie latać po schodach i tego wszystkiego nie targać - choć i tego się nie dało uniknąć, ale bez windy byłaby klapa.
vestil.jpg
VESTIL
vestil-1.jpg
VESTIL
wieckowski jesteś podwykonawcą Peteckiego, że tak psioczysz :?: :?: :?:

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » czw kwie 14, 2011 8:20 am

A co do skuteczności "BAZAROWO-TARGOWO-OGŁOSZENIOWEJ" to na swoim przykładzie muszę powiedzieć, że zapytania z Polski dostaję bezpośrednio na e-mail, a nie oficjalnie poprzez forum.
Innym faktem jest to, że ludzie pytają o stolarkę wypisują co by chcieli mieć, jakie wymagania, parametry cieplne itd. Pytają o GENEO mając w kieszeni na SEICENTO - cóż nikomu się nie przelewa choć gorsi są tacy co ich stać na drogie rzeczy.
Inni to tzw. BADACZE - przysyłają okna do wyceny bez podania namiarów do siebie jakby to była jakaś straszna tajemnica. Jak zapytam e-mailem zwrotnym o miejsce inwestycji, tel. do inwestora to kontakt się urywa. Oczywiście są też tacy co wiedzą czego chcą i ich cenię najbardziej. Świadomy klient jest najlepszy - wie co chce i wie ile musi zapłacić aby to mieć.
Ja np. poprzez FORUM OKNONET zrealizowałem kilka domów jednorodzinnych nowo postawionych, a np. okien z D+M+O w ogóle nie zrobiłem nic bo takich zapytań nie było.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”