WINKHAUSE - co z programem, co ze srebrnym okuciem

AM

WINKHAUSE - co z programem, co ze srebrnym okuciem

Post autor: AM » czw paź 17, 2002 6:13 pm

Czy to prawda, że Winkhaus ma problemy z dostawami srebrnego okucia i niektóre firmy okuwają w dwóch kolorach?

oknoAD

franek

Winkhause

Post autor: franek » czw paź 17, 2002 6:15 pm

Zdaje się ,że dostają zdyszki. Słyszałem, że na dostawę trzeba czekać 3 tygodnire na nietypowe elementy. Poza tym zwalniają się ludzie z tej firmy. Sami odchodzą. To daje do myślenia na temat managerów tej firmy.

Jan Należyty

Re: Winkhause

Post autor: Jan Należyty » pt paź 18, 2002 1:37 pm

Zdaje się ,że dostają zdyszki. Słyszałem, że na dostawę trzeba czekać 3 tygodnire na nietypowe elementy.

To tak jak mówisz tylko slyszaleś - ja natomiast mam inne informacje - dodam całkiem sprzeczne z Twoimi.

zagoba

Post autor: zagoba » sob paź 19, 2002 7:39 am

jak maja stare okucia na magazynie to co moga zrobic ? pozbywaja sie go i piernicza takie farmazony!!!!!!!!!!!!!

maniek

Post autor: maniek » pn paź 21, 2002 7:58 pm

Jan Należyty pisze:Zdaje się ,że dostają zdyszki. Słyszałem, że na dostawę trzeba czekać 3 tygodnire na nietypowe elementy.

To tak jak mówisz tylko slyszaleś - ja natomiast mam inne informacje - dodam całkiem sprzeczne z Twoimi.
Panie Janie niech Pan wstanie - się obudzi. Winkhause traktuje ludzi jak mawszyny. Czas eksploatacji się kończy i się je złomuje. Ludzie się wypalają i wylatują. Czyli amerykański styl pracy. Współczyje im. Najpierw zasuwają zdbywają klientów a potem przychodzą nowi itd.

Gość

Post autor: Gość » pn paź 21, 2002 8:03 pm

Jan Należyty pisze:Zdaje się ,że dostają zdyszki. Słyszałem, że na dostawę trzeba czekać 3 tygodnire na nietypowe elementy.

Aha widziałem onkna ze Stamiru z Torunia. Kolorowo jak na choince.

oknoAD

Andrzej R.

Post autor: Andrzej R. » pn paź 21, 2002 8:07 pm

franek pisze:Zdaje się ,że dostają zdyszki. Słyszałem, że na dostawę trzeba czekać 3 tygodnire na nietypowe elementy. Poza tym zwalniają się ludzie z tej firmy. Sami odchodzą. To daje do myślenia na temat managerów tej firmy.
Co do zwolnień to znam nazwiska ale nie chcę ich tu publikować. Zresztą wśród producentów na WH są to doskonale znane osoby. Cóż pisać jaka firma taka polityka personalna.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”