Zawiasy do drzwi PCV

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Zawiasy do drzwi PCV

Post autor: Kuba N. » śr cze 22, 2011 8:45 pm

Jakie zawiasy do drzwi wejściowych z PCV :?: :?: :?:
Da się zastosować inne niż standardowe :?: - mowa o wyglądzie, kształcie.
Pytam bo problem pojawia się w drzwiach otwieranych na zewnątrz - klienci w większości nie akceptują takich zawiasów i trzeba szukać drzwi drewnianych.

oknoAD

Awatar użytkownika
Frank Martin
Czytelnik
Czytelnik

Re: Zawiasy do drzwi PCV

Post autor: Frank Martin » śr cze 22, 2011 11:46 pm

Czyli ma się rozumieć że Dr. Hahn ktv-6r oraz ktn-6r jest nie mile widziany tak jak Roto ps27 i bkv 105nn??
No to może jakiś dowrębowy z Dr. Hahn lub chowany do geneo? jest już plan wejścia na rynek skrzydła T razem z nowym chowanym zawiasem. Może warto zaczekać.
lepsza siła argumentu niż argument siły
Frank Martin

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » czw cze 23, 2011 1:10 pm

No właśnie nie pasują w przypadku gdy drzwi się otwierają na zewnątrz. Trochę to szpeci drzwi no i nie można zastosować nakładki na skrzydło np. z Rodenberga
Zastanawiam się nad zawiasem Dr. Hahn KT-R :?: Nie mam pojęcia jak się spisuje taki zawias :?:

W GENEO mam w ofercie chowany zawias ale do drzwi otw. do wewnątrz bo na tą chwilę nie ma skrzydła otw. na zewnątrz. Rehau się chyba nie spieszy z tym rozwiązaniem.
Ja czekać mogę lecz klienci nie dlatego potrzebna alternatywa do tzw. "puszkowych zawiasów"

Awatar użytkownika
Frank Martin
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Frank Martin » pt cze 24, 2011 8:59 am

Właśnie ten miałem na myśli. Tylko jaką ma on nośność? Tylko że z dowrębowymi zawiasami był duży problem w drzwiach alu, wyrabiały się w środku bebechy, ciężar robił swoje. A przecież pcv np.: taki brillant rehau jest cięższy niż alu. Po jakimś czasie mogą zacząć pojawiać się problemy. Sam teraz przygotowuję się do nakładki dwustronnej na zwykłych zawiasach dr.hahn ktv-6r w rehau geneo i jestem ciekaw jak to wyjdzie. Daj znać jak rozwiążesz problem. W zeszłym tygodniu rozmawiałem z technikami z rehau i mieli już przy sobie dokumentację skrzydła otwieranego na zewnątrz w geneo razem z nowym zawiasem chowanym, ale nie mogli go narazie udostępnić przed premierą. szkoda bo zżera mnie ciekawość.
lepsza siła argumentu niż argument siły
Frank Martin

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » pn cze 27, 2011 11:05 am

Przy 2 zawiasach 100kg.
Czy z nimi jest problem :?: :?: :?: tego nie wiem - sam jestem ciekaw jak się spisują. Jakby były takie zawiasy w wersji trzyskrzydełkowej to było by już SUPER

Lepiej niech REHAUowcy się streszczają ze skrzydłem T bo klienci uciekają :wink: - konstrukcyjnie drzwi z GENEO to bajka, miód, malina.
Ja czekam na skrzydło T bo chciałbym takie drzwi dla siebie.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”