Ceny materialów

Ceny materialów

Postprzez Kr1 » Pn paź 21, 2002 10:31 am

Szukam informacji na temat zakupu materialów. Wiem że to tajemnica handlowa ale można sprawdzić czy nas dostawcy nie robią w balona. Czy cena zakupu szyb 4 x 16 x 4 U=1,1 65 zl/netto (igp) jest dobrą ceną ?

Pozdrawiam
Kr1

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Pn paź 21, 2002 3:03 pm

jest to niezła cena
Gość

Postprzez zasadniczy » Pn paź 21, 2002 3:13 pm

A jakby tak dealerzy zaczeli sprawdzac Twoje ceny czy ich w balona nie robisz?
Prowadzenie biznesu to nie tylko umiejetnosc negocjowania (czyt. żadania obniżki) cen z dostawcami...
zasadniczy

Re: Ceny materialów

Postprzez Alek » Pn paź 21, 2002 8:11 pm

Kr1 napisał(a):Szukam informacji na temat zakupu materialów. Wiem że to tajemnica handlowa ale można sprawdzić czy nas dostawcy nie robią w balona. Czy cena zakupu szyb 4 x 16 x 4 U=1,1 65 zl/netto (igp) jest dobrą ceną ?

Pozdrawiam

Duży producent ma poniżej 50 zł.
Alek

Postprzez Kr1 » Wt paź 22, 2002 6:25 am

Alek napisał(a):
Kr1 napisał(a):Szukam informacji na temat zakupu materialów. Wiem że to tajemnica handlowa ale można sprawdzić czy nas dostawcy nie robią w balona. Czy cena zakupu szyb 4 x 16 x 4 U=1,1 65 zl/netto (igp) jest dobrą ceną ?

Pozdrawiam

Co należy rozumieć przez "duży producent". Czy jest to pewna informacja ?
Kr1

Postprzez Gość » Wt paź 22, 2002 11:41 am

Alek napisał(a):

Pozdrawiam

Co za bzdura 50 zł? Który producent i u kogo?
Gość

Postprzez Gość » Śr paź 30, 2002 9:42 pm

niedługo zaczniecie dyskutowac ile czyja zona moze razy.......i ktorego robi w balona :D :D :D :D :D

aha
dajcie mi pare adresow dealerow bo moi mnie robia w balona i nie chca placic gotoewka tylko na przelew 7 dni (region poludniowa polska)
Gość

Postprzez Gość » Cz paź 31, 2002 8:01 am

Anonymous napisał(a):niedługo zaczniecie dyskutowac ile czyja zona moze razy.......i ktorego robi w balona :D :D :D :D :D

aha
dajcie mi pare adresow dealerow bo moi mnie robia w balona i nie chca placic gotoewka tylko na przelew 7 dni (region poludniowa polska)

Gotówką można płacić przy zakupie 10 szyb , czyli Pana firma jak się domyślam nie jest największa !!

ha ha
Gość

Postprzez Gość » Cz paź 31, 2002 11:29 pm

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):niedługo zaczniecie dyskutowac ile czyja zona moze razy.......i ktorego robi w balona :D :D :D :D :D

aha

Gotówką można płacić przy zakupie 10 szyb , czyli Pana firma jak się domyślam nie jest największa !!

ha ha

nie rozumiem.....a nie bieze Pan sprzedazy okien dealerom za gotowke??? hmmmmm moze nie ufaja jakosci Panskich wyrobow i najpierw musza je sprawdzic.. i proponuję nie szydzic z czegos o czym nie ma sie pojecia.

PS. szkoda ze kazda dyskusja konczy sie inwektywami i klotniami. Wiecej nie zagladam do tej rozmowy6. OBIECUJE!
Pozdrawiam
Gość

Postprzez siggi » Pn lis 11, 2002 12:25 am

cena 65pln jest w miare akceptowalna przy niewielkich zleceniach , przy zleceniach obiektowych mozna wynegocjowac poziom 61 pln na tych poziomach mozna sprzedac okno 034 w cenie 490na obiekty i 520 przy zleceniach np. 30 sztuk okienpozdrawiam siggi [/list]
siggi

Postprzez Gość » Pn lis 11, 2002 5:33 am

siggi napisał(a):cena 65pln jest w miare akceptowalna przy niewielkich zleceniach , przy zleceniach obiektowych mozna wynegocjowac poziom 61 pln na tych poziomach mozna sprzedac okno 034 w cenie 490na obiekty i 520 przy zleceniach np. 30 sztuk okienpozdrawiam siggi [/list]

potwierdzam cenę 60 PLN przy wiekszych zamówieniach. Z jakiego profilu jest to okno za 490 zł? Ile jest w tym marży producenta? :?:
Gość

Postprzez nowy » So lis 23, 2002 2:17 am

Powoli ceny szyb idą w górę i o ile cena 60-63 zł za 1,1 dotychczas była dobrą, to teraz 65-68 jest już normą.Zależy to też od rodzaju płatności i wiarygodności firmy.
nowy

Postprzez Kaziu G. » Wt gru 03, 2002 11:34 am

Mnie sie wydaje, że okno to więcej niż tylko szkło. Chyba, że ja się mylę a bramek na boisku jest też poniżej 2. :lol:
Kaziu G.

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)