exmet szczecin

gość

exmet szczecin

Post autor: gość » czw paź 17, 2002 7:14 am

Kto zna firmę Exmet ze Szczecina i jej wyroby Golden Line Opinie zróżnicowano wściekłe

oknoAD

gośc

exmet szczecin

Post autor: gośc » czw paź 17, 2002 8:55 am

brak odważnych ? :twisted:

eksmet

eksmet

Post autor: eksmet » czw paź 17, 2002 11:12 am

Znam firma trzy razy lepsza od M S czy Oknoplastu Kraków :!:

Romuald

Re: eksmet

Post autor: Romuald » czw paź 17, 2002 12:14 pm

eksmet pisze:Znam firma trzy razy lepsza od M S czy Oknoplastu Kraków :!:
Widze ze az kipisz zawiscią. To normalny garazowiec.

eksmet

Re: eksmet

Post autor: eksmet » czw paź 17, 2002 12:48 pm

Romuald pisze:
eksmet pisze:Znam firma trzy razy lepsza od M S czy Oknoplastu Kraków :!:
Widze ze az kipisz zawiscią. To normalny garazowiec.
Nie kipie zawiścią Cieszę się że jest zauważalna na rynku Jeżeli Masz inne zdanie lub informację -chetnie sie zapoznam

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » czw paź 17, 2002 12:56 pm

:D Znowu ktoś się ...... do garażowców. Są najlepsi na ryku bo nie chrzanią produkcji jak te molochy z przerostem administracji, reklamy i ambicji, przeinwestowane, produkujące jak byłe kombinaty z PeErElu. Wiem coś o tym bo na ekspertyzy trafiają tylko te wielkie.
Stąd ta siekłość pozostałych

oknoAD

gośc

exmet szczecin

Post autor: gośc » czw paź 17, 2002 1:03 pm

A chyba na początku padło pytanie o Exmet. Teraz przeradza sie w poparcie dla garażowców A kto napewno wie czy to garażowiec i jeszcze byle jaki

Tolek

Post autor: Tolek » czw paź 17, 2002 1:24 pm

O tej firmie nigdzie nie słychac nawet w branzy. Twoim zdaniem małe firmy sa lepsze? Tylko nie próbuj mi wmawiac ze telewizory Deewoo sa lepsze od telewizorów Sony.

Gość

Post autor: Gość » czw paź 17, 2002 1:50 pm

czy można tą firmę na E znaleźć gdzieś w internecie ?? bo wpisanie nazwy przez x i ks nic nie daje ...

gość

exmet szczecin

Post autor: gość » czw paź 17, 2002 1:51 pm

Tolek pisze:O tej firmie nigdzie nie słychac nawet w branzy. Twoim zdaniem małe firmy sa lepsze? Tylko nie próbuj mi wmawiac ze telewizory Deewoo sa lepsze od telewizorów Sony.
Nareszcie jakas konkretna odzywka. Nie twierdzę że telewizory Deewoo są lepsze od Sony . ale przy ilości producentów pod marką Sony bardzo dużo szmaci im wyrób. a ja doprawdy chciałbym dowiedzieć się o Exmecie od ludzi w branży oblatanych

gośc

exmet szczecin

Post autor: gośc » czw paź 17, 2002 1:57 pm

Anonymous pisze:czy można tą firmę na E znaleźć gdzieś w internecie ?? bo wpisanie nazwy przez x i ks nic nie daje ...
Można ją znalżć pod www.exmet.winkhaus.pl
Ale czy strona internetowa to wszystko

tOLEK

Re: exmet szczecin

Post autor: tOLEK » czw paź 17, 2002 2:15 pm

gośc pisze:
Anonymous pisze:czy można tą firmę na E znaleźć gdzieś w internecie ?? bo wpisanie nazwy przez x i ks nic nie daje ...
Można ją znalżć pod www.exmet.winkhaus.pl
Ale czy strona internetowa to wszystko
nIE OŚMIESZAJCIE SIE Z TĄ STRONĄ

psuBrat

Post autor: psuBrat » czw paź 17, 2002 2:49 pm

Exmet, cytat z ich strony :

"Obecnie firma zatrudnia około 40 wykwalifikowanych pracowników.
Przedsiębiorstwo jest przygotowane do kompleksowego wykonawstwa konstrukcji stalowych dla energetyki oraz konstrukcji mostowych."

nie ma to jak firma z branży ...

może byśmy ustalili najpierw czym wyróżnia się firma z branży okiennej ..

czy ktoś kto jako 25 działalność ma również montaż okien jest już branżowcem ?? czy tyko koniunkturalistą ??

co o tym myślicie ??

psuBrat

psuBrat

Post autor: psuBrat » czw paź 17, 2002 2:53 pm

sorry, ale jeszcze jeden cytacik :

"OKNA I DRZWI PCV – wykonawstwo i montaż. Naszymi partnerami, dostarczajšcymi elementy najwyższej jakości sš:

BRÜGMANN (okna i dzrzwi)
RETROSOL(okna i drzwi)
WINKHAUS (okucia)
FRERICHS-GLASS (producent szyb "

podkreślenie moje ...

koniu-brat

Post autor: koniu-brat » czw paź 17, 2002 3:35 pm

psuBrat pisze:sorry, ale jeszcze jeden cytacik :

"OKNA I DRZWI PCV – wykonawstwo i montaż. Naszymi partnerami, dostarczajšcymi elementy najwyższej jakości sš:

BRÜGMANN (okna i dzrzwi)
RETROSOL(okna i drzwi)
WINKHAUS (okucia)
FRERICHS-GLASS (producent szyb "

podkreślenie moje ...
Retrosol to pewnie stary Petrosol.

klient ze szczecina

eksmet szczecin

Post autor: klient ze szczecina » pt paź 18, 2002 12:28 pm

Dzisiaj miałem przyjemność poznać Exmet osibiście Jako drobny detalista pragnąłem zakupić 2 okna . Zaproponowano mi 40 % wpłatyzaliczki i okres 2 tygodni czekania. Panowie Oknowcy czy to na tym rynku norma , czy podejście mało wiarygodnego oferenta.Prosze o odzew. :idea:
sanbu1@polbox.com

kliient

Re: eksmet szczecin

Post autor: kliient » pt paź 18, 2002 12:30 pm

klient ze szczecina pisze:Dzisiaj miałem przyjemność poznać Exmet osibiście Jako drobny detalista pragnąłem zakupić 2 okna . Zaproponowano mi 40 % wpłatyzaliczki i okres 2 tygodni czekania. Panowie Oknowcy czy to na tym rynku norma , czy podejście mało wiarygodnego oferenta.Prosze o odzew. :idea:
sanbu1@polbox.com
PRZEPRASZAM POPRAWIAM email sanbud1@polbox.com

Gość

Exmet

Post autor: Gość » pn gru 15, 2003 12:04 pm

Bardzo dobra firma o szerokim profilu dzialalności. Kiedys jej podstawowym profilem byly różne specjalistyczne konstrukcje stalowe. Potem weszli w okna i robia to fachowo ( maja wysokowykwalifikowanych pracowników ). Najlepiej pojechac i zobaczyć samemu. ani nie moloch ani nie garazowiec. w sam raz na dobra współpracę

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”