Nieuczciwa firma JSB ARTUR SZYMONIK!!!

Daniel85
Czytelnik
Czytelnik

Nieuczciwa firma JSB ARTUR SZYMONIK!!!

Post autor: Daniel85 » pt sie 26, 2011 11:05 am

Witam!

Chcę wszystkich ostrzec przed firmą JSB Artura Szymonika z Częstochowy jsb.com.pl
Firma zajmuję się montażem lekkich konstrukcji, "produkcja"okuć do szkła, montażem balustrad itd...
Chce ostrzec przed tą firmą ponieważ w niej pracowałem wiem jak funkcjonuje i ilu ma dłużników sam się zaliczam do tego grona.
Firma bierze zlecenia nie wykonuje w terminie nie wypłaca należności. Szkoda że tacy ludzie jak Artur Szymonik są przedsiębiorcami.
Proszę się wystrzegać takich ludzi jak ten człowiek wyżej wymieniony który uważa się za wizjonera, a to zwykły kit, który wciska!
Jeżeli ktoś nie wierzy moim słowom niech się zatrudni w tej firmie albo nawiąże współpracę z tym panem przez małe p.

Pozdrawiam!

oknoAD

XERXES
Małomówny
Małomówny

Re: Nieuczciwa firma JSB ARTUR SZYMONIK!!!

Post autor: XERXES » pn sie 29, 2011 8:28 am

Potwierdzam te informacje i ostrzegam potencjalnych kontrahentów . Firma JSB jest już przez dostawców wpisana w Krajowym Rejestrze Długów.
XERXES

Andrzej Parzonka
Site Admin
Site Admin

Post autor: Andrzej Parzonka » pt wrz 02, 2011 8:25 pm

Witam!
Informacje jakie otrzymaliśmy potwierdzają, że Pan Daniel jest byłym pracownikiem firmy JSB, zwolnionym jednak przed końcem okresu próbnego. Pan Artur Szymonik nie chciał komentować sprawy, dodał jednak, że rozważa wystąpienie na drogę sądową.

PS. Panie Danielu skoro jest Pan dłużnikiem firmy to należałoby oddać jej pieniądze.

Daniel85
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Daniel85 » sob wrz 03, 2011 9:20 am

Panie Parzonka "Miałki i nędzny to człowiek, który ugryziony, gryzie" Proponuje Panie Parzonka najpierw zapoznać się z faktami, żeby zbudować swoją wiedzę i dopiero wypowiadać się na forum .
Z chęcią udzielę Panu informacji i życzę też posługiwania się swoim rozumem(mama nie mówiła?). A jak będzie miał Pan problemy z wyciągnięciem logicznych wniosków to z chęcią pomogę:)
Pana znajomy, którego Pan tak gorliwie broni, będzie miał do czynienia z sądem, niech się o to nie martwi. Nie dawno dzwonił do Pana znajomego mój pełnomocnik.
Niestety p. Sz... wyłączył telefon(standart)
Ja pomyj wylewać tu nie będę bo jest Sąd Pracy, Inspektorat Pracy w konsekwencji Krajowa Lista Dłużników, aż w końcu firmy windykacyjne niech oni czynią swoją powinność:D
Na forum umieściłem post bo chciałem z dopingować Pana Artura do odnowy moralnej i przestrzec innych ludzi żeby nie chodzili po sądach, zaoszczędzili podatnikom koszta no i swoich nerwów oczywiście!
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych, Pana Parzonkę no i jego znajomego.

Zachęcam Państwa do dyskusji na temat NIEUCZCIWYCH FIRM I ICH PRYNCYPAŁÓW

Daniel85
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Daniel85 » sob wrz 03, 2011 10:15 am

Andrzej Parzonka pisze:Witam!
Informacje jakie otrzymaliśmy potwierdzają, że Pan Daniel jest byłym pracownikiem firmy JSB, zwolnionym jednak przed końcem okresu próbnego. Pan Artur Szymonik nie chciał komentować sprawy, dodał jednak, że rozważa wystąpienie na drogę sądową.

PS. Panie Danielu skoro jest Pan dłużnikiem firmy to należałoby oddać jej pieniądze.

W celu sprostowania błędu który złośliwie wykorzystał Pan Parzonka i próbuje mataczyć, a mianowicie PAN ARTUR SZYMONIK JEST MI WINNY PIENIĄDZE I JEST MOIM DŁUŻNIKIEM I WIELU WIERZYCIELOM. przepraszam, że wprowadziłem w błąd Pana Parzonkę reszta osób na pewno zrozumiała mój przekaz.
pozdrawiam.

Andrzej Parzonka
Site Admin
Site Admin

Post autor: Andrzej Parzonka » sob wrz 03, 2011 11:15 am

hmmm... ciekawe
Panie Danielu, a za co mnie się oberwało?
za to, że mimo iż Pan Artur nie chciał zamieściłem to co do nas napisał?
czy za to że Pan popełnił błąd, który w zasadzie zaburzał dla mnie czytelność informacji?
czy może za to, że szanuję Pana wolność wypowiedzi i bez cenzury może Pan tu pisać (co nie jest standardem na polskich forach)?

Proszę wskazać w jaki sposób się Panu naraziłem? bo nie będę ukrywał, ale zły jestem gdy bronię czyjejś wolności, w tym przypadku Pana, a jeszcze za to obrywam od Pana
dla mnie to absurd, chyba, że Pan nie chciałby z kolei dopuścić do słowa Pana Artura?? Jego wolności wypowiedzi w tym temacie też bronić będę!

Pozdrawiam i proszę może chwilę przemyśleć to co Pan piszę w moim kierunku

oknoAD

Daniel85
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Daniel85 » sob wrz 03, 2011 8:02 pm

Dziękuje Panu za możliwość wypowiedzenia się na forum. Pana post wydał mi się stronniczy i taki był.
Pan Artur mógł się wypowiedzieć sam jeżeli chce zamieszczać informację nie prawdziwe wyrwane z kontekstu.
A Pan jako osoba bezstronna powinna poznać racje obu stron.

Pozdrawiam

fmichal
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: fmichal » wt gru 06, 2011 8:55 am

Witam,

Mi JSB Artur Szymonik również nie chce zapłacić. Ciekawe jak traktuje innych dostawców.
Szkoda ze nie trafiłem na ten post jak rozpoczynałem z tą firmą współpracę.
U mnie za pana Artura i jego firemke zabiera się adwokat. Pana informacje na pewno mi się przydadzą.
Panie Danielu proszę o kontakt.

kriskris
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kriskris » pn sty 30, 2012 9:45 am

Witam chce dołączyć do grona oszukanych przez Szymonika Potwierdzam ze jest to człowiek nieuczciwy i nie ma tu żadnej stronniczości .Sa na to dowody porostu nie płaci faktur jest to zwykła kradzież. Pisze Pan ze oddaje sprawę adwokatowi chętnie dołączę do grona pokrzywdzonych. Sprawę Szymonika oddalam do windykacji niestety P. Szymonik nic nie posiada wiec komornik nie ma mu co zabrać. Proszę o odpowiedz lub informacje na jakim etapie Pan jest .Pozdrawiam Kris

fmichal
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: fmichal » wt lut 26, 2013 1:35 pm

Odświeżam temat.

Proszę o kontakt wszystkie osoby które nie mają zamiaru odpuszczać Szymonikowi.
Prawomocnych wyroków sądowych coraz więcej. Razem możemy odzyskać nasze pieniądze.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”