terminy

terminy

Postprzez załamany » Pt paź 25, 2002 3:02 pm

Ciekaw jestem jakie są terminy realizacji w waszych firmach . Jestem dealerem dużej firmy ze Słupska w której obecnie termin wynosi 4 tygodnie i z każdym dniem wydłuża się . Jak wy radzicie sobie z planowaniem dostaw ? Czy też czekacie do ostatniej chwili z powiadomieniem odbiorcy że transport nie przyjedzie?
załamany

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Pt paź 25, 2002 8:15 pm

Też jestem delerem dużej (TEJ prawdziwie dużej) firmy ze Słupska i moje zlecenia przyjeżdżają w 2 max. 3 tygodnie... Mam nadzieję, żę nie o tej samej firmie mówimy... Spytam: KTOŚ TY? albo SKĄDŚ TY?
Gość

Postprzez załamany » So paź 26, 2002 12:55 pm

nie jestem dealerem m&s ale zza miedzy
załamany

Postprzez zniecierpliwiony » N paź 27, 2002 6:57 pm

Chyba chodzi o firmę "Baj..." Z tego co widzę to zlecenia przyjażdzają z tygodnia na tydzień z coraz większym poślizgiem. Obecnie czas oczekiwania to prawie 5 tygodni. Klienci są coraz bardziej wkur......., a nie widać szans na polepszenie.
zniecierpliwiony

Postprzez E.U.Geniusz » N paź 27, 2002 8:30 pm

czyli powinni zmienić nazwę na WKURBAJ

:P
E.U.Geniusz

Postprzez Gość » Pn paź 28, 2002 9:05 am

No niestety! Bajcar, poza względnie przyzwoitą ceną nie oferuje nic więcej! A o jego "czystych szybach" to krążą wręcz legendy!
Gość

Re: terminy

Postprzez Tomasz Hajto » Pn paź 28, 2002 3:54 pm

załamany napisał(a):Ciekaw jestem jakie są terminy realizacji w waszych firmach . Jestem dealerem dużej firmy ze Słupska w której obecnie termin wynosi 4 tygodnie i z każdym dniem wydłuża się . Jak wy radzicie sobie z planowaniem dostaw ? Czy też czekacie do ostatniej chwili z powiadomieniem odbiorcy że transport nie przyjedzie?

9 dni na prostokąty , 14 na trójkąty,trapezy,drzwi wejsciowe itp,itd
Tomasz Hajto

Postprzez xyz » Pn paź 28, 2002 5:04 pm

Jak to możliwe że tak duża firma działa bez odpowiedniego zarządzania ? Chyba niedługo tam wszystko pierdzielnie i to z wielkim buuum!!!! Współczuję .
xyz

Postprzez Gość » Wt paź 29, 2002 10:10 am

skoro jest tak źle to dlaczego oni mają tylu odbiorców. Chyba przesadzacie z tą krytyką .
Gość

Postprzez Gość » Cz paź 31, 2002 7:01 pm

więc nic nie możecie powiedzieć dobrego na temat firmy bajcar???????
Gość

7-10 dni

Postprzez Darro » Cz paź 31, 2002 9:39 pm

Jezierski robi mi okna w tydzien do 10 dni ....
chyba jednak wolałbym poczekać kilka dni dłużej ...
żeby nie tłumaczyć się przed klientem na przykład dlaczego dane okno jest zrobione do góry nogami!!? naszczęście tego typu wpadki notuje najwyżej kilka razy w roku ...
Darro
Darro

Postprzez KK » Wt lis 19, 2002 10:58 am

TEST
KK

ternin realizacji

Postprzez odbiorca » Wt lis 19, 2002 11:16 am

Czemu się tak czepiacie tego "Bajcara"? Miał problem ale go szybko rozwiązał. Teraz przywozi po 10 dniach. Jakby wszyscy mieli takie szyby jak on. to by było bardzo dobrze. Ja miałem w tym roku jedną reklamację na szybę i od razu mi ją przywieźli. I tak kupę kasy na nim zarabiamy.
odbiorca

Postprzez Gość » Cz lut 27, 2003 12:33 pm

szukam producenta na thyssenie i wysłałem maila do bajcara ale nikt się nie odzywa. Z montostaleste też nie było kontaktu...
Gość

Postprzez Gość » Pt lut 28, 2003 11:18 am

Anonymous napisał(a):szukam producenta na thyssenie i wysłałem maila do bajcara ale nikt się nie odzywa. Z montostaleste też nie było kontaktu...

To już teraz jest montotras i pewnie robią już na swoim profilu (Tras),a jak nie to zaczna robić w niedługiwj przyszłości.
Gość

Postprzez ludek » Pt kwi 11, 2003 5:04 pm

problem z terminem??????? :evil:
a słyszeliście o drutach z bytowa?!
co to jest "problem z terminem" ?! :D
ludek

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)