norma 2000

zagoba

norma 2000

Post autor: zagoba » sob paź 19, 2002 8:24 am

mam propozycje!
jezeli kazdy tak stara sie uzyc sobie na firmach konkurencyjnych to moze zalozy nowy temat z nazwa swojej firmy i tam znajda sie konkretne zale i oceny dzialalnosci tej firm.
nic tak przeciez nie uczy jak konstruktywna uwaga - czekam na dyskusje , mam nadzieje ze ona wprowadzi tutaj troche ładu w te pomowienia

oknoAD

Leśnik

Norma 2000

Post autor: Leśnik » wt paź 22, 2002 10:58 pm

Czego skaczecie z kwiatka na kwiatek najpierw Roplasto teraz Thyssen

Gość

Post autor: Gość » śr gru 18, 2002 3:00 pm

po prostu wybralismy lepszy produkt niz ten na ktorym robilismy do tej pory, do czasu jak nie zaczeli "odchudzac" roplasto, polak jednak wszystko potrafi

GOŚĆ

Post autor: GOŚĆ » czw gru 19, 2002 12:34 pm

A ja słyszałem ,że w trakcie współpracy z wami bardzo się
"odchudziło" konto Roplasto. :roll:

Gość

Post autor: Gość » ndz gru 29, 2002 9:26 pm

Anonymous pisze:po prostu wybralismy lepszy produkt niz ten na ktorym robilismy do tej pory, do czasu jak nie zaczeli "odchudzac" roplasto, polak jednak wszystko potrafi
a 2-komorowe skezydło thyssena jest wg Ciebie grubsze od trzech komor roplasto????

Gość

Post autor: Gość » pn gru 30, 2002 2:19 pm

nie wiem jak wyglada grubosc 2 komorówki ale wiem za to jak wygladala 3 komorowka roplasto !

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » pn gru 30, 2002 10:18 pm

Anonymous pisze:nie wiem jak wyglada grubosc 2 komorówki ale wiem za to jak wygladala 3 komorowka roplasto !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”