"PUSZEK" - NAJLEPSZA FIRMA OKIENNA W GALAKTYCE!!!

Upierdliwiec

"PUSZEK" - NAJLEPSZA FIRMA OKIENNA W GALAKTYCE!!!

Post autor: Upierdliwiec » wt paź 22, 2002 9:42 am

Jako "niezależny opiniotwórca" pragnę nie mając w tym żadnej korzyści powiedzieć, że firma "PUSZEK" w Wypierdowa Górnego jest najlepszym producentem okien w całej galaktyce a może i wszechświecie!!! Są najwięksi - 40tys miesięcznie (...wkrętów użytych do produkcji - oczywiście dane zawyżone o 30tys.)!!! Najcieplejszy profil dzięki unikalnej technologii polegającej na niewkładaniu wzmocnienia stalowego - dzięki temu nie wzrasta współczynnik "U" (kilka firm już nas naśladuje)!!! Najlepsze okucia - uszlechetniane przez naszego wioskowego kowala produkty renomowanych firm (Złotów...)!!! Bezołowiowe profile (przecież to plastik a nie metal no nie?), które nie żółkną (bo są żółte jako nowe...)!!! Najlepsze szyby - robimy je sami w stodole za oborą - pani Frania je myje mało używaną szmatą, skleja na butapren stosując ciepłą ramkę (podgrzewana w piekarniku) i wsypuje w ramkę proszek IXI!!! Gwarancja 30 lat albo tak długo, jak szwagra nie zamkną!!! Można kupować bez faktury (i oczywiście wtedy bez gwarancji :lol: ), bez klamek, szyb czy okuć!!! Najnowocześniejsza skomputeryzowana linia produkcyjna (piła Celma i żelazko Tefal podłączone do klakulatora Bolek)!!!

Czy po takiej reklamie ktoś jeszcze ma wątpliwości kto jest największy? Życzę wszystkim więcej pokory i samokrytyki!

oknoAD


Gość

Post autor: Gość » wt paź 22, 2002 10:41 am

Zapomniałeś dodać, że mają najlepszą reklamę w świecie! Za każde sprzedane okno sadzą marchewkę w doniczce na balkonie u pani Marysi i kupują kawałek suchego chleba dla konia!

Gość

Post autor: Gość » śr paź 23, 2002 7:49 am

A gdzie mieści się ta zacna firma?

Gość

Post autor: Gość » śr paź 23, 2002 12:08 pm

:D Dodaj jeszcze montaż na samą pianę [tak trochę ale nie za dużo] i głównie tynk [dobrze trzyma] bez kotew czy jakichkolwiek innych łączników do mechanicznego mocowania. Zapomniałeś o profilach PVC. ze ściankami 2 mm [są takie cuda].
Te dyskusje na forum "kto najlepszy" to po prostu ble, ble, zaśmieca FORUM i nic nie wnosi. Operator powinien to kasować.
Lepiej wejść na FORUM MURATORA tam nie ma takiego bełkotu.[/list]

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości