exmet szczecin

exmet szczecin

Postprzez gość » Cz paź 17, 2002 7:14 am

Kto zna firmę Exmet ze Szczecina i jej wyroby Golden Line Opinie zróżnicowano wściekłe
gość

.

reklama oknoAd

exmet szczecin

Postprzez gośc » Cz paź 17, 2002 8:55 am

brak odważnych ? :twisted:
gośc

eksmet

Postprzez eksmet » Cz paź 17, 2002 11:12 am

Znam firma trzy razy lepsza od M S czy Oknoplastu Kraków :!:
eksmet

Re: eksmet

Postprzez Romuald » Cz paź 17, 2002 12:14 pm

eksmet napisał(a):Znam firma trzy razy lepsza od M S czy Oknoplastu Kraków :!:

Widze ze az kipisz zawiscią. To normalny garazowiec.
Romuald

Re: eksmet

Postprzez eksmet » Cz paź 17, 2002 12:48 pm

Romuald napisał(a):
eksmet napisał(a):Znam firma trzy razy lepsza od M S czy Oknoplastu Kraków :!:

Widze ze az kipisz zawiscią. To normalny garazowiec.

Nie kipie zawiścią Cieszę się że jest zauważalna na rynku Jeżeli Masz inne zdanie lub informację -chetnie sie zapoznam
eksmet

Postprzez pchelek » Cz paź 17, 2002 12:56 pm

:D Znowu ktoś się ...... do garażowców. Są najlepsi na ryku bo nie chrzanią produkcji jak te molochy z przerostem administracji, reklamy i ambicji, przeinwestowane, produkujące jak byłe kombinaty z PeErElu. Wiem coś o tym bo na ekspertyzy trafiają tylko te wielkie.
Stąd ta siekłość pozostałych
pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

exmet szczecin

Postprzez gośc » Cz paź 17, 2002 1:03 pm

A chyba na początku padło pytanie o Exmet. Teraz przeradza sie w poparcie dla garażowców A kto napewno wie czy to garażowiec i jeszcze byle jaki
gośc

Postprzez Tolek » Cz paź 17, 2002 1:24 pm

O tej firmie nigdzie nie słychac nawet w branzy. Twoim zdaniem małe firmy sa lepsze? Tylko nie próbuj mi wmawiac ze telewizory Deewoo sa lepsze od telewizorów Sony.
Tolek

Postprzez Gość » Cz paź 17, 2002 1:50 pm

czy można tą firmę na E znaleźć gdzieś w internecie ?? bo wpisanie nazwy przez x i ks nic nie daje ...
Gość

exmet szczecin

Postprzez gość » Cz paź 17, 2002 1:51 pm

Tolek napisał(a):O tej firmie nigdzie nie słychac nawet w branzy. Twoim zdaniem małe firmy sa lepsze? Tylko nie próbuj mi wmawiac ze telewizory Deewoo sa lepsze od telewizorów Sony.

Nareszcie jakas konkretna odzywka. Nie twierdzę że telewizory Deewoo są lepsze od Sony . ale przy ilości producentów pod marką Sony bardzo dużo szmaci im wyrób. a ja doprawdy chciałbym dowiedzieć się o Exmecie od ludzi w branży oblatanych
gość

exmet szczecin

Postprzez gośc » Cz paź 17, 2002 1:57 pm

Anonymous napisał(a):czy można tą firmę na E znaleźć gdzieś w internecie ?? bo wpisanie nazwy przez x i ks nic nie daje ...

Można ją znalżć pod www.exmet.winkhaus.pl
Ale czy strona internetowa to wszystko
gośc

Re: exmet szczecin

Postprzez tOLEK » Cz paź 17, 2002 2:15 pm

gośc napisał(a):
Anonymous napisał(a):czy można tą firmę na E znaleźć gdzieś w internecie ?? bo wpisanie nazwy przez x i ks nic nie daje ...

Można ją znalżć pod www.exmet.winkhaus.pl
Ale czy strona internetowa to wszystko

nIE OŚMIESZAJCIE SIE Z TĄ STRONĄ
tOLEK

Postprzez psuBrat » Cz paź 17, 2002 2:49 pm

Exmet, cytat z ich strony :

"Obecnie firma zatrudnia około 40 wykwalifikowanych pracowników.
Przedsiębiorstwo jest przygotowane do kompleksowego wykonawstwa konstrukcji stalowych dla energetyki oraz konstrukcji mostowych."

nie ma to jak firma z branży ...

może byśmy ustalili najpierw czym wyróżnia się firma z branży okiennej ..

czy ktoś kto jako 25 działalność ma również montaż okien jest już branżowcem ?? czy tyko koniunkturalistą ??

co o tym myślicie ??

psuBrat
psuBrat

Postprzez psuBrat » Cz paź 17, 2002 2:53 pm

sorry, ale jeszcze jeden cytacik :

"OKNA I DRZWI PCV – wykonawstwo i montaż. Naszymi partnerami, dostarczajšcymi elementy najwyższej jakości sš:

BRÜGMANN (okna i dzrzwi)
RETROSOL(okna i drzwi)
WINKHAUS (okucia)
FRERICHS-GLASS (producent szyb "

podkreślenie moje ...
psuBrat

Postprzez koniu-brat » Cz paź 17, 2002 3:35 pm

psuBrat napisał(a):sorry, ale jeszcze jeden cytacik :

"OKNA I DRZWI PCV – wykonawstwo i montaż. Naszymi partnerami, dostarczajšcymi elementy najwyższej jakości sš:

BRÜGMANN (okna i dzrzwi)
RETROSOL(okna i drzwi)
WINKHAUS (okucia)
FRERICHS-GLASS (producent szyb "

podkreślenie moje ...

Retrosol to pewnie stary Petrosol.
koniu-brat

eksmet szczecin

Postprzez klient ze szczecina » Pt paź 18, 2002 12:28 pm

Dzisiaj miałem przyjemność poznać Exmet osibiście Jako drobny detalista pragnąłem zakupić 2 okna . Zaproponowano mi 40 % wpłatyzaliczki i okres 2 tygodni czekania. Panowie Oknowcy czy to na tym rynku norma , czy podejście mało wiarygodnego oferenta.Prosze o odzew. :idea:
sanbu1@polbox.com
klient ze szczecina

Re: eksmet szczecin

Postprzez kliient » Pt paź 18, 2002 12:30 pm

klient ze szczecina napisał(a):Dzisiaj miałem przyjemność poznać Exmet osibiście Jako drobny detalista pragnąłem zakupić 2 okna . Zaproponowano mi 40 % wpłatyzaliczki i okres 2 tygodni czekania. Panowie Oknowcy czy to na tym rynku norma , czy podejście mało wiarygodnego oferenta.Prosze o odzew. :idea:
sanbu1@polbox.com

PRZEPRASZAM POPRAWIAM email sanbud1@polbox.com
kliient

Exmet

Postprzez Gość » Pn gru 15, 2003 12:04 pm

Bardzo dobra firma o szerokim profilu dzialalności. Kiedys jej podstawowym profilem byly różne specjalistyczne konstrukcje stalowe. Potem weszli w okna i robia to fachowo ( maja wysokowykwalifikowanych pracowników ). Najlepiej pojechac i zobaczyć samemu. ani nie moloch ani nie garazowiec. w sam raz na dobra współpracę
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)