Montażyści palacze , zatrudniacie takich ?

zbigniew
Małomówny
Małomówny

Montażyści palacze , zatrudniacie takich ?

Post autor: zbigniew » pt maja 06, 2011 7:08 pm

Czy nie denerwują Was palący papierosy montażyci ? Chodzi mi o takich co 40 minut porobi a potem musi mieć 15 minut przerwy na papieroska . Dlatego przy zatrudnianiu montażystów preferuję niepalących . Sam jestem nie palący i z tego może sie bierze taka "nietolerancja" . Poruszając tematy "tolerancji" ,przypomniało mi się jaka duża "nietolerancja" spotkała posła Węgrzyna ze strony mediów,opozycji i nawet kolegów z własnej partii :!: Dlatego w geście walki o "tolerancję" dodam iż mam takie same zdanie jak poseł Wegrzyn w wiadomej kwestii :D

oknoAD

andrzej28
Czytelnik
Czytelnik

Re: Montażyści palacze , zatrudniacie takich ?

Post autor: andrzej28 » pn maja 16, 2011 11:23 pm

Kolego widziałeś montażyste pracującego przez 60 minut non stop bo ja nie więc to nagonka na palaczy a polityka nie to forum

Kron
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kron » wt maja 17, 2011 3:37 pm

Raczej pytanie co powie klient kiedy taki dymka zacznie mu puszczać w domu lub biurze, bo nie wszyscy to tolerują.
I to klient powinien mieć decydujące zdanie w tym temacie.
A taki montażysta niech sobie pali ile chce, grunt aby dobrze i szybko wykonał pracę.
PCV jest lepsze od okien drewnianych .

zbigniew
Małomówny
Małomówny

Post autor: zbigniew » wt maja 17, 2011 7:14 pm

Kron pisze:A taki montażysta niech sobie pali ile chce, grunt aby dobrze i szybko wykonał pracę.
Montażysta który pali przy robocie to trochę nieeleganckie , chociaż dozwolone w domu palaczy .
Ale jeśli u klienta się nie pali to palący montażysta wpływa demoralizujaco na pozostałych w drużynie . Jeśli taki motażysta wychodzi na papieroska co godzinę a pozostali dwaj maja zapiep... , to chyba atmosfera nie jest najlepsza . Z koleji gdy wszyscy są palaczami to napewno nie są tak wydajni jak ekipa nie palących montazystów .
Temat poruszyłem aby dowiedzieć się czy jestem osamotniony w odczuciu że "palacy montażysci " irytują mnie , czy też może nie. A także żeby zwrócić uwagę na to ze pracodawca obserwuje pracownika i stara się zmaksymalizować wydajność , aby osiagnąć przewagę konkurencyjną na rynku :)

andrzej28
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: andrzej28 » wt maja 17, 2011 8:35 pm

moim zdaniem masz trochę racji nie wyobrażam sobie palić u klijenta jestem szefem montażystów sam też montuje ale montując na inwestycjach wszyscy palący obowiązkowo do kempingu na dymka sam pale ale można to robić bez konfliktowo i tego wam życze .A wydajność ? co palenie ma do wydajności na taśmie owszem ale przy montażu nie sądze ja pale i mogę być stronniczy kiłego dnia.
.

Technic
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Technic » ndz lip 10, 2011 9:08 pm

Bez urazy ale takich bzdur dawno nie czytałem :?
Jestem gorszym monterm bo pale ?
OKi teraz wybierac takich co sniadan nie jedza, bo wkoncu przychodzi sie do pracy a nie podwieczorek :lol:
Osobiscie dlugo robie w fachu i spotkalem sie dopiero z jednym niepalacym pomocnikiem, więc problemu nie było :wink:
Zresztą na prywatce można wyjsc na klatke lub przed blok a na inwestycjach fajka w gebie, mlotek w reku i do przodu :mrgreen:

oknoAD

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » ndz lip 10, 2011 10:39 pm

U klientów w zamieszkałych domach się nie pali bez przyzwolenia właściciela. Nie każdy, kto przebywa w domu może to tolerować a i pytać nie wypada. Masz ochotę zapalić wyjdź na kilka minut i po sprawie. Problem pojawia się jak musisz palić co 15 minut lub odpalać jednego za drugim.

Mario499
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Mario499 » wt lip 19, 2011 1:01 pm

śmieszni jesteście szkoda ze niewolników się nie da mieć prawda?

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » wt lip 19, 2011 1:03 pm

szkoda, ale co zrobić - takie czasy :wink:
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » wt lip 19, 2011 1:13 pm

Idąc tym tropem wypada rozszerzyć pytanieo :
czy zatrudniacie montarzystów którzy przychodzą do pracy nawaleni jak stodoła, którzy nie myją sie a skarpetki zmieniaj a raz na trzy tygodnie, którzy klną jak szewc i smarkają gdzie popadnie, itp itd
Obecnie prawie kazdy rozumie że schludny i pachnący monter to zysk dla niego i montera

monter17
Małomówny
Małomówny

Post autor: monter17 » pt lip 22, 2011 9:26 pm

Tak zatruniam ale w przeciwienstwie od ciebie kolego Zbgniewie napieram na równo razem z nimi i nie licze ile razy ktos zapali bo to jest chore.Wiem ze wszyscy moi ludzie daja z siebie wszystko w mojej jak i innej grupie bo niekiedy dzialamy wspólnie . I niepisz wiecej o wydajnosci tylko zmien plityke platnosci.Procent kolego procent od montazu i nie będziesz miał więcej takich śmiesznych problemów .Montaz okien[zawodowo] to nie popierduła

quintus
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: quintus » pt sie 05, 2011 9:40 am

Przecież wszystko to sprawa mocno indywidualna. Jeżeli ktoś dobrze wykonuje swoją prace i od czasu do czasu robi przerwę na dymka to nie widzę problemu. Z kolei jeżeli mamy złego pracownika to czy pali czy nie to już jest tylko drobny szczegół.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”