STOLBUD Włoszczowa - co u nich ???

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

STOLBUD Włoszczowa - co u nich ???

Post autor: RRQ » pn kwie 02, 2012 3:16 pm

Witam,,

jak w temacie co się dzieje w tej firmie bo same plotki a mało konkretów.
Dwa razy koła nie wymyślisz...

oknoAD

Ramzes3

Re: STOLBUD Włoszczowa - co u nich ???

Post autor: Ramzes3 » pn kwie 02, 2012 3:25 pm

A powitać, powitać :D
niedawno mieli nowego, mądrego i ogarniętego dyrektora handlowego prosto z Cersanitu, ale tylko przez kilka dni, bo już nie mają, chyba się zarządowi nie spodobał czy cuś :wink:

wobz12
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wobz12 » pn kwie 02, 2012 3:50 pm

NO CO Z TYM STOLBUDEM ?

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » pn kwie 02, 2012 4:23 pm

Nowe twarze ponoć są, nowe nadzieje, nowe wyzwania :-D

ja trzymam kciuki

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » pn kwie 02, 2012 4:36 pm

wszystko zależy od tego jakie to twarze, jeśli dobrzy fachowcy z pomysłem na rozwój to można liczyć na sukces, ale jeśli typowy polski układzik koleżeńsko-rodzinnej adoracji i podtrzymania stagnacji to ja bym już na nic nie liczył :D Przykład "chwilowego" Pana Dyrektora Handlowego pokazuje, że jednak chodzi tutaj raczej o opcję numer 2, bo ten dyrektor reprezentował akurat opcję numer 1, tyle, że już tam nie pracuje :lol:

XERXES
Małomówny
Małomówny

Post autor: XERXES » wt kwie 03, 2012 10:57 am

Z roku na rok coraz słabsi
XERXES

oknoAD

meyerfenster
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: meyerfenster » wt kwie 03, 2012 11:34 pm

maja chrapke na Okna Rabien . Oknoplast i Eko Okna maja prawdziwego konkurenta !

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » czw kwie 05, 2012 8:34 pm

Podobno chodzą koło Rąbienia - śmigłowcem Wypychiewicz przyleciał na negocjacje.Jeśli Rąbień będzie postawiony przez Sąd do likwidacji to szansa na zakup firmy jest duża ale w układowejlikwidacji to przy tym minusie jaki mają nie ma mowy.

A co do Stolbudu Włoszczowa to mam jedną opinię - dział zakupów mają tak skorumpowany, że pierwsze co bym zrobił to wywalił na bruk.
jawaryn :)

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » czw kwie 05, 2012 10:06 pm

meyerfenster a czemu akurat Oknoplastowi i Eko Okną ?

roxi
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: roxi » pt kwie 20, 2012 11:54 am

nic tak nie podgrzewa atmosfery jak plotki i aferki, z tego co się orientuje stolbud ma się całkiem dobrze, skupia się na robocie i szykuje do ostrej walki w tym sezonie

ewaznorwegii
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ewaznorwegii » ndz maja 26, 2013 10:42 pm

Stolbud Włoszczowa? Nie polecam! Brudne szyby i brzydko położone silikony!
Kupiłam okna w tej firmie w lutym 2013 roku. Zapłaciłam 9000 zł i zostały przywiezione do Norwegii, gdzie mieszkam. Po zamontowaniu i myciu okien zobaczyłam, że są one brudne w środku, silikony są popękane, woda dostaje się między ramę a szybę, co powoduje szybkie niszczenie się okien. Próbowałam dogadać się z firmą, ale oni stwierdzili, że nie uznają mi reklamacji ze względu na wysokie koszty przyjazdu do Norwegii. Chcę tą wiadomością ostrzec tych, którzy mieszkają za granicą, a planują kupić okna w Stolbudzie Włoszczowa. Lepiej uważajcie, bo później nikt nie będzie chciał Was słuchać, a co najgorsze – zapłacisz za towar wysokiej klasy, a dostaniesz wadliwy. Nie kupuj okien w Stolbudzie Włoszczowa, bo będziesz miał same problemy.
Ewa z Norwegii

(kontakt: g.zurawka@yahoo.no)

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » śr cze 05, 2013 9:53 pm

A nie wygodniej było kupić te okna w Norwegii?? Wtedy i serwis na miejscu i gwarancja jest?

Silikony się poobrywały ponieważ okna za szybko były wysłane i w transporcie się najprawdopodobniej silikon ściął przy szybie (podejrzewam że zlecenie było pilne :oops: )

a na marginesie każdy montażysta (przynajmniej CI których ja znam) montujący drewno nie widzi problemu by silikon wymienić w takim wypadku..

Więc wystarczyło zapłacić 9000 euro a nie 9000 pln i na pewno była by Pani zadowolona. A z ciekawości na fv jest Stolbud czy dystrybutor bo może uwaga jest wycelowana nie w tę instytucję co trzeba.

ps Stolbud nie jest moim pracodawcą i nie bronie konkretnego producenta - Ale wierzę, że powinniśmy wspierać nasze, polskie a nie robić taką reklamę jak Pani (zresztą nie mając racji w swoich roszczeniach).

Nie sika się w swoje gacie... jak mawiał dziadek :mrgreen:

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”