terminy

załamany

terminy

Post autor: załamany » pt paź 25, 2002 3:02 pm

Ciekaw jestem jakie są terminy realizacji w waszych firmach . Jestem dealerem dużej firmy ze Słupska w której obecnie termin wynosi 4 tygodnie i z każdym dniem wydłuża się . Jak wy radzicie sobie z planowaniem dostaw ? Czy też czekacie do ostatniej chwili z powiadomieniem odbiorcy że transport nie przyjedzie?

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » pt paź 25, 2002 8:15 pm

Też jestem delerem dużej (TEJ prawdziwie dużej) firmy ze Słupska i moje zlecenia przyjeżdżają w 2 max. 3 tygodnie... Mam nadzieję, żę nie o tej samej firmie mówimy... Spytam: KTOŚ TY? albo SKĄDŚ TY?

załamany

Post autor: załamany » sob paź 26, 2002 12:55 pm

nie jestem dealerem m&s ale zza miedzy

zniecierpliwiony

Post autor: zniecierpliwiony » ndz paź 27, 2002 6:57 pm

Chyba chodzi o firmę "Baj..." Z tego co widzę to zlecenia przyjażdzają z tygodnia na tydzień z coraz większym poślizgiem. Obecnie czas oczekiwania to prawie 5 tygodni. Klienci są coraz bardziej wkur......., a nie widać szans na polepszenie.

E.U.Geniusz

Post autor: E.U.Geniusz » ndz paź 27, 2002 8:30 pm

czyli powinni zmienić nazwę na WKURBAJ

:P

Gość

Post autor: Gość » pn paź 28, 2002 9:05 am

No niestety! Bajcar, poza względnie przyzwoitą ceną nie oferuje nic więcej! A o jego "czystych szybach" to krążą wręcz legendy!

oknoAD

Tomasz Hajto

Re: terminy

Post autor: Tomasz Hajto » pn paź 28, 2002 3:54 pm

załamany pisze:Ciekaw jestem jakie są terminy realizacji w waszych firmach . Jestem dealerem dużej firmy ze Słupska w której obecnie termin wynosi 4 tygodnie i z każdym dniem wydłuża się . Jak wy radzicie sobie z planowaniem dostaw ? Czy też czekacie do ostatniej chwili z powiadomieniem odbiorcy że transport nie przyjedzie?
9 dni na prostokąty , 14 na trójkąty,trapezy,drzwi wejsciowe itp,itd

xyz

Post autor: xyz » pn paź 28, 2002 5:04 pm

Jak to możliwe że tak duża firma działa bez odpowiedniego zarządzania ? Chyba niedługo tam wszystko pierdzielnie i to z wielkim buuum!!!! Współczuję .

Gość

Post autor: Gość » wt paź 29, 2002 10:10 am

skoro jest tak źle to dlaczego oni mają tylu odbiorców. Chyba przesadzacie z tą krytyką .

Gość

Post autor: Gość » czw paź 31, 2002 7:01 pm

więc nic nie możecie powiedzieć dobrego na temat firmy bajcar???????

Darro

7-10 dni

Post autor: Darro » czw paź 31, 2002 9:39 pm

Jezierski robi mi okna w tydzien do 10 dni ....
chyba jednak wolałbym poczekać kilka dni dłużej ...
żeby nie tłumaczyć się przed klientem na przykład dlaczego dane okno jest zrobione do góry nogami!!? naszczęście tego typu wpadki notuje najwyżej kilka razy w roku ...
Darro

KK

Post autor: KK » wt lis 19, 2002 10:58 am

TEST

odbiorca

ternin realizacji

Post autor: odbiorca » wt lis 19, 2002 11:16 am

Czemu się tak czepiacie tego "Bajcara"? Miał problem ale go szybko rozwiązał. Teraz przywozi po 10 dniach. Jakby wszyscy mieli takie szyby jak on. to by było bardzo dobrze. Ja miałem w tym roku jedną reklamację na szybę i od razu mi ją przywieźli. I tak kupę kasy na nim zarabiamy.

Gość

Post autor: Gość » czw lut 27, 2003 12:33 pm

szukam producenta na thyssenie i wysłałem maila do bajcara ale nikt się nie odzywa. Z montostaleste też nie było kontaktu...

Gość

Post autor: Gość » pt lut 28, 2003 11:18 am

Anonymous pisze:szukam producenta na thyssenie i wysłałem maila do bajcara ale nikt się nie odzywa. Z montostaleste też nie było kontaktu...
To już teraz jest montotras i pewnie robią już na swoim profilu (Tras),a jak nie to zaczna robić w niedługiwj przyszłości.

ludek

Post autor: ludek » pt kwie 11, 2003 5:04 pm

problem z terminem??????? :evil:
a słyszeliście o drutach z bytowa?!
co to jest "problem z terminem" ?! :D

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”