Dostalem propozycje od fabryki okien

marcoventa
Czytelnik
Czytelnik

Dostalem propozycje od fabryki okien

Post autor: marcoventa » ndz kwie 28, 2013 10:18 pm

Mieszkam na stale za granica od wielu lat. Od 2 lat sprowadzam okna na wlasna reke , i sprzedaje firma remontowym malym a takze klientom indywidualnym. Ostatnio dostalem propozycje zostania PH. Mam pytanie , czego moge oczekiwac od firmy. Dodam ze nie chce zostac pracownikiem tej firmy , chce byc niezalezny. Pytanie jakie prowizje wchodza w gre i czego ponadto moge wymagac. Pozdrawiam.

oknoAD

Time
Rozgadany
Rozgadany

Re: Dostalem propozycje od fabryki okien

Post autor: Time » pn kwie 29, 2013 7:51 pm

Dostałeś propozycję pracy jako naganiacz w fabryce okien, a pytasz nas o szczegóły. Niestety sam musisz wypytać jakie kwoty wchodzą w grę i jakie warunki współpracy. Nikt Ci tu przepisu nie poda. Nie wiemy co to za firma, na jakim dokładnie rynku działasz. Ile firm tyle rozwiązań.

Prowadzić mały biznes w sprowadzaniu i sprzedawaniu okien. Wiedzie Ci się nieźle i masz perspektywy na rozwój firmy? To sobie odpuść PH. Wiedzie Ci się kiepsko i masz ochotę się zwinąć? Też sobie odpuść bo praca PH będzie polegała praktycznie na tym samym co robisz teraz tylko kieszenie będziesz napychać komuś innemu. Takie jest moje zdanie.

marcoventa
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: marcoventa » pn kwie 29, 2013 8:41 pm

No w zasadzie to sie zgadzam , ja nie mam zamiaru sie zwijac , ale jedno nie wyklucza drugiego. Moge przeciez na duze zamowienie sprzedac okna po cenie fabryki bo to latwiejsze i wziasc prowizje, a swoje nadal robic. Poprostu rozwazam mozliwosci. To logiczne ze sie wypytam o szczegoly , ale zanim zaczne to pytam tu zeby byc madrzejszy.
Dzieki za odpowiedz.

Awatar użytkownika
Grabicak
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Post autor: Grabicak » pt lip 05, 2013 11:06 am

Ja tam cenię sobie niezależność. Dogadanie się z fabryką wiąże Cię z jednym dostawcą.
Moje posty przedstawiają moje subiektywne zdanie i nie każdy musi się z nimi godzić.

Pozdrawiam normalnych.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”