Strona 1 z 1

MOJE WYMARZONE OKNO...

: ndz kwie 01, 2012 9:06 pm
autor: kamilstar
Witam!!!!!!
Proszę o wpisywanie propozycji "wymarzonego okna" wg. własnych-Waszych przemyśleń, pomysłów, doświadczeń. Z jakiego profilu, jakie okucie,szklenie itd. Może drewno, może alu? Mam nadzieję, że po wielu wpisach przeczyta to jakiś producent okien, wyciągnie wnioski i będziemy mieli SUPEROKNO. Bo rankingi do rzeczywistości mają się nijak.

Re: MOJE WYMARZONE OKNO...

: ndz kwie 01, 2012 9:12 pm
autor: RRQ
Nie liczy się okno a widok jaki będziesz z niego miał :wink:

Obrazek

Re: MOJE WYMARZONE OKNO...

: pt cze 22, 2012 10:41 pm
autor: jubra
Temat leży odłogiem, a wyglądał na "samograja" !. Podejrzewam, że wszystkim nam łatwiej polemizować z gotowym materiałem niż samemu określić co powinno być priorytetem dla niezawodnego okna. Nie chcąc wkładać kij w mrowisko, ale czy milcząc przecież w "lotnym" temacie dotyczącym jakości wyrobu najważniejszym było to, żeby okno się otwierało i zamykało?. http://www.youtube.com/watch?v=yLmKtqDf ... r_embedded
Zaangażowanych na tym forum namawia do wyjścia z góry okopanych własnych pozycji i wnoszenia czegoś bardziej twórczego niż wnoszenie zawsze kontrowersyjnej wymiany poglądów o wyższości systemu X nad systemem Y, bo i tak okno jako wyrób tego czy innego systemu przegrywać będzie z jakością produkcji i jakością montażu.
W „Wesela” Wyspiańskiego pouczał Gospodarz-Dziennikarza: „panowie dużo by juz mogli mieć, ino oni nie chcom chcieć!”

Re: MOJE WYMARZONE OKNO...

: pt wrz 15, 2017 2:51 pm
autor: windower
Ja z kolei szukam dźwiękoszczelnego okna do pokoju córki. Czy na rynku istnieje coś takiego? Na razie córa jest mała i styl muzyczny narzuca jej mamusia więc słuchamy dosyć cicho takich hitów jak http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Relaks ... Dla+Dzieci, ale sama wiem po sobie, że w wieku nastoletnim dosyć głośno słuchałam muzyki, a okno to inwestycja na przyszłość i chciałabym, żeby były porządne, najlepiej dźwiękoszczelne. Na co powinnam zwrócić uwagę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Re: MOJE WYMARZONE OKNO...

: pn kwie 09, 2018 2:56 pm
autor: tomiszcz
Faktycznie ważne jest to, co będzie za oknem, jeśli to by były np. góry, to bez różnicy przez co bym na nie patrzył :D Chociaż zawsze marzyły mi się albo okrągłe okna albo takie zakończone łukami. Póki co jeszcze nie mam takich i raczej nic się nie zapowiada, ale może, może kiedyś :)